Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

vivoo

2013. május 10.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a testápolóval. Az illata nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, és az állaga is nagyon jó. A nagy kiszerelése is nagyon vonzó, nem is tudom, talán az ötödik tégelynél tartok. :) Úgy gondolom, 6 is lesz belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

judit89

2013. április 28.

1. jó illata van
2. selymes lesz tőle a bőr
3. sokáig elég (nekem kb. 3 hónap)
4. ahhoz képest, hogy mekkora adag, olcsó

Én rosszat semmiképp sem tudok róla mondani. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

1. jó illata van
2. selymes lesz tőle a bőr
3. sokáig elég (nekem kb. 3 hónap)
4. ahhoz képest, hogy mekkora adag, olcsó

Én rosszat semmiképp sem tudok róla mondani. Nagyon jó kis termék.

Lillus

2013. április 10.

ennek semmi illata, de lehet csak tul nagy remenyeket fuztem hozza... jol hidratal, ennyi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

Malachite

2013. április 6.

A kókuszőrületem miatt landolt a kosárkában, pedig előtte már legalább hatszor lebeszéltem magam hogy nincsenszükségemmégegy testápolóra....na sebaj :D. Jelentem ezt a bödön adagot sikerült kicsit kevesebb mint egy hónap alatt(!) 90%-ban elhasználnom. Fogalmam sincs hogyan, hiszen nem száraz a bőröm... de állandóan velem volt az irodában, a villamoson, és persze este az ágyam mellett fürdés után... Valóban hagy egy olajos érzetű réteget a bőrön felkenés után, ami nagyon nem tetszett eleinte, de aztán elfogadtam, mert elég hamar beszívódott az is, és nagyon puha/selymes lett mindenem. Sőt, hetente egyszer vastagon bekenem vele a lábam-talpam, zokni rá, és reggelre beszívja, pihi-puhi lesz. :) Nemrég ajakbalzsamkénti s felkentem, mert nem találtam azt a fránya ajakápolót, és bár nem finom, a hatása egész jó volt. Ma viszont végképp elkapott a agybaj, és felkentem hajapkolásnak egy húsz percre... :D Teljesen kijött a hajamból, nem lett olajos-nehéz, és merem állítani tud annyit, mint egy balzsam. Remélem mint a termékcsalád samponjaiból, ebből is hamarosan kihozzák a tiarévirágos verziót, és akkor valószínűleg a szerelmünk örökre megköttetik, ugyanis ennél már csak a fentebb említett sampon illatát imádom jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Sunrise

2013. március 29.

Nagyon kellemes illata van.:)) Könnyed,tejes testápoló,nem túl zsíros,így nyáron is megállja a helyét és most,a hidegebb időkben is jó.Hidratálásával elégedett vagyok.Puha és selymes lesz tőle a bőröm. Az ár-érték aránya nagyon jó.500 ml 799 HUF-ért elég korrekt,egyik kedvenc testápolóm lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

BeccKM

2013. március 16.

Én is használom ezt a kókuszos krémet és azt kell mondanom, h nekem nagyon bejött. Az estéim már lassan rituálévá válnak neki köszönhetően. Olyan mint egy fél literes fagyi aminek az illatát a kókuszhoz és a vanília fagyihoz tudnám hasonlítani.
Szerintem könnyen beszívódik csak nem szabad túl sok mennyiséget egyszerre felkenni és akkor nem lesz zsíros tapintású a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Melcsi

2013. február 17.

Az illatát imádom, használtam is, de itt látva az összetevőket, annyira már nem ragaszkodom hozzá főleg a sok parabén miatt. Azért 3 csillagot megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

loire

2013. február 6.

Naponta-két naponta használom. Nem húzódik a bőröm, ráadásul selymes tapintású lesz tőle. Ezt az erős inkább karamella illatot én nagyon kedvelem, az egész ágyneműt átjárja, öröm mindig a lefekvés. Sokat kapunk viszonylag kevés pénzért, ár-érték aránya a legjobb. Normál bőrön tökéletesen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

knoemi

2013. január 12.

Nagyon szeretem. Kifejezetten kókuszos testápolót kerestem, amikor rábukkantam erre. Elképesztő mennyire puhává varázsolja a bőröm. Tényleg nehezen szárad picit, de nekem egyáltalán nem nyújt zsíros érzést. Olcsó, kiadós mennyiség. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

hedgehog

2013. január 9.

Az illata nem valódi kókuszos, de nekem tetszik. Viszont olyan sokáig megmarad (órák hosszat), hogy csak akkor használhatom, ha már nem mozdulok ki aznap sehova, mert még a buszon is megfordulnak utánam ha kabát van rajtam akkor is, annyira intenzív az illata. A mennyiség kicsivel talán több is a kelleténél, így könnyebb ráunni. A hidratáltság érzés sajnos egy napig tart utána (vagy addig se) ezért valóban mindennapi használatra javasolt. A bőröm selymes lesz tőle, de kissé nehezen szívódik fel. Ha az illata nem lenne ennyire töményen tartós valószínűleg újra venném, mert ezen az áron tényleg jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.