Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

MademoiselleSumire

2013. január 7.

Jok illat,puha lett tole aborom,de nem tartott tovabb egy napnal a hidrataltsag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

freedesk

2013. január 4.

Én nagyon szeretem, bár tényleg elég híg és nem hidratál 100%-osan, de az illata nekem telitalálat, és úgyis napi 2x használom, így a hidratálás része sem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Jelizz

2012. december 15.

Semmi kókusz illat! Ink enyhe cukor valmi..
de amúgy jó kis krém, hidratál, krémes :) picit érzem h zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 15.

Semmi kókusz illat! Ink enyhe cukor valmi..
de amúgy jó kis krém, hidratál, krémes :) picit érzem h zsíros

Doma

2012. december 12.

A grapefruitos változatát cseréltem le erre, de kár volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire másmilyen lesz a két krém. Ez egyátalán nem szívódik be, ha órákig kenegetem akkor sem , sőt reggelre sokszor 'koszos' érzésem van tőle. Az illata nem rossz, de nekem még ilyen olcsón és ekkora mennyiségben sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Ravenna

2012. december 5.

Az illata nem tetszik, de mint testápoló igen jól végzi a dolgát, és az ára is jó. Mondjuk kicsit lassan szívódik be, de ennyi pénzért szerintem megéri. Az illata miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 5.

mili

2012. október 24.

Kipróbáltam, nagyon jól felszívódik, puha tőle a bőr, csak az illatát nem bírom. Kárba nem ment mert anyukán lecsapott rá , és neki 5 * nekem az illata miatt csak 4. Ára kedvező 699 ft, és ezért 500 ml-t adnak, de a doboz teljesen csurig van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 24.

cica01

2012. október 21.

Imádom az illatát, az állaga viszont egy kicsit híg, és kicsit nehezen szívódik be, szóval nagyon el kell kenni magamon :D Habár imádom és a 2. dobozzal használom el, 4 csillagot kap mert nem hidratál annyira jól mint ahogy vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

yasmine1122

2012. október 13.

Nagyon jó kis testápoló, az illata is kellemes, bár nem az az igazi kókusz, ahogy előttem is írták már. Jól hidratál, de most, hogy bejöttek a hidegebb napok, nekem már sajnos nem elég. Mikor bekenem vele a bőröm, akkor jó, de másnapra megint kiszárad. Csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

claudia

2012. október 13.

Kókuszmánia lépett fel nálam: sampon, balzsam, tusfürdő, autóillatosító, légfrissítő, üdítő és most a testápoló :)
Igen, sajnos nem olyan igazi kókuszillata van, de nem is ez a lényeg hanem amit csinál. Kevés is elég belőle, már 2 használat után olyan puha és selymes bőröm lett tőle, hogy nem hittem el. A kiszáradt, hámlófélben lévő területeket seperc alatt rendbevágja nekem ( könyök, tenyér) nevetségesen olcsó. Igazából csak a pénzkölthetnék vitt rá, hogy megvegyem, mondom nekem semmiféle hidratáló cucc nem használ, erre tessék. És még a párom is "lopkodja" tőlem tenyerére :)
Ha valaha elfogy, gréprútosat akarok vagy valami más baleás testápolót.
Nekem a Balea a nagy Ő, akár röhej akár nem ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Ha valaha elfogy, gréprútosat akarok vagy valami más baleás testápolót.
Nekem a Balea a nagy Ő, akár röhej akár nem ♥

MissM

2012. szeptember 21.

Ár értékhez viszonyítva talán az egyik legjobb testápoló, amit használtam. Szeretem az illatát, az állagát, hamar felszívódik, selymes lesz a bőröm, és nem lesz ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.