Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roni94, Módosítva: 2015. február 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az értékes E-vitamin tartalmú Balea Body testápoló ideális a bőr mindennapos, nedvességpótló ápoláshoz. A kókuszolaj és az illipe vaj védik a bőrt a kiszáradástól, az avokádóolaj selymessé varázsolja bőrét.

javgke

2012. szeptember 11.

UPDATE-ként annyi, a januárban vásárolt tégely augusztus végén fogyott el, napi használat mellett. Biztos, hogy újra meg fogom venni, már ha a most használt grépfútos változat valaha is elfogy :)
Könnyű, szinte zselés állagú krém, hamar beszívódik, puha és ápolt lesz tőle a bőr - most január elején vettem, és jobban hidratál, mint bármi, amit eddig használtam. Az illata számomra nagyon kellemes. Ráadásul hatalmas mennyiség nevetséges áron... Sok-sok csalódás után végre megtaláltam az igazit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

kikybaba

2012. szeptember 4.

Én nyáron szoktam használni ezt a krémet,mert nagyon finom illata van és könnyű,krémes állaga.A hidegebb időszakokban sajnos már kevés,mert hajlamos a bőröm a kiszáradásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

nicole07

2012. augusztus 29.

Az illata mint valami édesség!! :) Nagyon finom, jól hidratál, az árát megéri!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Az illata mint valami édesség!! :) Nagyon finom, jól hidratál, az árát megéri!!

black_cico

2012. augusztus 18.

Tesómnak van, ritkán felkeni, de nem nagy cucc, az illata jó, de elég megunható.. azt mondja, h nem igazán hidratál, egyik nap pl bekente magát és ennek ellenére másnap full ki volt száradva, még jobban, mint alapból, mikor semmit sem ken magára.. elég lenne ebből 200 ml is, mert sose fogy el.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Gabriella92

2012. augusztus 18.

Kellemes az illata, de én nagyon hamar ráuntam. Mostanában próbálom elkenegetni, könnyen beszívódik, ilyenkor nyáron tökéletes. De valahogy mégse jött be. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

winnie

2012. augusztus 15.

Nagyon szerettem, két tégellyel is elhasználtam. Sokáig elég, jó az illata, könnyen beszívódik. Mióta kecsketejes szappannal fürdök, nem kell testápoló így nem vettem újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 15.

rexi19

2012. augusztus 2.

Már régóta körülbelül 2éve használom és nem tudom megunni!:) A bőrön bekenés után kicsit tényleg zsíros érzetet hagy, de miután beszívódik sokáig selymes a bőröm :) Az illata nem annyira erőteljes, tolakodó kókusz hanem pont kellemes :)Megéri az árát, sokáig elég 1 tégely. Nekem bevált!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Sopetil

2012. augusztus 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és ismét nem csalódtam, köszönöm Krémmánia! :D
Nagyon bevált ez a kis krém. Bár az illatával még barátkoznom kell, sajnos nem olyan kókuszos illat amire számítottam. :( Amikor a tégelyben szagoltam nem jött be az illata, kicsit műnek éreztem, de amikor beszívódik a bőrbe már jobban előjön a kókusz illat, nem rossz, de nem álmaim kókusz illata. Az illata rajtam kb 1-2 óráig marad meg, nekem ez bőven elég.
Igaz, a beszívódás nem az erőssége, és egy pici zsíros réteget hagy maga után, de mivel én este kenem magamra engem ez nem zavar annyira.
Na de felszívódás után jön a csoda!
Annyira sima és puha a bőröm tőle, hihetetlen, és ami még jobb, hogy sokáig megmarad ez a hidratált érzés, ami nekem nagy csodának számít, mivel minden eddigi száraz bőrre való testápolóm elbukott, csak pár percig, vagy 1-2 óráig tartott a hidratáló hatásuk. A vádlimon az extra száraz, repedezett bőrt remekül rendbe teszi!

Picit félek, hogy ráunok majd, ez az 500 ml már-már kiadósabb adag a kelleténél. :D
Ár-érték arányba nagyon nem lehet belekötni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Na de felszívódás után jön a csoda!

Ár-érték arányba nagyon nem lehet belekötni!

vidike

2012. július 30.

Egész jó kis krém és ráadásul árban is megfelelő!
Nekem száraz a bőröm szinte mindig, de ez a krém felpuhítja és selymessé teszi.
Jellemzők: jól puhít, selymessé teszi a bőrt, kellemes illatú és állagú, jutányos áron vásárolható meg, egy flakon tartalma sokáig kitart.
AJÁNLOM MINDENKINEK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 30.

Egész jó kis krém és ráadásul árban is megfelelő!
Nekem száraz a bőröm szinte mindig, de ez a krém felpuhítja és selymessé teszi.
AJÁNLOM MINDENKINEK!

28bluebird

2012. július 15.

Mar egy par honapja hasznalom es nekem nagyon bevalt. Igaz eltart egy kis ideig mig beszivodik, de utana nem hagy zsiros erzetet es megfeleloen hidratalja a boromet, enyhe kokuszillata van, de nem is kell, hogy intenzivebb legyen. Ar-ertek aranyban teljesen megfelelo, maskor is szivesen megvennem es mas Balea testapolokat is kiprobalnek ezek utan. Tolem kap egy otost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.