Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy textúrájú arctisztító hab vízzel vegyítve kíméletesen és alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől és az egyéb lerakódásoktól - minden bőrtípusra alkalmas. A kasmír kivona kíméletesen tisztít, és bársonyos bőrérzettel ajándékozza meg. A B5 provitamint tartalmazó hodratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól.

Szappanmentes. Hidratál és gyengéden ápol.

lilielli

2016. május 28.

Soha az életbe nem veszek ilyet! Mi van??? "bársonyos bőrérzet"??? Nekem ez szárítja a bőröm, nem is kicsit! Hámlik az orrom, a szám körüli rész! - szóval pont mint az Alverde arctisztító habtól. Nullát adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Detty153

2016. április 26.

Jó - jó, de durván hajfesték "illata" van, szinte kellemetlen. Ezért a - pont. Egyébként átlagos tisztítónak mondanám. A puha, habzó hatása egyébként nagyon tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

nussera

2016. április 20.

Kedvenc sminklemosó-arctisztító termékem! Végre egy termék, amivel tényleg egy lépésben le tudom mosni az összes sminket. Kicsit szárít, de én azt tapasztaltam, hogy minden ilyen termék szárít legalább ennyire. Arra viszont nagyon kell vigyázni, hogy tényleg ne kerüljön egy kevés se a szembe, mert szerintem még jobban csíp, mint a többi sminklemosó termék. :D Számomra ez kis ár a hatalmas kényelemért cserébe. Már a harmadik tubust vettem meg, ami egyébként már új csomagolásban érkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

monika.t

2016. február 7.

Egész jó, ár-érték arányban mindenképp. A csomagolása tetszetős, az illata kellemes. Amikor a vizes arcbőrön akartam felhabosítani kicsit nehézkesen ment, inkább csak csúszkált a bőrön. Viszont ha a tenyeremben felhabosítom egy kis vízzel és utána viszem fel, akkor már jól tisztít, gazdag, krémes habja van. Leöblítés után nem hagy semmilyen csúszkás réteget és nem is szárít. Tiszta érzetet ad. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

doreszka94

2016. január 31.

Általában csak este használom, és nem is minden nap, mert nem mindig van eszembe, hogy ilyenem is van :) Sminklemosásra is használom, bár a vízálló szempillaspirállal megküzdöttünk, de a hétköznapi sminkemet szépen leszedi. Rendesen tisztít,nem szárítja a bőröm, imádom az illatát is. Egyelőre kedvenc arctisztítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

manulka

2016. január 31.

Többször próbálkoztam vele, de nekem órákig ég tőle az arcom:( talán az illatanyag miatt, mert azt is sokáig éreztem magamon, és szárított is, pedig zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Helia

2015. szeptember 13.

Az itteni pozitív véleményekre alapozva vettem meg, és nem csalódtam a termékben. Mérsékelten habzik, nem kell belőle nagy mennyiség, az állaga krémes.
Egy arctisztítónál nekem fontos, hogy a napi normál sminken kívül a szempillaspirállal (nem vízálló) is megbirkózzon, ne csípje a szememet, egy lépésben tiszta legyen az egész arcom. Ezeknek a kritériumoknak ez a termék abszolút megfelel. Tiszta lett az arcom, és a szempillaspirált is teljes mértékben lehozta. Az illatával nekem nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

ficuskinky30

2015. július 5.

Általában nem szeretem a Balea illatot (szerintem mindegyik Baleába ezt az illatanyagot teszik), de most kivételesen nem zavart. Nekem ez az arclemosó úgy jó, ahogy van: jól tisztít, nem szárít, nem kell sok belőle. Nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

dobolank

2015. május 31.

Csatlakozom a szőrtelenítőkrém-illatot kifogásolókhoz én is. Minek ez? Nem vagyok illatanyag-fóbiás, de amikor ezt először használtam, azt hittem, mellényúltam a boltban, és szőrtelenítőt vettem/kentem az arcomra. Ezúton üzenem a DM-nek, hogy itt általában magyar anyanyelvűek élnek, kis piac, de azért az mégis túlzás, hogy ha meg akarom tudni, mi van a tubusban, a hátoldalán bolhabetűkkel tudom csak elolvasni, ami most különösen kellemetlen volt. Beszélek pár nyelvet, de a német momentán nincs köztük, és nem a vásárlónak kellene ebben az ügyben alkalmazkodnia.
Igazságtalan, hogy az angol világnyelv, a német meg nem, el kéne ezt fogadni, és vagy angol, vagy azt már mondani sem merem, hogy a piac nyelvén lóbetűkkel ráírni a tubusra legalább azt, hogy mi van benne, különösen ha a továbbiakban még hajfestékszagú tonikot, hipószagú szempillaspirált vagy bútorfényszagú hidratálót is terveznek piacra dobni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 31.

ditka

2015. április 8.

Valóban hasonlít a szőrtelenítő krémek illatára, egyszerűen túl van illatosítva.
Jól tisztit ,de többet nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Jól tisztit ,de többet nem fogom megvásárolni.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol