Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy textúrájú arctisztító hab vízzel vegyítve kíméletesen és alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől és az egyéb lerakódásoktól - minden bőrtípusra alkalmas. A kasmír kivona kíméletesen tisztít, és bársonyos bőrérzettel ajándékozza meg. A B5 provitamint tartalmazó hodratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól.

Szappanmentes. Hidratál és gyengéden ápol.

palackonjelzettidopont

2015. április 8.

jaj nekem. gondban vagyok, mert mindig furcsán nézek azokra a kommentekre, mikor valaki az illatokat kifogásolja, mivel én tényleg mindenben meg tudom találni a jót, tényleg, de ennek egy az egyben olyan illata(sőt, SZAGA) van, mint a szőrtelenítő krémeknek. MIÉRT? :((((((

amúgy tényleg nagyon gyengéden tisztít és pihepuha lesz utána az arcom, nade mire fel ez a szőrtelenítő krém szag?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

veravera

2015. március 15.

Nagyon erős, parfümös az illata, alig bírtam elviselni, pedig egyébként jó lett volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

tunderlany

2015. február 14.

Sajnos szárít. Egy hidratáló, gyengéd arclemosónak vettem, de úgy látszik télre még ez is sok. Megpróbálom majd kisebb mennyiségben, de sajnos ki kell vennem a mindennapi használatból.

Update: Dekoltázsra és nyakra szuper, ott valószínűleg zsírosabb a bőröm. Fürdés közben szoktam felvinni, puha lesz utána a bőröm és a pirosság is elmúlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

zsazsa

2015. január 11.

Frissítés: Levonnék 2 csillagot, mert hosszabb idő után és ilyen hidegben szárít és bántja a bőrömet, pattanásokat csinál, és csúnya lesz tőle a bőröm :( Úgy tűnik nekem csak krémes sminklemosókat szabad használnom, ami már picit habzik, az bántó az arcomnak. Hatásáról még mindig ugyanazt gondolom, hogy nagyon szépen leviszi a sminket, de így nem fogom újravenni.

Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon szépen, már egy lépésben leviszi a teljes sminket, finom az illata, a kombinált bőrömet sem bántja, nem szárítja, nem zsírosítja, szerintem nagyon sokáig elég lesz, tetszik a habos állaga, és az illata is. Tényleg minden jót el tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Berniii

2015. január 11.

Egy krémmániás blog bejegyzés hatására vettem meg. Nem kellett volna...Az én szemem rettenetesen csípi. Először úgy próbáltam ki, hogy a sminkemet akartam volna leszedni vele. Nem jött be, valamennyit leszedett a sminkemből, de a szemem is kicsípte. Legközelebb már sminklemosás után használtam, mondván a maradék sminkkel csak elbánik. Nem mondom, hogy megküzdött a kihívással és megint csak szem nélkül maradtam. Szóval sajnos nem 5 csillagos termék és még csak nem is újra vevős. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Kiscsillag5

2014. december 21.

Én sminket nem szedek le vele, hanem sminklemosás után megtisztítom vele az arcom. Egy pici is elég, mert nagyon jól habzik. Nálam jobban szárít a kelleténél, ezért meghagyom nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

BNicol

2014. december 21.

Nagyon szeretem. A második tubust vettem meg a napokban, nehogy nélküle maradjak. Puha bőrt hagy maga után. Nagyon szépen tisztít, még a szempillaspirált és a sminket is lehozza. Nem kell belőle sok. A bőrömet sem ütötte ki. Mindenképpen újra vásárlós termék! Teljesen megéri az árát, jobban mint a hasonló, drágább termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

varga.stella

2014. december 20.

Szépen lemos mindent, még a vízálló szempillaspirál maradékát is, amit szinte már vakarni kell. Nagyon kíméletes, a bőröm pihe-puha marad utána és utána egyáltalán nem húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

turbolya

2014. november 30.

Arctisztításmániás vagyok, akit ugyanakkor még az is szárít, ha GONDOL arra, hogy valami a bőréhez közelít. Így állandóan próbálkozom különböző tisztítókkal és a legtöbbször tovább száradok tőlük. Ez a lemosó örömteli találkozás: igazán nagyszerűen tisztít és alig fáj. Nagyon szívesen használom és újra is fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

natasa

2014. november 28.

Kerülgettem egy ideig, végül csak rászántam azt a 900 Ft-ot. Azt én sem értem, minek bele illatanyag, engem zavar.
Tisztít, ez tény. Először nem voltam meggyőződve teljesen, ezért a weleda tonikkal áttöröltem az arcom, és semmi! Ez nagy szó, mert az a tonik mindig talál még valami leszednivalót. Szóval alaposan tisztít, de nekem is húzódik a bőröm utána. Tehát a hidratáló hatás duma kamu a leírásában.
Az összetevői meglepően jók (leszámítva az illatanyagot), az ára is jó. Kis jojobaolaj gyorsan lerendezi a szárító hatását is. Összesen négyes, az illatanyag miatt. (Érdekes, az olajos változata parfümmentes.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol