Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy textúrájú arctisztító hab vízzel vegyítve kíméletesen és alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől és az egyéb lerakódásoktól - minden bőrtípusra alkalmas. A kasmír kivona kíméletesen tisztít, és bársonyos bőrérzettel ajándékozza meg. A B5 provitamint tartalmazó hodratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól.

Szappanmentes. Hidratál és gyengéden ápol.

Bibi

2014. november 27.

Az első lemosó, amitől nem lesz csontszáraz a bőröm! Remélem sokáig lesz forgalomban, mert ez mind árban,mind minőségben remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

eyeye

2014. november 13.

Meg vagyok vele elégedve. Az állaga és a színe engem nagyon emlékeztet az Estee Lauder lemosójára. Jól tisztít, bár ha erősebb sminket viselek olajos lemosót használok előtte. Szárítani nem szárít, igaz utána azonnal jön a tonik, szérum, hidratáló. Ár/érték:5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

brizsitke

2014. november 8.

Annyira örülök, h bandita véleménye alapján megvettem. Vergődtem még az olajos társa felett egy sort, de aztán arra jutottam, bah olajok az én arcomra nem valók, jó lesz ez! Különben is preferálom a fürdèsközben használható, időspóroló kencéket.
Szóval a cuccnak brutálisan erős valamire emlékeztető illata van (még nem sikerült azonosítani), állaga darabos lágy habos cumó. Hatása mesés, mindent leszed, vészesen nem szárít, és jöhet utána rögtön a paula tonikom.
Arcbőröm gyönyörű, neki is betudom, illetve terheshormonoknak, de az lényegtelen a pontozásban/véleményben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

BonnyBunny

2014. november 8.

Most vettem újra, mert az első tubussal elfogyott. Egy kímélő, de mégis jól tisztító arclemosót kerestem ami nem szárítja ki az arcom, de nem is okoz pattanásokat és szebb lesz tőle a bőrképem. Azt hiszem, megtaláltam:)
Az állaga fura, borotvakrém szerű, selymesen fénylő, nekem nagyon tetszik. Én egy kis kék gumis arctisztító kefével szoktam használni, így tökéletesen lehozza az alapozó maradványait (előtte arctisztító kendővel törlöm át az arcom).
Ha nagyon hibát szeretnék benne keresni talán azt tudom felhozni ellene, hogy ha az orromba megy nagyon kellemetlen illetve vigyázni kell nehogy az ember szemébe kerüljön mert nagyon csíp, szemsmink lemosására tehát használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Gladys

2014. november 3.

Bevált. Jól leszedi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Bevált. Jól leszedi a sminket.

Dana1983

2014. november 1.

Egész jó kis termék, csak ne lenne ilyen elviselhetetlenül erős illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 1.

Egész jó kis termék, csak ne lenne ilyen elviselhetetlenül erős illata.

skorpió

2014. október 31.

Mindent tud, amit egy arclemosótól elvárok! Mindennek tetejébe nem szárít! Inkább krém, mint hab, de ez csak részletkérdés.
Kipróbáltam sminklemosásra is, egyből kenyérre kent! Eddig mindig több lépésben mostam le a sminket + utána mostam arcot. Ehhez a művelethez késő este nem mindig volt sok kedvem, de ugye ez nem kívánság kérdése, hanem kötelező lépés. Most tusolás közben 2x arcot mosok ezzel a csodával, és volt smink-nincs smink! Újravevős lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

bandita

2014. október 5.

Szia Balea!
Köszönöm, hogy piacra dobtad az első arctisztító habot, amely képes egyetlen lépésben eltávolítani minden sminket az arcomról, és ezzel megszabadítottál az eddig kényszerűségből használt micellás tonikomtól.
Szűk babnyi mennyiség nedves tenyérben enyhén felhabosítva arcon nagyon kellemesen, vastag, krémes habbá terül.
Egy percig masszírozom, és addig öblítem, míg a síkosság meg nem szűnik.
Nincs szemceruza-spirál maradék sem a szemem körül.
Kíváncsiságból erősen alkoholos tonikkal leellenőriztem a tisztítás fokát, (nem a szemem körül) és a vattakorong tiszta maradt!
Az előkelő helyen álló illatanyag tényét ideiglenesen kénytelen vagyok elfogadni, abban a reményben, hogy hamarosan eltünteted belőle! :D

Ez a lemosó annyira jó, hogy ezzel együtt is megérdemli az öt csillagot.
Illatanyag nélkül a legjobb lenne, amit valaha is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 5.

Szia Balea!
Egy percig masszírozom, és addig öblítem, míg a síkosság meg nem szűnik.
Nincs szemceruza-spirál maradék sem a szemem körül.

Ez a lemosó annyira jó, hogy ezzel együtt is megérdemli az öt csillagot.
Illatanyag nélkül a legjobb lenne, amit valaha is használtam.

Orsi08

2014. szeptember 25.

Eddig a nivea arctejeit használtam, de túl drágák voltak, ezért úgy döntöttem, hogy veszek valami olcsóbb sminklemosót. Ezt láttam meg először a dm-be, és már akkor megtetszett. Nagyon jó! Egy "borsónyi" mennyiség elég a két szemere. Sokkal jobban leszedi a sminket, mint a nivea termékei, és olcsó is. Nekem max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

risaedla

2014. szeptember 20.

Szerintem egész jó. Viszonylag gyorsan fogy és néha mintha jobban húzódna utána az arcom, de amúgy teljesen rendben van. Messze áll a csodaszer kategóriától, de jobb mint drágább drogériás társai! Katának igaza van, parfüm nélkül valószínűleg én is jobban szeretném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol