Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy textúrájú arctisztító hab vízzel vegyítve kíméletesen és alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől és az egyéb lerakódásoktól - minden bőrtípusra alkalmas. A kasmír kivona kíméletesen tisztít, és bársonyos bőrérzettel ajándékozza meg. A B5 provitamint tartalmazó hodratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól.

Szappanmentes. Hidratál és gyengéden ápol.

bigblue

2014. augusztus 24.

A sűrű állaga, az illata és a selymes fénye babafürdető krémre, vagy borotvakrémre emlékeztet.
Kb. két borsószemnyit nyomok a vizes tenyerembe, ott szétkenve viszem fel az arcomra. Ez a mennyiség elég arcomra, nyakamra. Könnyen lemosható, az én bőröm picit csikorgós lesz tőle, de nem annyira, mintha szappannal mosnám.
Ez engem nem zavar, mert utána úgyis tonizálok, krémezek.
Azért négy csillag, mert még csak 2 napja használom, így nem minősíthetem tartós használat alapján csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Ez engem nem zavar, mert utána úgyis tonizálok, krémezek.

zsanee84

2014. augusztus 18.

Nagyon megvagyok vele elégedve.Ennyi pénzért teljesen megérte,az ember ne várjon csodás semmitől...
az én bőröm zsíros,de nem akartam semmilyen szárító cuccal lemosni,átdörzsölni,maszatolni,terrorizálni.Annyit szerettem volna,hogy szépen és kíméletesen tisztítson:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

2014. augusztus 15.

Nagyon jó, alaposan tisztít és kicsi mennyiséget is jól fel lehet habosítani. Az én erősen vízhiányos bőröm picit húzódik a használata után, de mondjuk úgyis rögtön hidratálok. A mínusz csillagot kizárólag a 6. helyen álló illatanyagért kapja. Nem kellene bele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol