Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. április 5.

Kategória:   Lábápolók

Mentollal.

nita99kasler

2018. június 23.

A szaga bántja az orrom, nem is tudom mihez hasonlítani... sajnos semmi pozitív hatását nem látom.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Bubucim

2018. január 28.

A sok keresgélős év alatt ezt is kipróbáltam, de nem igazán vált be. Hűsít, frissít meg minden, de 8-10 órát nagyon bírja ki. Két csillag, mert hűsít és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Nussh

2016. július 31.

Nekem abszolút bevált. Furcsa, hogy sokan a túl erős illatára panaszkodnak előttem, én kifejezetten érzékeny vagyok rájuk, de ezzel nincs különösebb bajom. Nagy adag, nálam jól működik és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

dizabella01

2015. szeptember 26.

A teafaolajos lábspray-t követően vettem, de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Az illatától felháborodik a gyomrom, elég szörnyű. Az izzadásgátló hatása sem valami nagy cucc (habar érdemes azt megemlíteni hogy nagyon izzadok, főleg nyáron), ugyanúgy csúszkálnak a lábaim a cipőben, sőt talán mégjobban nedvesednek. Ja, és ragadós is... Az illatokat sem fogja vissza, szerintem eléggé pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Pöti

2014. július 31.

Nekem bevált. Az ára baráti, az illatát nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Nekem bevált. Az ára baráti, az illatát nem szeretem annyira.

sztinke

2014. július 22.

Eddig avonos frissítő spray-t használtam, és bár valóban frissített, az izzadást nem igazán gátolta, pláne nem hosszútávon, így gondoltam, kipróbálok most valami mást és erre esett a választásom. Nekem nincs különösebb gondom az illatával, olyan kis enyhe, púderes, ahogy a hatása is. És még a tegnapi kánikulában sem izzadt meg a lábam! :) De annyian dicsérik a teafásat, hogy legközelebb azt próbálom ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Milne

2014. július 22.

Nekem az illata nagyon nem tetszik, de egyébként tökéletes, olcsó és tényleg nem lesz lábszagom mellette. Legközelebb a teafaolajasat veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

blani

2014. július 17.

Azért vettem meg, mert nem akartam túl sok pénzt költeni, de nagyon meg is bántam. A hűsítésen kívül nekem semmit nem produkál. Eléggé izzadós vagyok, és mintha ez még rá is segítene. Használat után nem szívódik be, vagy párolog el, hanem réteget képez a lábamon, amitől iszonyat csúszkált a szandiban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Fruzsi

2014. május 17.

A teafaolajos változatot akartam megvenni, de az éppen elfogyott, így ezt hoztam el, minden reggel cipő felvétele előtt használom, nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Soly77

2014. május 5.

Ó hát szegénykém sehol nincs a teafaolajos tesójához! Azért vettem ezt mert az említett jól bevált teafás éppen nem volt a dm- ben, gondoltam ez sem lehet rossz! Hát az illata tényleg jó de izzad a lábam. El fogom használni de tuti nem veszem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol