Balea

Ár:   519 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2015. május 22.

Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sabinilla

2013. május 18.

Heti 1-2 alkalommal használom, finom az illata és krémes az állaga. Tetszik, hogy jojoba olajat is tartalmaz. Bemasszírozás után még habkővel jól átdörzsölöm, majd a neutrogena bőrkeményedés elleni krémével kenem be a lábam. Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 18.

nayao

2013. május 18.

Minden este használom fürdéskor. Teszi a dolgát, a lábam sokkal jobb állapotban van, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Vanity

2013. január 19.

Teszi a dolgát, jó illata van, olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

Teszi a dolgát, jó illata van, olcsó is.

csipcsiripp

2012. december 1.

Nagyon szeretem ezt a lábradírt, nem túl erős, de rendszeresen használva hatásos. Az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

huncutka

2012. szeptember 4.

A lábradírt nagyon sokáig felesleges pénzkidobásnak éreztem. Aztán az avonnál egy lábkrém és egy radír együtt volt ajándékba, meglepődtem milyen jó volt. Majd a dm-ben kerestem mivel lényegesen elérhetőbb mint egy rendelés. Az avonossal ellentétben ez egy krémes radír. Ami jól végzi a dolgát. én mondjuk habkővel egyszerre használom. A krémes állagnak köszönhetően nem érzem hogy kiszárítaná a lábam, hanem kellemesen puha lesz. A lábszáram is átradírozom vele, ezután nagyon kellemes könnyű érzése lesz a lábamnak, mint egy jó radír után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

moncsi44

2012. március 11.

Nekem nagyon tetszik, elégedett vagyok vele.
Kellemes illata és puha a lábam tőle!
Jól radíroz!
Nyerő darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Nekem nagyon tetszik, elégedett vagyok vele.
Kellemes illata és puha a lábam tőle!
Jól radíroz!
Nyerő darab!

szaniblue

2011. december 12.

Egész jó volt. Krémes az állaga és nagyon gyengéden radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Egész jó volt. Krémes az állaga és nagyon gyengéden radíroz.

porumbkatalin

2011. július 3.

Ez a legjobb lábradír: jó erős,leszed minden "szalonnát" és a pedikűrözés után is szépen letisztázza a reszeléseket!!!! évek óta használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 3.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Az az érdekes, hogy az arcradírokat legtöbbször sokkal durvábbra csinálják, mint a láb vagy testre valókat. Kérdem én, miért?! Ez egy nagyon egyszerű, apró szemcsés krém, igazából nem sok mindent csinál. Ugyan olcsó, de a hatás se igazán érzékelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 18.

erdeim

2011. május 30.

Legjobb lábápoló és az ára is nagyon jó! Nekem a rózsaszín van belőle ( Glycerines) Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0