Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2018. október 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajspray Göndör és Hullámos Hajra

nkmagda

2016. április 14.

Én is kipróbàltam, koràbban göndör hajam volt, de egy ideje csak pàràs időben jönnek elő, szóval hogy nosztalgiàzzak kívàncsisàgból kipróbàltam. S úgy tűnik bevàlt, hajmosàs utàn befújom óvatosan szàrítom s a termeszetes göndörség visszatér. Olykor jó egy kis vàltozatosság s szerintem a félrövid hajhoz nagyon jól mutat egy kis bohókàs göndörség. 4pontot adok mert tarthatna tovàbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

blilla91

2016. március 27.

Nagyon jó termék, ha elfogy, biztosan újraveszem. Alapvetően hullámos hajam van, a párás és nyirkos idő a halálom, a hajammal kezdhetek akármit úgyis égnek fog állni típus. Vékonyszálú és nem bánnám, ha sűrűbb lenne, ugyanakkor így is gyorsan lelapul, ami miatt meg gyorsan zsírosodik. Na ha tudom előre, hogy én göndör loknikat akarok, azokat a csigás típusúakat akkor tudom, hogy ehhez kell nyúlnom. Sokkal szebb loknijaim vannak tőle, olyan mintha valami segédeszközzel csináltam volna, pedig nem is. Ezen kívül nem is szoktam semmi mást használni, lefekvés előtt befújom a hajam vele, reggel pedig voilá. A hajam is kifésülhetem (igaz én csak ritka fogú fésűvel szoktam :) ), mert visszaáll csiguszokba egy kis idő után. :) Ezzel nekem nagyon sok időt és kellemetlenséget megspórol reggelente. Negatívumot nem is tudok mondani. Annyi, hogy mint minden mással, ezzel se szabad túlzásba esni, mert zsíros hatásúvá teheti akkor a hajat, de ez nekem csak a kezdeti fellángolás majd túlzásbaesésnél fordult elő egyszer. Szóval mivel nem kell sok se belőle így elég kiadós. :) Nyílván nem hajápoló, de azt amit ígér nekem vártnál is jobban hozza, szóval nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

alinn

2016. március 25.

Amikor éppen a göndör korszakomat éltem nagyon szépen rendbe szedte a hajam, és sokáig is kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

dinnye

2016. január 31.

Nekem nagyon bejött!! Amúgy is göndör hajam van, de ezzel a szerrel sokkal szebb lesz tőle a hajam, nagyon szépen csigásítja. Eddig csak szárazon fújtam be vele. Próbáltam már több Alfa parfos göndörítő dolgot, de egyik sem volt valami jó - pedig azok 2000ft-ba kerültek, ez meg fantasztikus, pláne 700ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

mujerconfused

2015. augusztus 30.

Puha, fényes, göndör fürtökbe rendezi a hajam, de nem tartós, másnapra simán kialszom, és utána csak lelapul tőle, és ezen a hajlakk sem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Kiddo

2015. március 15.

Az én hajam hosszú és olyan se nem egyenes, se nem hullámos... kivéve amikor vizes hajjal alszom el és pont szerencsésen szárad, de az ritka. Viszont amikor ezzel befújom akkor tuti, hogy jó lesz. Kicsit hullámosabb lesz és mindig jól áll! Csodaszernek nem mondanám, viszont egész jó kis termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Heloise

2015. február 13.

A hozzá tartozó sampon és balzsammal nagyon nem vagyok elégedett, de ez a termék egyelőre tetszik. Néha soknak és keménynek érzem a hajhabok hatását, ezért hajmosás után evvel fújom be a nedves hajam. Szép, és tartós loknikat csinál a (persze alapból hullámos) hajamba, ami még több nap után is ugyanolyan szép marad.

Update: mégsem vált be ez sem... Bár az összetevők között nem találtam kifejezetten alkoholt, annyira kiszárította a hajam hogy borzalom. Mikor a következő hajmosásnál megtapintottam a hajam olyan volt, mintha konkrétan papírt fognék. Vizesen is, szárazon is kemény, sprőd volt a hajam. Soha többet nem használom, mert biztos hogy ez a termék okozta, más újdonsággal nem próbálkoztam, csak ő lehet a tettes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 13.

melindae

2015. január 10.

Hullámos hajam van, és szép tartást ad neki. Használata után könnyebben lehet formázni a hajam. Az egész haj hosszra fújok belőle elég sokat. Nem vettem észre hogy zsírosodna tőle, bár száraz a hajam, lehet azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

Naftalin

2014. október 21.

Természetesen hullámos hajam van, szépen összeszedi a hajszálakat csigákba, de én csak a hajvégekre használom, mert hajtőnél használva sokkal hamarabb zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

dalma77

2014. augusztus 22.

Se nem ápolta, se nem rendezte szebb csigákba a hajam.
Finom az illata, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Se nem ápolta, se nem rendezte szebb csigákba a hajam.
Finom az illata, ennyi.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.