Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2018. október 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajspray Göndör és Hullámos Hajra

xenike05

2014. július 29.

Nekem bevált ez a termék,csigásítja a tincseket.
Ha túl sokat fújok rá,ragadósság válik a hajam,ezért levonok egy pontot.
De összességében hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Nekem bevált ez a termék,csigásítja a tincseket.
Ha túl sokat fújok rá,ragadósság válik a hajam,ezért levonok egy pontot.
De összességében hatékony.

Odrienn

2013. december 25.

Eléggé meglepődtem,hogy így le van pontozva,mert szerintem nagyon jó :D.Én már többször újravettem,és abszolút bevált.A göndör hajra kicsit rásegít,szépen csigásít (hajmosás után a nedves hajra fújom,úgy hatásos nekem).Mondjuk akinek nem göndör/hullámos a haja,az ne várjon csodát tőle :D (anyukámnak szögegyenes haja van,próbálkozott a spary-el,de semmi).Elég sok hajpakolást használok,úgyhogy nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Alafaya

2013. szeptember 28.

Az enyhén hullámos, vállig érő, vékony szálú hajamon próbáltam és nekem nagyon bevált. Nem használok hajszárítót, levegőn száradás közben (amikor már éppen hogy csak nyirkos) "gyűrögetni" szoktam, hogy ösztönözzem a hullámosodást. Ezzel a termékkel erőteljesebbek lettek a hullámok és napokig szépen megtartotta őket a hajam. Nem szárított, nem ápolt, "csak" elősegítette a szép, laza hullámok kialakulását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Villango

2013. július 29.

Kérdés hogy nedves vagy száraz hajra fújtátok? Én hajmosás után nedvesre.....és levegőn megszáradva (oké, most nyár van :) ) szép loknikat csinál.
Az ilyen terméknél fura a pontozás, mert függ előtte milyen samponnal vagy balzsammal kentem a hajam (legalábbis nálam), függ attól hogy hajszárítóval szárítottam meg vagy a levegőn száradt meg..... Nekem így ahogy írtam, kb 4-es.

UPDATE: hát így jópár használat után elmondhatom hogy nekem bevált. Nekem viszonylag rövid, göndör hajam van, szépen beugrik a hajam alapból, ez a szer igazából csak rendezgeti a tincseket. Amikor megszárad a hajam, még szárazon is fújok rá, és jó a hatása. nem ragasztja össze, puha marad a hajam tőle, és tincsesedik is. Szerintem fontos a mérték, és az hogy ez NEM hullámos hajra van, hanem göndörre.

UPDATE 2 : elkezdett szárítani. :( Utálok csalódni termékekben, főleg ha bevált, de ez a helyzet. Így már nem tudom használni. Inkább legyen kevésbé loknis, de nem szeretném sprődnek érezni. Így a végén lepontoztam. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

varga.stella

2013. július 3.

Amióta jobban megnőtt a hajam, néha-néha egészen szép hullámaim keletkeznek természetesen, ezért döntöttem úgy, hogy keresek rá egy megfelelő terméket. Ezzel a hajspray-vel, a samponnal és a balzsammal tértem haza. Első mosásnál a sampon nagyon szépen habzott. A balzsam nagyon kellemes. A száradás a spray miatt lassabb volt természetesen. A végeredmény azonban egyáltalán nem győzött meg. Dúsabb lett a hajam, de nem lettek szép kunkoraim és még nehéznek is érzem a hajam. Valószínűleg nem fogja sokáig bírni mosás nélkül. Ráadásul nagyon szálkásnak és fakónak látom a hajam tőle és nem lehetett könnyebben kifésülni. Ha javul valamit, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Anno megvettem, de csak párszor használtam. Valószínű semmi hatása nem volt és fölöslegesnek találhattam, mert többet nem is használtam. Az illatáért sem voltam oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Heli

2013. január 8.

Én imádom! Sokkal jobban bejött, mint a Toni&Guy drága spray-je. Hajsütés után ezzel frissítem a hullámaimat, ha szükséges. Természetes hatása van, tartós is. Egyetlen hátránya, hogy minimálisan zsírosodik tőle a hajam. De azt hiszem ennyit megér az, hogy szilikonmentes ;)
Ne várjatok csodát tőle, rá van írva, hogy a hullámok felfrissítésére szolgál. Az egyenes hajból nem csinál hullámosat semmi ilyen termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 20.

Tényleg szépen fürtösíti a természetes göndör hajat, viszont a hidratálást, amit szintén ígér, nem érzem, sőt, mintha kicsit fakóbb lenne tőle a hajam, szárazabb a hajvégem. Illata nem nagyon van. Másnapra pedig eltűntek a szépen definiált fürtök, ismét a szokásos kóc. Viszont az előzőnél, amit használtam (L'Oréal) azt tapasztaltam, hogy ragacsos, hatalmas kóchalomba állt össze a hajam, és még viszeketett is a fejbőröm (bár nem biztos, hogy pont attól). Annál azért ez jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 20.

mazsola

2012. november 15.

Konkrét leszek: pénzkidobás! Nemhogy formába hozta volna a göndör hajamat, de rosszabbul nézetek ki a tincseim, mintha rá sem fújtam volna! Szöszös és kócos lett az egész!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

cukee

2012. szeptember 28.

ragacsos lesz a hajam tőle és kócolódik, inkább árt, minthogy használna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

ragacsos lesz a hajam tőle és kócolódik, inkább árt, minthogy használna!

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.