Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2018. október 30.

Kategória:   Hajformázók

Hajspray Göndör és Hullámos Hajra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gwendolen

2012. szeptember 6.

Rövidre vágattam az erősen göndör, viszont vékonyszálú hajamat és megvettem ezt a sprayt. Eddig egész kellemesen teljesít, két hajmosás között használom arra, hogy ha elfekszem a göndörségét, akkor felfrissítsem vele. Ennek a funkciónak tökéletesen megfelelni látszik. Az illata kicsit erős, de lehet, hogy csak azért mert már teljesen elszoktam a szagosított termékektől. Nem ragadt össze, nem száradt ki, nem szöszösödött a hajam. A termék maga árbarát és a göndör hajra készült kevéske spray egyike.
Az összetevők többé-kevésbé rendben vannak, sok proteint tartalmazhat, ebből kifolyólag az arra érzékenyebbeknek nem jó választás. Általában a kevésbé erős, vékony szálú hajjal rendelkezőknek szokott jót tenni az ilyen összetétel.
Lehet, hogy ezzel másokat fogok ismételni, de enyhén hullámos vagy szögegyenes hajúak: kár a próbálkozásért! Göndör hajra pedig szerintem csak felfrissítésül, alkalmanként jó, de nem a hidratáló, hajpakolás-balzsamozás rutint felváltva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Beni1234

2012. július 20.

Magában nem okés, de a sampon+balzsam+szérum+ ez együtt már nagyon is oké, szuper a végeredmény! Könnyű, rugalmas, fürtös a hajam, és szép fényes. Újra fogom venni, annak ellenére, hogy a hátközépig érő hajamra sokat kell fújkálni. Nagyon olcsó, és sokkal jobb, mint pl. a Tony&Guy! (az számomra a "kuka" kategória). Más olcsó (pl. TAB) cuccoknál viszont ezerszer jobb (nálam ez is "kuka" kategória).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

caarmaa

2012. április 27.

Én is régebben használtam ezt a spray-t, mivel ez az egyetlen göndörítő spray drogériás kínálatban, ezért választásom sem volt. Hajmosások között használtam, hogy felfrissítsem a hullámokat, de igazából nem sokat ért, összeragasztotta a tincseket és sprőd tapintása lett a hajamnak. Nem is rendezte a hullámokat sem, viszont szárított rendesen. Azóta áttértem a Tigi-re, sokkal drágább ugyan, de legalább működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

bandita

2012. március 15.

Használat közben semmi pozitív hatást nem tapasztaltam. A hajszárítást, formázást megnehezítette, és nem ápolt rajta semmit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 15.

Macska

2012. január 7.

nekem semmi hatása nem volt...kb 2 óra után már puffosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

nekem semmi hatása nem volt...kb 2 óra után már puffosodott tőle a hajam.

hanna

2011. november 7.

Semmit se tud, viszont kiszárítja a göndör hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Semmit se tud, viszont kiszárítja a göndör hajat.

meow

2011. november 4.

Természetes göndör hajam van. Az igazat megvallva egy igazi kínzás volt ez a spray. Szárazzá, ragacsossá tette a hajamat, igazi szénakazallá változtatta. Semmi pozitívat nem találtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

guccigirl

2011. szeptember 4.

A göndör tincsek egyben tartására jó, de nem igazán táplál, ráadásul egy idő után elnehezíti a hajat. Elsősegélynek OK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Orsy

2011. szeptember 2.

Nem rossz, de igazából semmi extra. Rendezettebbnek tűnik tőle a göndör haj, de ennyi. Nem ad kellő táplálást,fényt a göndör,száraz hajnak,pedig rengeteget szoktam belőle fújni,nem sajnálom a hajamtól. Nem fogom újravenni, kísérletezek tovább:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

csillag1219

2011. szeptember 2.

Egy flakonnal én is elhasználtam. Nem rossz, szilikonmentes, de nem lesz olyan szép csillogó tőle a haj. Nem vettem észre a göndörségben különbséget, pedig nekem göndörödő hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.