Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

Baraby

2017. november 25.

Átlagos sampon, én nem látom, hogy különösebben jót tenne a hullámos hajamnak. A termékcsalád hajvaját használom mellé balzsamként, de nem fogom őket újravásáolni.

A termékcsalád általam próbált tagjai közül ez és a hajvaj szerintem hanyagolható. A hajformázó hab és a hajspray viszont a "normál" samponnal és balzsammal mosott (természetesen) hullámos hajamból is szép tincseket tud csinálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

dreammiyss

2017. november 6.

Hullámos a hajam, ezért már harmadjára vettem újra. Számomra telesíti mindazt, amit egy samponnak tennie kell, de különösebb változást nem tapasztaltam. Az illata sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Jucaa

2017. július 5.

Természetes göndör hajamra használom, gyakran pakolásokat kombinálok utána, de teljesen elégedett vagyok a hatásával. Sokszor újravettem és még sokszor újra is fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

danikin

2017. május 5.

nem volt rossz, átlagos sampon, de semmit nem 'segített' a hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

nem volt rossz, átlagos sampon, de semmit nem 'segített' a hajamon

Bognarika

2017. március 6.

Kételkedve vettem meg, mert én is beleestem abba a hibába, hogy mivel elég olcsó azt hittem gagyi is. De mivel konkrétan göndör hajra ennél sokkal drágább samponokat találtam így megvettem. Nagyon jól tettem. Olyan szép lett tőle a hajam, pedig már azon voltam, hogy elmenjek bedaueroltatni, mivel én nyáron megcsináltattam ezt a "végleges" hajkiegyenesítést, és utána szörnyű volt a hajam. Ez rendbe tette, csak dicsérni tudom! Balzsamot és a göndörítő sprayt is használom hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

klnfranciska

2017. január 6.

Én is a teljesen narancssárga kiszerelésűt használtam már többször, anyukám szokta nekem venni. Magamtól inkább a mindenféle gyógynövényes samponokat preferálom, de ez sem rossz. Nekem kicsit gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, de puhának puha volt, a loknijaim is érezhetően szebbek voltak tőle, még ha 2 napnál tovább nem is tartott. Nem lett kedvenc, magamtól nem veszem meg, de nem egy rossz sampont. Szépen tisztít és tényleg szép loknikat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

kornzsofi

2016. december 25.

Régóta használom (a teljesen narancssárga tubusút), a hajam nagyon puha utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

Régóta használom (a teljesen narancssárga tubusút), a hajam nagyon puha utána.

etoc

2016. december 24.

Nekem az újabb, teljesen narancssárga csomagolású van meg, egy alkalommal használtam, és utoljára. Nem tisztítja ki a hajam rendesen, ráadásul fehér nem tudom miket hagyott a hajtöveimen.Hogy ez a bőröm, korpa, vagy a sampon maradéka, fogalmam nincs, de ezt a sampont soha többet nem fogom újra elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

ponilopopolopo

2016. november 8.

Borzasztó... Olyan a hajam tőle mint egy kefe... Az alapból hullámos hajamból egy nagy szénakazalt csinált, gyorsan is zsírosodik tőle... 3 hétig bírtam, kuka, majd mosogatok vele vagy nem tudom.. 1 *..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

ildikusz

2016. augusztus 4.

Lányom (14) használja nagyon göndör és extra dús hajára. Nagyon szereti, harmadszor vesszük újra a balzsammal együtt. Végre nincs annyira kiszáradva a haja és összerasztásodva a gyakori strandolástól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.