Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

Viatzio

2016. július 5.

Sajnos én is azt éreztem, mintha ott maradna egy réteg a fejbőrömön, a hajamon, mintha nem tisztítana eléggé, vagy ő maga képez valami maradékot, pedig öblítettem rendesen. A hullámokat valamelyest mintha rendezte volna, bár inkább csak azért mert összetapadt tőle a hajam, vagy nem is tudom. 3 próbálkozást bírtam, mert addigra viszketett a fejem, a végén felmosónak használtam el, az illata jó végülis. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Varhold

2016. június 3.

Nekem eredetileg nagyon göndör van, gondoltam megveszem ezt, eddig sose használtam direktben göndör hajra való terméket, a Kallos termékei váltak be eddig. Na hát ez a termék jól tönkre tette a hajam amíg használtam...Első alkalommal mikor megmostam vele a hajam már akkor éreztem hogy valami nem oké, nem érzem hogy "tiszta a fejbőröm" . Utána raktam rá nem kiöblítős hajbalzsamot mint mindig, mivel száraz a hajam nagyon. És amikor kezdtem megszárítani a hajam éreztem hogy össze van ragadva, nem bírtam bele túrni, beleakadt az ujjam, csomókba állt a hajam ettől a sampontól pedig sokáig öblítettem a hajamból. Mikor megszáradt, nemhogy szép tincsek lettek volna, úgy nézett ki mint amikor egy göndör hajat szárazan kifésülsz, szénakazal volt. Mikor észleltem hogy ez vállalhatatlan, újra kezdtem az egész procedúrát, újra megmostam a régi samponommal a hajam, újra balzsam, szárítás és már nem volt ilyen, illetve nem ennyire rossz, ugyanis egyszer használtam a terméket de csak 2 hét (!!) után lett olyan a hajam mint előtte volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

niki994

2016. május 13.

A hajam göndörsége nem hogy jobb lett volna még romlott is szállt a hajam sajnos és a fejbőröm sem bírta nagyon , így nem lett újra vevős ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Tesa

2016. február 15.

Ahhoz képest, hogy göndör hajra van, inkább kinyúlnak tőle a csigák, mint sem szépen rendeződnének, hiába a sok hajhab, még akkor is. Még zsírosít és le is lapít. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

mvikii1995

2016. február 1.

Nem mondanám a legjobbnak, de azt sem mondhatom hogy rossz. Nem tud többet, mint a többi sampon, amit eddig próbáltam. Valahogy a göndör hajra való termékekben eddig mindig csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Bellz95

2016. január 29.

Nem vált be. :( Az ára miatt vettem meg, és eddig még nem okozott nagy csalódást egyik balea termék sem. Olyan, mintha nem tisztítana, a hajammal sem tett semmi különösebbet. 2 használat után a szintén göndör hajú anyukámnál landolt, aki szintén nem vett észre benne semmi különöset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

mujerconfused

2015. október 21.

Az én hajam szereti, heti 2-3x mosok vele, és nem okozott semmi problémát és az illata is szuper, ezen az áron szerintem bajnok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

tara95

2015. június 14.

Szinten zenesz. Vastag szalu, dus, erosen hullamos/gondor mezszinu hajam van ami pontosan ugy nez ki mintha belefejeltem volna a szenataroloba (ha nem foglalkozom vele). Ezert vettem meg ezt a sampont,
hogy hatha segit a rendezettebb, ,,frizzy'' hatast mellozo allapot elereseben. Hat hogyne. Apad fulet. Nagyon suru, szinte ragacsos, nem tisztit normalisan es masnapra mar zsiroskenyer az egesz. Az egyetlen pozitivuma a szenzacios illata ami meg tartos is, de nem sokra megyek vele. Viszont sorstarsaimnak tudnam ajanlani a polos modszert ejszakara, nekem reggelre gyonyoru beach-hullamokat csinalt. Youtubeon is fent van de be tudjatok irni a keresobe is. Az a lenyege, hogy hajmosas utan boven teszel hajformazot a hajadra (nekem ez az alverdes hajvaj volt) majd egy polo segitsegevel (specko hajtogatassal) turban keszitesz. Abszolut kenyelmes, tudsz aludni es reggelre meg is szarad, kibontaskor pedig gyonyoruek a furtok. Nezzetek utana :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Daniella11

2015. február 24.

A hajsampon, ami nem tisztít.
Elég vékony szálú hajam van, valahol az enyhe göndörség és a szénaboglya között. Ezzel a samponnal ugyan lelapult kissé a hajam és vállalhatóbb lett beszárítás nélkül is, viszont tiszta érzetet még mosás után közvetlenül sem hagyott maga után. Másnapra már formája sem volt, és mintha nem is mostam volna hajat. Sőt, mi több, utána hiába mostam meg egy erősebb samponnal, az olajos hatás még utána is érződött (mint a hajfestékek hajápoló balzsamainál). Szóval vékony szálú hajra nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 24.

A hajsampon, ami nem tisztít.

Heloise

2015. február 9.

Sajnos nekem sem vált be. A göndörítésről nem írnék véleményt mert alapból hullámos a hajam és nem nagyon láttam különbséget.. Viszont nem érzem tisztának és frissnek a hajam tőle. Közvetlen hajmosás után is olyan, mintha legalább már kétnapos lenne a hajam. Az illata a tubusban kellemes, de hajon szinte egyáltalán nem érződik már. Az ára kedvező volt, de totális pénzkidobás a balzsamjával együtt. Sajnos szerintem itt ér véget is ér a szilikonmentes samponokkal való próbálkozásom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.