Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

curlybarbie

2014. november 12.

Nekem extra göndör hajam van és nagyon szép kis fürtöket csinál!!Ezért 5 pontot adnék,viszont az az igazság,hogy ez a termék csak a fürtjeimet zabolázza meg,viszont nem igazán tisztít.Ha még jól is tisztítana csillagos 5 lenne,de így csak 4:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

roro

2014. október 30.

Igen, mivel a ,,tényleg" göndör haj jóval szárazabb a többi fajtánál, a daeuroltról meg ne is beszéljünk, azt hiszem talán ezért van hogy sokaknak nem válik be (persze göndör és göndör között is óriási a különbség, ez csak tipp) és gondolom ezért raknak bele mindenféle olyan dolgot, ami ,,zsírosabbá" teszi a hajat. Nekem nem csak göndör, de természetes szőke, és nagyon vékonyszálú is a hajam, rettentően tud szállni és kiszáradni. Ez a termék a szintén baleás hajvégápolóval együtt elképesztő csigákat művel a fejemre. Komolyan, mint a képen :D Nem jellemző egyébként hogy baleás termékeket használjak, ezért a samponért is csak azért nyúltam, mert éppen ez volt itthon. Az illata nekem nagyon tetszik, de elhiszem hogy valaki nem bírja elviselni. El fog fogyni szép lassan mert csak hétvégén használom mikor otthon vagyok, de azt nem tudom hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 30.

busa01206

2014. szeptember 20.

Igazából viszonylag egyenes hajam van, kisebb hullámokkal, de valamiért megvettem. Aztán láss csodát ez az egyik kedvenc dm-es samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

love_cinderella

2014. június 30.

A hullámos-göndör hajam egyáltalán nem tette rendezettebbé, sőt.. Pedig a balzsammal együtt használtam. Viszont szépen dúsította a hajam, de nem fogom újravenni. Sokkal jobb a Schauma olajos samponja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

katica131

2014. március 2.

nem lenne rossz, mert a hullámos-göndör hajam valamennyire elfogadható kinézetű lett tőle, de borzasztó gyorsan zsírosodik a hajam tőle :( ez eddig egyik balea sampontól se fordult elő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Kardvirág

2014. február 11.

Az első flakon vége felé járok, elégedett vagyok vele, bár a vége felé, mintha "hozzászokott" volna a hajam. Most veszek valami mást, ha az elfogyott, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Brigi19

2014. január 30.

Pár hete használom, nem mondanám, hogy göndör hajam van, inkább csak erősen hullámos, ezért is akartam valamilyen ehhez megfelelő sampont venni. Megvettem hozzá a balzsamot is. Nem mondom, hogy nagy szám, az illatát kifejezetten nem szeretem, de legalább szilikonmentes. Egynek elmegy, de szerintem nem veszem újra, semmi változást nem láttam a hajamon, talán csak kevésbé száraz, de az is csak egy napig érezhető. Itt olvastam, hogy a balzsamra páran panaszkodnak, lehet legközelebb kipróbálom anélkül. Addig is 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

andrej

2014. január 19.

Katasztrófa!!
Nem ezt használom, csak anyukámnál ezzel mostam párszor hajat, mert nem vittem a sajátom....
Ugyan nekem nincs göndör hajam, de nagyon zsírosodik. Ennek a samponnak nem a zsírosodás mérséklés a fő célja, de az, hogy hajmosás után sem érzem tisztának a fejbőröm, szerintem az kritikán aluli! A legfontosabb, hogy egy sampon tisztítson, a további extrák (zsíros, száraz hajra, stb.) már szinte mellékesek.

Szárítás után kellemetlen, zsíros tapintású volt a hajam, másnap reggelre pedig már össze kellett fognom, mert vállalhatatlan volt!!
Egyetlen samponnal sem értem el ilyen "überszuper" hatást, akármivel mostam eddig, legalább tisztának éreztem a fejbőröm, de a zsírosodás sajnos alap volt.
De ennél, mintha tele lenne apró homokszemcsékkel a fejem, iszonyú.... előjött egy kis korpa is, mondanom sem kell, hogy még átlagos szinten sem vagyok megelégedve ezzel a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Katasztrófa!!

Odrienn

2013. december 25.

Évek óta használom a hajamra,ez az eddigi legjobb göndör hajra való sampon amit használtam.Elég göndör hajam van,de ez a sampon mindig rendbe teszi a csigákat (és "tartósabbak" is lesznek!) :). Lassan fogy mert kevés kell belőle egy mosáshoz,és az a kis mennyiség is hihetetlenül habzik. Nálam nagyon bevált,viszont a balzsam verzió naggyon-naggyon gagyi.Alapból nem szeretem a balzsamokat (kivéve a John Frieda),mert kb csak rontanak a hajamon,de az a balzsam kész katasztrófa,lapos,semmilyen lett a hajam,nehogy megvegyétek a sampon mellé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Ingrido

2013. december 15.

Valahogy nem az igazi. Nincs az az érzésem tőle, hogy tiszta lett a hajam Szerencsére katasztrófát sem okoz, és valóban, mintha tartaná a frizurát. Csak nekem valahogy ápolatlan a hatása. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.