Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

dijus

2013. november 9.

Kaptam a terméket, így gond nélkül megválok tőle. Sajnos nem vált be. Egyszerűen nem tudtam vele hajat mosni, nem habzott, semmit sem csinált. Utána pedig teljesen össze vissza állt a hajam. Szárítás után is katasztrófa volt, pedig göndör hajra való, még a balzsamjával is fújtam és rosszabb lett mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Reni9109

2013. október 26.

Nekem bevált. Kellemes az illata. Könnyen kezelhető a hajam valamint selymes és puha. Sajnos az én fürtjeim sem lettek rendezettebbek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

csadri

2013. augusztus 29.

Hullámos hajam van, félhosszú, és elég rendezetlen. Száraz, gyapjas, megnyúlt, szóval csúnya és semmilyen :( A sampon jót tett a kusza szálaknak, nekem szép csigákat formált, és balzsam, hab, hajlakk stb. nélkül is elég tartósak maradtak a hullámos fürtök. Viszont, figyeltem a mosásra és a fésülésre, hogy ne húzzam ki a hajam, és megmaradjanak a természetes hullámok. Tehát: hajmosás, vizesen óvatos fésülés, utána pici benedvesítés megint, majd törölközővel óvatos nyomkodásos megtörlés. Hajszárítás diffúziós hajszárítóval. Tökjó lett a hajam :) Akinek hullámos a haja, jó ha tudja, hogy nem szabad fésülés után rögtön szárítani, mert megnyúlik a haj. A fésülés után picit be kell nedvesíteni megint és utána, ha visszaugrott az eredeti állapotára, szárítani. Nekem bevált. A sampon jó, egyenlőre elégedett vagyok vele. Jól tisztít, finom az illata, az én hullámos hajamra ideális. Még nem tudom mennyire zsírosodik, majd frissítek :)
Utógondolat: a fodrászok azt mondják, a sampont a fejbőr állapotára kell választani, a balzsamot pedig a haj állapotának megfelelően. Lehet, hogy a hullámos és a göndör hajra való sampon helyett elég lenne a balzsam is? :)))))) Na, persze én is megvettem a sampont, biztos ami biztos :)))

Update: néhány alkalommal használtam, de sajnos kezdi irritálni a fejbőröm. Ha ez így marad, sajnos meg kell válnom tőle :( A négyesről lepontozom hármasra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

varga.stella

2013. július 3.

Amióta jobban megnőtt a hajam, néha-néha egészen szép hullámaim keletkeznek természetesen, ezért döntöttem úgy, hogy keresek rá egy megfelelő terméket. Ezzel a samponnal, a balzsammal és a hajspray-vel tértem haza. Első mosásnál a sampon nagyon szépen habzott. A balzsam nagyon kellemes. A száradás a spray miatt lassabb volt természetesen. A végeredmény azonban egyáltalán nem győzött meg. Dúsabb lett a hajam, de nem lettek szép kunkoraim és még nehéznek is érzem a hajam. Valószínűleg nem fogja sokáig bírni mosás nélkül. Ráadásul nagyon szálkásnak és fakónak látom a hajam tőle és nem lehetett könnyebben kifésülni. Ha javul valamit, update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

SlecckelMarine

2012. december 18.

Itteni vélemények alapján szereztem be, de csalódtam. Nem kaptam sem rendezett, sem hullámos vagy göndörödő tincseket, csak egy sima sampont. Gubancosít, nem is értem hogy hogyan ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

somodiedo

2012. október 22.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a sampont a balzsammal együtt. Természetes göndör hajam van, de nagyon rendezetlenek a tincseim, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. A tincseim sajnos nem lettek rendezettebbek tőle, ezért nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni. Ami pozitívumot el tudok róla mondani, hogy jó az illata és a hajam puhább, selymesebb lett tőle. Sajnálom, hogy az alapproblémámon nem segített, mert az ára is kedvező, de keresgélnem kell tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Orchid

2012. október 11.

Update 2:
Egy napot se bírt ki a hajam, olyan voltam, mint aki zsírosbödönt húzott a fejére. És ez még csak a legkisebb gondom volt vele. Olyan korpás lett tőle a fejem, hogy az valami iszonyat, pedig már több, mint 15 éve nem volt ilyen problémám. KUKA!!!

Update 1 (2012. augusztus 10.):
Még mindig teljesen korrekt sampon, de tartós használattal zsírosítja a hajam. Konkrétan a két napot is nehezen húzom ki így. Kár érte... így csak 4 csillag.

2012. július 22.
Szögegyenes hajam van, mégis erre a samponra esett a választásom. Nagyon kellemes az illata, jól habzik, kevés kell belőle, mégis jól tisztít, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam (balzsam nélkül is), és nem érzem úgy, mintha valami rá lenne rakódva a hajszálaimra/fejbőrömre. Kicsit lazít is a hajamon, nincs úgy összetapadva, mint más sampontól és tartása is van, pedig az én hajam igazán katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Update 2:

Update 1 (2012. augusztus 10.):

2012. július 22.

musume

2012. augusztus 28.

Természetes göndör hajam van, és miután a Nivea göndör hajra való samponját és balzsamját beszüntették, áttértem erre. Nem veszek észre jelentős különbséget a Niveához képest, bár a Nivea balzsamból nekem még van, úgyhogy azzal kombinálva használom ezt a sampont. Szeretem az illatát és az árával is ki vagyok békülve. Ha a balzsamom is elfogy, szerintem ezt a termékcsaládot fogom továbbra is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

lau0825

2012. augusztus 22.

Update: Mióta ezt a párost használom, 2 helyett 4 naponta kell hajat mosnom! Tökéletes <3

A fürtjeimmel semmit nem csinál, nem lettek rendezettebbek, vagy nagyobbak a csigáim (igazából ilyesmit vártam), de szép fényes, puha, könnyen kezelhető lett a hajam, nem lapul le, talán kissé rugalmasabb is lett. Balzsammal együtt használom, eddig elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

sissy93

2012. július 27.

Eddig nagyon bejöttek a Balea termékek, gondoltam, teszek egy próbát ezzel a samponnal is. Természetes hullámos hajam van, ki szoktam egyenesíteni (hajegyenesítő spray + hajszárító), mert mosás után olyan, mintha kócos lennék. Nem egyenes, de nem is rendezetten hullámos.
Hullámosabb ettől a sampontól sem lett (titokban reménykedtem), viszont nem száll, kicsit rendezettebb. Az illata szerintem jó, mosás után is megmarad.
Nagyon puhává, jó tapintásúvá és fényessé tette a hajam.
Amiért megvettem, azt sajnos nem teljesíttette, de elhasználom más samponokkal felváltva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Nagyon puhává, jó tapintásúvá és fényessé tette a hajam.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.