Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

edke

2012. július 25.

Dauerolt a hajam, ami annyit jelentett, hogy szép csigákba nem tudom rendezni, de jó sprőd a vége :D A loknikon professzionális dolgok se segítettek, de ez a sampon tényleg tök jól hidratál :) nekem nem habzik annyira, de amúgy jól tisztít, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Beni1234

2012. július 20.

Tényleg szuper, de nekem csak a termékcsalád együttes használata vált be. Magában a sampon más balzsammal vagy formázóval nem működött. Együtt viszont szuper: tényleg szép fényes, rendezett, csigás hullámaim lettek, ami teljesen elképesztő, főleg ilyen olcsón. Nekem kicsit sokat kell használni, hátközépig érő vékony szálú, dús hajam van, de végül is ennyiért megéri, mert a végeredmény látványosan jobb, mint eddig bármivel. (Tony&Guy elmehet, ahová akar, 8-szor ennyiért....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 20.

eleonora.gonda94

2012. július 11.

Nekem természetes göndör hajam van, de valahogy sosem szerettem, mert olyan összevissza, nem szépen göndörödik, ezért szinte mindig kiegyenesítem a hajam és ha hullámos hajra vágyom akkor is hajvasalóval varázsolom hullámokat. Viszont a hajvasaló nagyon káros hatású, mindig töredezett a hajam. Növeszteni akarom, ezért leálltam vele és gondoltam veszek valami kifejezettem göndör hajra való sampont, jó véleményeket is olvastam, ezért megvettem. Eddig párszor használtam, de sajnos amiért vettem, azt nem teljesíti. Nem lettek rendezettebbek a hullámaim. Még próbálkozom vele, illetve biztos elhasználom, mert szilikonmentes, de sajnos nem tudom mit kezdjek a rakoncátlan göndör fürtjeimmel.
4 pontot azért kap, mert szilikonmentes, olcsó , jól tisztít és az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

zsuzsanna8papp

2012. július 4.

A hajam göndörségével semmit nem csinált, de jól hidratált, nem zsírosította. Vagy fél éven át használtam. Jó volt, de már találtam nekem megfelelőbbet.
Én azoknak ajánlanám, akiknek gödnör, kicsit szárazabb hajuk van, de a formáján nem akarnak változtatni, sem egyenesíteni, sem göndöríteni. Akinek nagyon száraz a haja, a sampon a balzsammal együtt nem elég.
Plusz pont a szilikonmentesség.
Igazán kár, hogy a göndör hajra alig vannak speciális termékek olyan árkategóriában, amelytől nem lesz bűntudatom. ('A világon sok helyen nincs rendes ívóvíz, írtják az esőerdőket, én meg ennyit költök, és RÁKENEM A HAJAMRA!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Plusz pont a szilikonmentesség.

nobilissima

2012. július 1.

Az én hajam átmenet a hullámos és a göndör között de semmi változást nem vettem észre, hogy göndörebb lenne vagy rendezettebb. Viszont szépen tisztít nem zsírosodott előbb a hajam és puhább is lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

ildy

2012. június 7.

Csak jót mondhatok a termékre, végre megtaláltam azt a sampont, amitől rendezett, puha lesz a hajam, és nem száll, és nem olyan, mint aki a konnektorba nyúlt.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

zsuku

2012. május 29.

Jelentem én is megvettem, szuper jó termék! Valóban puha és rendezett lesz tőle a hajam (nem áll és száll össze-vissza)! Selymes, kissé gél állagú, és megfelelően habzik! Különösebb illata talán nincs is, de az illat nekem nem is fontos (csak ne legyen büdös). Mostantól állandó lakó lesz, nagyon jó sampon(némely drágább, márkásabb társánál is jobb), és olcsó is, megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Samybubu

2012. május 7.

Sokféle sampont kipróbáltam, de egyik se volt az igazi, amíg rá nem találtam erre. Most már elválaszthatatlanok vagyunk, komolyan csodákat művel a hajammal, mindig össze-vissza áll, nem lehet kifésülni, de ez már a múlté, hála ennek a samponnak. Az pedig, hogy ennyire elképesztően olcsó csak a ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Odil

2012. április 22.

Nagyon puhít, és nem a szilikonnal. Állagra és illatra finom, azonban én egy sampontól azt várom, hogy jól tisztítson, és két nap után már zsíros volt a hajam tőle. Aki minden nap vagy minden második nap szeret hajat mosni, használja, mert érdemes - még az összetevői sem veszélyesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

barbel

2012. február 25.

Nagyon bejött ez a sampon. :) Dauerolt hajam van, és emiatt elég száraz, de ettől bársonyos lesz a tapintása. Az illatát is szeretem. (Mindenesetre kár, hogy már kidobta a hajam a dauert... Lehet, hogy ennek ellenére ilyen sampont fogok venni, úgy megtetszett.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.