Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: gedit60, az összetevőket feltöltötte: Defelejcs, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Samponok

Sampon panthenollal, göndör és dauerolt hajra. Nem tartalmaz szilikont.

zizi0928

2012. február 12.

Hullámos hajam van, régen elég sokat használtam hajvasalót, ezért borzasztóan száraz, de ez a sampon nekem nagyon bevált. Puhít, könnyen fésülhető és annyira rendezi a hajszálaimat, hogy mióta ezzel mosok hajat, elhagytam a vasalót is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Halfway

2012. február 9.

Hosszú, száraz, göndör hajam van. Használat után puhább lesz tőle a hajam, de 2-3 napig tart csak. Pedig régebben tovább bírta a hajam mosás nélkül. Még csak párszor használtam, lehet, hogy egy kicsivel több időre lesz szüksége a hajamnak, hogy megszokja a samponváltást. :) 4 csillagot kapna, de mivel szilikonmentes, jár egy + pont is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Fubuki

2011. december 23.

Nekem elég "brutál" göndör hajam van,és ha nem lenne az a sampon,úgy állna mint a szénakazal :D.Az illata finom,és elég keveset tenni a hajra,szóval nem fogy el hamar,az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

esztii.

2011. szeptember 23.

A fodrászom ajánlotta, hogy göndör hajra való terméket használjak (bár nem göndör, csak enyhén hullámos, nagyon száraz hajam van) és azért választottam ezt a fajtát, mert egyszerűen nem volt másik. Az illata tényleg nagyon jó, kellemes és balzsammal együtt puhább lett tőle a hajam és egy hétig bírja mosás nélkül!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

szeretlek

2011. szeptember 10.

Az enyhén göndör és kevés hajamból, dús, loknis hajkoronát varázsol. Meg vagyok vele elégedve, csak a hajam szárazsága ugyanúgy megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

Vic

2011. szeptember 8.

Az egyik kedvenc samponom.Már többször vettem.Kellemes gél állagú, annyira habzik, amennyire kell, de nem "teríti be" az embert hajmosás közben :) Nagyon jó illata van, nem tolakodó, hanem olyan finom, meleg.(Megszelídül, mert kicsit erősebbnek tűnik a flakonban.) A hullámos hajamra remekül bevált.Puha, fényes, rugalmas lesz. Az ára is baráti, mert kevesebb, mint 500 Ft és sokáig elég (250ml)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.