Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

Ancsika9225

2015. június 30.

A sampont nem használom, csak a balzsamot, de puha lett tőle a hajam. Az ára is vonzó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Nicole19

2015. június 28.

Nagyon szeretem. Finom illata van és puha lesz tőle a hajam. Ha elfogy, tuti újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

maszatos tündérke

2015. június 13.

A samponjával együtt használtam, nagyon finom illata van, sokáig érezni, még másnap is, én nagyon szeretem ezt benne. Volt már jobb balzsamom is, amiből kevesebb is elég volt ehhez a hatáshoz, de ez sem rossz, könnyebben kifésülhető, puha lesz utána a hajam. Egy olcsóbb változatnak tökéletes megoldás, hozza amit kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

puszedli1995

2015. május 7.

Eddig a legjobb balzsam amit valaha használtam! Az illata nagyoon finooom!! És hihetetlenül puha lesz tőle a hajam.Haaa elfogy tuti ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

Salandi

2015. április 23.

Fantasztikus ez a balzsam,alig kerül párszáz forintba,és megfelelően kiegészíti a drágább, faith in nature samponomat. Tökéletes párost alkotnak ,ennek a balzsamnak nagyon szépek az összetevői.IMádom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

kismadár

2015. április 9.

Én nagyon szeretem, puha, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Szépen ápolja, hidratálja. Az illata édeskés. gyümölcsös, de nem tolakodó, a hajon visszafogott. 1500-2000 forintos balzsamok nem tudnak annyit, mint ez. Hihetetlen, hogy "aprópénzért" milyen jó balzsamot kapunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Odil

2015. március 31.

Co-wash sztár: könnyű, ápoló, habzó, szilikon- és proteinmentes, puhít és kigubancol. Meg aztán szívcsücsök nyári kiegészítő is a napsugaras, természetes, ennivaló, mosolygós illatával, alig várom, hogy ebben fürdethessem a hajam újra (amikor pedig Womanity hét lesz, váltok a fügés testvérére, juj de fogja szeretni azt is a hajam, a környezetem, a lelkem helye).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Kamerion

2015. március 29.

Nagyon szerettem az illatát. Olcsó, a hatása nem rossz, de rosszabb napokon néha újra kellett balzsamoznom, mert nem ment elsőre nem szelídítette meg a gubancokat. Talán csak több időt kellett volna neki hagynom (száraz, töredezésre hajlamos a hajam a végein). Normál, kevésbé megviselt hajon szerintem tökéletes, szárazra lehet, hogy kicsit kevés. Az illata és az ára miatt egy próbát megér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

liviaraganyi

2015. március 11.

Nem tudom Christine samponként használta-e végül és azért írta amit írt, mert nekem teljesen ellenkező a tapasztalatom: szinte az egyedüli balzsam az elmúlt években amiről pozitívan tudok nyilatkozni. Én egy balzsamra 1000 Ft-nál többet nem vagyok hajlandó költeni mivel kb. 3 mp-et tartózkodik a fejemen. De ez az egyetlen amitől puha, táplált és fésülhető lesz a göndör és száraz hajam anélkül hogy szilikonnal nyomná tele a fejbőröm. A szilikonmentes balzsamok nekem nem váltak be, mindegyik egy nagy nulla, ezt kivéve. Csak ajánlani tudom és bazi olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Christine

2014. december 23.

Azt hittem, hogy sampon azért vettem meg. Itthon vettem észre, hogy balzsam (mert magyar nyelvű leírás csak a 2. lap tájékoztatón van, a boltban meg ugye nem tépem le...rá meg egy szóval nincs írva, hogy balzsam)
Mondom oké, legalább lesz elég balzsamom. Hát... szörnyű. Az illata nagyon agresszív, cukorka illatú. A hatása is semmi jó, csak rossz. Sprűd lett tőle a hajam, szállt mindenfele.
Megvettem feleslegesen....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Megvettem feleslegesen....

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide