Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

Beu

2014. július 7.

Hmmmm az illata, akárhányszor érzem, mindig megnyalnám. :D Az ára nevetséges! A hajam puha, fényes, finom illatú lesz. Párom mániája, hogy csavargassa pihi közben a hajam, és mindig mondja, hogy milyen puha és sima és le se tudja tenni. Úgy gondolom ez mindent elmond. :) Ötös csillaggal.
Ja.. és mivel nagy adagot kapunk én borotváláshoz is használom hab helyett, a lábam olyan sima és puha lesz tőle, imádom :D és a szárazság is eltűnik! Szóval csajok, nagyon multifunkcionális kis kence. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Malachite

2014. június 29.

2014. június 29: Azóta sok-sok másféle balzsamot kipróbáltam már, gagyitól a rendkívül drágáig, de valahogy mindig hozzá futok vissza, mert egyszerűen nem érzem olyan selymesnek a hajamat mással, mint vele. A fodrász egyik gyönyörből esett a másikba, hogy hogy lehet valakinek az ilyen hosszú haja ennyire selymes és törésmentes is, :) de nem tűnt meglepettnek mikor erre a balzsamra esküdtem. Rendkívül pénztárcabarát, hatalmas adag, szilikonmentes, könnyen beszerezhető, mennyei az illata. Örök hűséget fogadok! Alkalmi kicsapongásokkal:)

2013. január 18.: Ár-érték-hatás tekintetében is kiemelkedő! Sokkal drágább és többet ígérő balzsamok fele ennyit nem tudtak! Rendbe teszi az igen hosszú hajam végét, nem nehezíti el, fényes és rendkívül lágy, könnyen fésülhető lesz. Arról nem is beszélve, hogy mennyei, tartós illata lesz tőle a hajamnak. Hogy mennyire? Este hajat mostam vele, reggel felkötöttem, majd este, hazafelé a buszon leengedtem - méteres körzetben felém fordultak, olyan érezhetően áradt az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Petrus022

2014. június 29.

Én szeretem. Sajnos a hajam, főleg a vége fele elég száraz és száll (főleg hajmosás után). De ha ezt használom selymesebb lesz tőle. Nem egy csodaszer, szóval ha elfogy nem veszem újra. De egy próbát megért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Pipsie

2014. június 25.

Nekem nem igazán jött be ez a balzsam. Nagy sokat kell használni belőle, de még akkor sem javít semmit. A hajam ragad tőle, alig lehet kimosni belőle. Nem lesz puha sem, nagyon száraz, nem táplálja sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Milne

2014. május 17.

Nem vártam tőle sokat, ennek ellenére egész jól teljesített. Felkenéskor iszonyú puha lesz tőle a hajam, eddig csak szilikonos balzsamoknál tapasztaltam hasonlót. Utána persze ez eltűnik, de azért szépen ápol, bár tényleg nem valami erős a hidratáló hatása. Az illata nekem nagyon nem tetszik, szerencsére mosás után eltűnik a hajamból, úgyhogy ezt megbocsátom neki. :) Összességében 4 csillag, jó balzsam, olcsó is, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Ophelia

2014. április 28.

Engem nyomokban sem emlékeztet mangóra az illata, legalábbis használat közben, a flakonban még csak-csak. De nem is bánom, mert nem igazán szeretem a mangó illatát, csak mivel ez az imádott barackos hidratáló balzsam utódja, megvettem. Sajnos nálam a hatása sem a régi, a fügés balzsam sokkal jobban tetszett illatát és hatását tekintve is. Nem rossz, de a puhaságot csak addig érzem a hajamon, amíg lemosom, aztán mintha nem is raktam volna rá semmit. Biztos nem veszem újra, nekem ez kevés, normál hajúaknak viszont biztosan jót tesz. De legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Baabbii95

2014. április 27.

Jó az illata és hajszárítás után is sokáig érzem még. :) Sejmes, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Vizsiildi

2014. március 29.

Ez az eddigi leghatásosabb hajbalzsamom, tényleg kellően hidratálja az ultra hamvas szőkére festett hajam! Amikor használom az egész lakás finom mangó illatba burkolózik, de sajnos másnapra még a hajamból is elillan az illat! Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

siss

2014. március 18.

Eszméletlenül tömény illata van.Tesóm használja a göndör hajára.Semmilyen más balzsammal nem tudja olyan könnyen kibontani a haját,mint ezzel.Tökéletesen bevált neki,már a sokadikat használja,állandóan újraveszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

henicore

2014. január 19.

Egyik kedvenc hajbalzsamom :) Az illata nagyon jó, selymes lett tőle a hajam (Egyébként olyan volt a vége mint a seprű és csak ott használom.)

Update: erőteljes hajhullásom van mindig hajmosáskor. Érdekes módon csak akkor kezd el hullani a hajam ha ezt a balzsamot rákenem. előtte 1-2 szál marad a kezemben csak, ettől pedig marokszám hullik :( Le kell vonnom a csillagokat :S Puhának puha lesz a hajam tőle, illata is isteni, de ez miatt csak 2* :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide