Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

liljaa

2014. január 9.

Olcsó, de teszi a dolgát, ráadásul szilikon nélkül. A fügéssel felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

hempike1

2014. január 1.

Fincsi, hidratált, selymes haj lett a végeredmény, nekem ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Fincsi, hidratált, selymes haj lett a végeredmény, nekem ez a lényeg.

ramona22

2013. december 17.

Szeretem az édes illatokat,de ahogy a hajamra raktam,rosszul lettem tőle...inkább büdös,mint jó illatú,nagyon túlzás. A hatása pedig az én száraz hajamra (mert hát igazából arra való,nem?) pocsék...Nagyon vizes állagú,így ne vegye az,aki mély hidratálásra számít.Szinte mintha semmit se tettem volna a hajamra... Nem értettem miért pontozták így fel ezt a terméket,én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

nikol134

2013. december 11.

Nekem elég jó, bár hamar zsírosodik a hajam tőle, de legalább a vége nem törik olyan hamar, és nekem így megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

zsannasko

2013. december 1.

Nem szerettem az illatát, de ez szubjektív. A samponnal együtt használtam, nekem semmit nem ért, száraz lett a hajam, mint a szalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

kovacsrekaa

2013. október 20.

Eddig egy alkalommal használtam. Illata tömény mangos illat, hajamra kenve hajam puha, és huss el is illan a mango illat. De a hajam puha és kezelhet marad :) Sokkal szebbnek látom 1 mosás után a hajam, mint a sok szilikonos termékkel. :) Az ára igen pénztárca barát, 360 ft :)

Update: utoljára júniusban vágattam a hajamból, akkor a fodrászom mondta hogy agusztusban lekéne vágni bő 10 cm-t, mert nagyon száraz és el van töredezve... bementem a dmbe és megvettem az összes Elseve és Syoss terméket... de a hajam állapota rosszabb lett. Most ezt a balzsamot használom, a barackos hajpakolással és alverde vagy balea sampont, és a hajam vége száraz csak! Nagyon jól táplálja és rendbe hozta :) Mellé a dm hajvégápoló tökéletes :) Csak ajánlani tudom!

Update2: mostanába nem használtam, de a héten elővettem újra, azt vettem észre hogy zsírosítja a hajam, eddig hajtőre sosem kentem, de most úgy alakult hogy kell mert az Alverde samponom nagyon szárít, emellett nem akartam szilikonos balzsamot a fejemre kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

vbetti

2013. október 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 2 mosás után helyrerakta a száraz hajamat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! 2 mosás után helyrerakta a száraz hajamat. :)

Szofi

2013. október 14.

Nagyon jó az illata, nagyon puha tőle a haj és nem nehezít rajta érezhetően. Ha alábbhagy a kísérletező kedvem, még az is lehet, hogy ő lesz az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

tara95

2013. szeptember 26.

A samponnal együtt vettem meg és hát szerelem :) Olcsó, isteni illat, nagy mennyiség és olyan puha a hajam tőle, hogy hihetetlen :D én úgy szoktam, hogy samponozás után rákenek a hajamra egy kisebb mennyiséget, belemasszírozom majd míg leradírozom az arcom stb rajta hagyom. Ez kb 1-2 perc és utána öblítem ki. Ajánlom mindenkinek :) nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

harmonia93

2013. szeptember 2.

Első használat után azt gondolom, jól hidratál, jobban mint a többi szilikonmentes társa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide