Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

Jelizz

2013. augusztus 31.

Az illata fantasy :D am nem rossz.... de a fuges tesoja jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Az illata fantasy :D am nem rossz.... de a fuges tesoja jobb

magnes

2013. augusztus 23.

Update: a hajam változatlanul szép tőle, viszont mióta ezt használom, elkezdett viszketni a fejbőröm... :S

Nekem nagyon bevált. Az én hajamat a balzsamok általában zsírosítják, lelapítják, ez az egy nem, csak csodás puha hajat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

uaim

2013. augusztus 21.

Na én leszek az aki lehúzom nekem borzalmas, semmit nem csinál kb és úgy hullik a hajam tőle hogy iszonyat remélem nem romlott bár a lejárati dátum még odébb van, de érdekes hogy ennyire jó mindenkinek nekem meg nagyon rossz:( Illata viszont finom ezért kap kettő csillagot:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

kicsikiszi

2013. augusztus 12.

Ajándékba kaptam. Nem tudtam, hogy mit várjak ettől a terméktől, annyi mindent próbáltam már. A hajam nagyon finom puha lett tőle, nem zsírosodik tőle, pedig már használom egy ideje. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog a hajamnak :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

cioccolata

2013. július 29.

Imádom! Már régóta kerestem egy balzsamot, ami nagyon olcsó, mert szeretek hatalmas mennyiséget eloszlatni a hajam teljes hosszán, illetve mert a CSC módszert használom (azaz balzsamozok, samponozok, balzsamozok egy-egy hajmosáskor). Nagyon jó erre a célra! :) Nekem is tetszik az illata, pedig nem vagyok nagy mango-fan. Én szeretem, hogy édeskés. Pihe-puha, selymes, könnyebben kifésülhető haj. Sose rakok balzsamot a hajtövekre samponozás után, ezért nem tudom, hogy zsírosítana-e. Jó összetevők, kiváló termék. Mellette néha használok hajpakolásokat is, de ez segít megakadályozni, hogy bármikor "seprű-szerűnek" érezzem a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

cittyike

2013. július 8.

Gyönyörű természetes fényt ad a hajnak, puha, jól kifésülhető lesz tőle. Mióta ezt használom nem lapul le a hajam, van benne némi élet. :D Az illata... egyszerűen szuper. A friss mangó és barack illata, egy nap után még érződik a hajon is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 8.

Kisu

2013. július 3.

Ebből először egy mini verziót próbáltam,nagyon szépen helyrehozta a hajamat,tényleg puha lett tőle,az illata is nagyon tetszik,valószínűleg be fogom szerezni a rendes méretet is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

wanda

2013. július 1.

Teljesen rendben van, jól ápolja a hajam, selymes és puha a használata után. A száraz hajvégeimen is segitett valamennyit. Egyedüli negativum, hogy hamarabb zsirosodik tőle (vékonyszálú).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

katuska8

2013. június 30.

Pénteken vettük, azóta ma használtam másodjára. Abszolút elégedett vagyok vele, könnyen kifésülhető, puha, és jó illatú tőle a hajam. Az első Balea hajbalzsamom, amit az itteni vélemények hatására választottam, ráadásul most akciós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Ksari

2013. június 25.

Ez az első Balea balzsamom, kedvező áron volt a Dm-ben, így esett rá a választásom. Az illata nagyon kellemes és könnyen fésülhetővé teszi a gubancolódásra igen hajlamos hajamat. Az is plusz pont nálam, hogy szilikonmentes, és nagyon szépek az összetevői. Viszont a hatásával nem vagyok teljesen megelégedve, mert a mosás napján még puha és selymes a hajam, de utána ez nem tart ki, száraz és kellemetlen tapintású lesz a vége. Oda külön hajvégápolót kell használnom. Így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide