Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

lubi

2013. március 30.

Balea argánolajos balzsamját használom alapból, de kicsit kezdte megszokni a hajam, ezért váltásnak vettem ezt.
Pozitívum:
-Illata (nekem nagyon bejött)
-Ára (400 Ft-ért vettem)
-Némi hidratáló hatás

Negatívumot igazából sokat nem tudok mondani, nem egy csodaszer, de jobb mint drágább társai. Puha, könnyebben kifésülhető a haj tőle, de nekem picit kevés volt az argánolajos balzsamhoz képest. Még talán ide azt tudnám sorolni, hogy az illata az én hajamon nem volt túl tartós akkor sem, ha fél órát hagytam rajta. (Egyébként nekem a hatás 2 és 30 percnél szinte ugyanaz volt) Ilyen köztes terméknek lehet, hogy még néha megveszem majd, de állandó nem lett. Azért szerettem, szóval 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Pozitívum:
-Illata (nekem nagyon bejött)
-Ára (400 Ft-ért vettem)
-Némi hidratáló hatás

Jane

2013. március 30.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg ezt a balzsamot. Az illata számomra gyomorforgató, ezért a 4 pont. Ennek ellenére a hatása tényleg jó, ráadásul jobb, mint más 1500-2000 forintos termékeknek. Teljes csodára persze nem szabad számítani de nálam eddig ő a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

CrazyKid

2013. március 14.

Az én hajamnak jót tett,puha,fényes,egészséges,kifésülhető lett és egy ideig érződik az illata is,bár nem tudom meddig,mert nekem elnyomta a gliss kur fújókás balzsamjáé.Olcsó,nem kell sokat tenni belőle,tényleg jó a töredezésre.Telitalálat.Más ennél sokkal több szir-sz*rral telepakolt balzsamok fele ennyit nem tudnak.
Mellesleg az illata valami mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Mellesleg az illata valami mennyei.

Gwendoline

2013. március 14.

Most próbálkozom a szilikonmentes termékekkel, hogy egészségesebb legyen a hajam, és végre megnőjön. Ezt vettem meg, és eddig elégedett vagyok vele. Jó az illata, bár nekem elillan. Volt ugyan ebből a típusú termékből hajápoló tejem, az is jó volt, csak nem volt eléggé zsíros, hogy a hajvégeimet hidratálja. Ez viszont jónak ígérkezik balzsamnak. Az is érdekesség, hogy mióta szilikonmentes dolgokat használok, most lesz 1 hónapja, azóta teljesen fölöslegesnek bizonyul a kifésülő spray, mert teljesen gubancmentes a hajam! Nem tudom ezektől-e, vagy esetleg, hogy vettem vaddisznósörtés hajkefét, de az biztos, hogy működnek ezek a dolgok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

mili

2013. március 7.

Illata nagyon finom gyümölcsös. 300ml kerül 400 ft-ba. Könnyen kifésülhető puha, selymes haj használata után. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

MademoiselleSumire

2013. január 31.

Ez az illat teljeeen levesz a labamrol!Ezen kivul szilikonmentes,olcso,jo az allaga.Ot csilkagot kap,de az en hajam egeszseges,tehat barmelyik baleas balzsamtol puha.Ha valaki szaraz hajra akar balzsamot,akkor inkabb az oil repair-t valassza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

nkikina

2012. december 26.

Finom illat, utána könnyen kifésülhető haj, de nemérzem nagyon hogy ápolna..Samponnal együtt használom, de még keresem az igazit..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 26.

krisztinka88

2012. december 10.

Szerettem volna szeretni, de nem csinál semmit. Teljesen olyan volt, mintha nem is kentem volna semmit a hajamra. Az illata nagyon finom, és ennyiben ki is merül az egész. Száraz, kócos maradt a hajam. Ha a fél flakonnal rákentem, akkor egy nagyon kicsi hatást azért lehetett tapasztalni. Aránylag olcsó, de mivel nagyon sok kell belőle egy-egy alkalommal, és még akkor se valami tökéletes, így csak egy kettest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

bogárkabogárka

2012. december 5.

Valami földöntúli illata van! Imádom! És (az eddig általam használt) szilikonmentes termékekre nem jellemző módon még a hajmosás után 1-2 nappal is erőteljesen lehet érezni az illatát! A hajam puha tőle, szép fényes. Éés OLCSÓ!!!! :)
Az állaga nekem is bejön! Legalább nem kell megtaposni és kibelezni a flakont, hogy kijöjjön minden belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

goczolodi

2012. november 26.

Száraz, töredező végű hajam van, és nekem ez bevált! Eddig a samponjával együtt használtam, most viszont a Nivea Hydro Care samponnal próbáltam ki, és teljesen jók együtt.
Finom illata van, engem mangós joghurtra emlékeztet. Állaga valóban híg egy kicsit, de én szeretem, mert így könnyebben el tudom oszlatni a hajamon. Ha nem sietek, akkor akár tíz percig is fenn hagyom, és nem lesz tőle zsíros a frizurám. Ja, és ár-érték arányban ettől jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide