Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Friss, mangó illatú tusfürdő.

Anthaval

2015. március 28.

Nagyon szerettem, igazi nyári tusfürdő, felfrissülés volt reggelente vele felébredni a zuhany alatt. :) A bőrömet egy picit szárította, ezért levonok egy pontot, de más nem írható a rovására. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Luska

2015. március 20.

Imádtam! Jobban mint a melon tangót! Szuper illat, jól tisztít, jól habzik. Kár, hogy limitált, remélem lesz idén nyáron is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Kyraemett

2015. február 3.

Egyik kedvencem volt, sosem tudtam eldönteni, h ez, vagy a Melon tango jobb e, így felváltva használtam a kettőt.Viszont ez is csak 4es, mert kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

boglarka88849

2015. január 30.

Hmmm nagyon finom az illata ^^ szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Hmmm nagyon finom az illata ^^ szeretem

Dhewilgirl

2014. október 5.

Imádom, csak kár, hogy limitált kiadású. Tavaly és idén nyáron is bevásároltam jó pár flakont előre, hogy télre is maradjon :) Fantasztikus illata van, nem szárítja a bőrt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

x1342x

2014. szeptember 14.

Őt nagyon nagyon imádom :3
Az illata jó, nekem külön tetszik hogy nem valami tömény, tolakodó szag fogad használat közben. Jól tisztít, az ára igen kedvező, nincs miért nem megadnom az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Őt nagyon nagyon imádom :3

Klau$$x

2014. szeptember 6.

Imádom a Balea termékeit sosem csalodtam, Nagyon jóó, és az illata Isteni!!Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

zsazsa9

2014. augusztus 27.

Az illata valami eszméletlen jó! :) Én fürdés közben sem érzem kevésbé, mint a flakonból szagolgatva. A minőség is teljesen rendben van, megszokott Baleás, krémes tusi. Picit hamarabb fogy nekem, mint a drágább tusfürdők, de csak azért, mert azt szeretem, ha nagyon habzok :) Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás, pedig pár havonta szívesen szaglásztam volna ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nera

2014. augusztus 5.

A Brazil Mango kiadás után nem volt kérdés, hogy megvásárolom. Nem csalódtam, isteni illatú, a kedvencem mostanában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

csokipuszi

2014. augusztus 5.

Nyári tusfürdőnek tökéletes, nyaralás idejére akár. Szeretem, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol