Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Friss, mangó illatú tusfürdő.

szilvike94

2014. augusztus 4.

Nagyon finom az illata, de a Melon Tango testvére egy kicsit jobban meggyőzött. Ez is tökéletesen tette a dolgát, jól tisztít, nem szárít, de nem venném meg újra. Ezért a 3 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Pocak

2014. július 30.

Nyárra számomra egyszerűen tökéletes! Nagyon szeretem az illatát és a bőröm is ugyan olyan jó. Az ára is nagyon baráti. Én nagyon imádom bár az állaga számomra is kicsit folyós...ennek ellenére a nyáron az egyik kedvenc tusfürdőm! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 30.

sabrirory

2014. július 17.

Őt is ajándékba kaptam. Tök olyan illata van,mint a brazil mangósnak volt,szóval tuti az kapott új ruhát. Annyira nem rossz, de a tavalyit is megértem a végén már elhasználni,mert nekem nagyon édes volt, és ez szinte ugyan az. Az állaga nekem kicsit folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

cicatapmancs

2014. július 16.

Amikor a boltban megszagoltam sokkal jobbnak tűnt az illata, mint a bőrömön. A carambola lambadával egyszerre vettem, ahhoz képest ez sehol sincs. Elhasználom ha már megvettem, de ennek az illatától nem ájultam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

missmisfit

2014. július 11.

Én ezt most gonoszan lepontozom. A minőség a szokásos, nincs vele probléma, de engem most ez a limitált kiadás nem nyűgözött le. Ennél sokkal fantáziadúsabb, kellemesebb illatú szériákat találtak már ki, valami "szórakoztatóbbra" számítottam most is. (Bár a naptej illatú napozás utáni tusi abszolút kárpótol.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

ingrid0411

2014. július 5.

300 Ft-ért szinte ingyen volt. Még a párom is megkérdezte mégis milyen tusfürdő ez ennyiért? Az illata nagyon fincsi, jól habzik és szépen tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

black_cico

2014. június 25.

a nyári limitált "gyümölcs bombákból" ez a legrosszabb, hatása rendben van, arról semmi rosszat nem tudok mondani, szokásos Balea.. de az illata vmi harmatgyenge, flakonból szaglászva még érzel vmit, de zuhi közben gyakorlatilag semmit, csak ha direkt szagolgatod, de akkor is csak gyengén és az is elég fura possadt gyümölcs szag, hát ezt nem kapták el na.
illat tartósságot nem vártam, de legalább használat közben lenne vmi..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

illat tartósságot nem vártam, de legalább használat közben lenne vmi..

WGR

2014. június 23.

Imádom az illatát!!! Olcsó, nem szárít, megy az 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Imádom az illatát!!! Olcsó, nem szárít, megy az 5-ös!

cákk

2014. június 21.

1 hónapig kerestem eredménytelenül, és ma végre találtam, úgyhogy 2-t is beszereztem. Egyszerűen imádom ezeket az édes mangós illatokat, ez is lett a kedvencem a három illat közül. Egész nap eltudnám szagolgatni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 21.

babackaa

2014. június 14.

Vegre hozzajutottam :) a melon tangot meg a carambola lambadat is imadom de ez a legfinibb a 3 kozul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol