Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csökkenti a bőr feszülő- és viszkető érzését és ideális a különösen száraz testrészek, pl. könyök ápolására. Megnyugtatja a bőrt, és hozzájárul az egészséges vízháztartásának és sav-védőrétegének fenntartásához.

Alice529

2021. május 7.

Egy elég testes krém, mégsem hidratál igazán, zsíros érzetet hagy maga után és elképesztően morzsolódik. Nem jó érzés a bőrre felvinni. Irritációt nem okozott, emiatt és az ára miatt 3 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

LillSkybour

2021. április 15.

Nagyon nehezen fogy nálam, mert olyan fura, sikamlós, púderes érzést hagy maga után. Ahol nagyon száraz a bőr, ott csíp. Hidratálás közepes, egy fokkal jobb, mint az átlagos drogériás testápolók. Minden nap kell használnom, hogy érjen valamit. Többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

AncsiXoXo

2021. április 8.

A száraz lábszáramon szoktam használni, egész jó. Ha nagyon ki van száradva a bőröm csíp miután bekenem ezért csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

jibjab

2021. április 4.

Ár-érték arányban szuper. Hidratál, bár az illetenyaga miatt ha nagyon kiszáradt a bőröm, kicsit irritál. A felszívódása nem a legjobb, ezért elsősorban éjszakára használom. A Balea ureás termékeit nagyon szeretem, ehhez is többször visszatértem, de annyira nem tökéletes, mint a kéz- vagy lábkréme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

nora.r

2021. február 22.

A száraz, kirepedezett, érzékeny kézfejemre vettem.
Kár volt! Még rosszabb lett tőle, mint volt... Egyáltalán nem hozott javulást, nem mellesleg kukacosodott a krém és irritálta is a kezem. Nem fogom újra kosárba dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

A száraz, kirepedezett, érzékeny kézfejemre vettem.

Mildi

2021. január 7.

Atom zsíros, alig bírom elkenni, és a hidegtől érzékeny bőrömet veszettül irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 7.

Brunettee

2020. szeptember 24.

Szeretem ezt a testápolót. A lábamon a bőr hajlamos kiszáradni, mindegy mennyi vizet iszok. Erre kerestem megoldást, bár nyáron nem volt túl jó ötlet kipróbálni. Brutál módon hidratál, de nehéz krém, nekem a meleg napokon fullasztóan sok. Ősszel, a hűvösebb időben nagyon fogom szeretni, de így is csak minden másnap fogom használni. Abszolút megéri kipróbálni, jó kis testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Dori975

2020. szeptember 24.

Intenzíven hidratál, és valóban hosszan tartó hatású. Ha este bekenem vele magam, még másnap délután is puha a bőröm. Az őszi téli időszakban kötelező termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Nagyon szuperül hidratál, hamar beszívódik, 5 csillagot kapna, ha nem lenne ennyire parfümös, ezen kívül tökéletes test ápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

encsike87

2020. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Jó árért, hatásos testapolot kapok, szinten jó összetevő listával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak