Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csökkenti a bőr feszülő- és viszkető érzését és ideális a különösen száraz testrészek, pl. könyök ápolására. Megnyugtatja a bőrt, és hozzájárul az egészséges vízháztartásának és sav-védőrétegének fenntartásához.

summerrain

2019. október 27.

Hosszú évek óta ez az éjszakai kézkrémem. Sokszor a kezemben keverek hozzá shea vajat, vagy valamilyen olajat. Előtte rengeteg kézkrémet kipróbáltam, patikaiakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

JasmineK

2019. október 16.

Nekem csak ez segít, sőt néha ez is kevés az extra száraz bőrömnek. Más testápolókkal ellentétben ez nagyon hamar beszívódik, tényleg pár perc és nem hagy zsíros érzetet.
Kicsit gyógyszertári illata van, de nem zavaró, nem erős, nem tudom, kicsit olyan Neogranormon, de nincs vele probléma.
Ár-érték arányban nagyon megéri. Más ureás testápolók a négy-ötszörösébe kerülnek és sokkal jobb is.
Abszolút ajánlom, simán veri bármelyik márkás testápolót, mind árban, mind teljesítményben.
A hatása több napig is kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

A hatása több napig is kitart.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Nehezebb, sűrű krém, lassabban ivódik be azonban ,ha ez megtörtént nem hagy ragacsos érzetet. Én csak estére kenem, hamar felöltözök és reggelre minden jó. Olcsó és kiválóan ápol, pláne ha minden nap használom. A kezemre is nagyon jó, ott kicsit nekem csípnek az Ureás cuccok de pihi-puhi lesz tőle. Az illata sem zavaró, kellemes és szerencsére nem túl erős. A túl erős illatoktól én nem tudok aludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

januariszilva

2019. július 6.

Nagyon megkedveltem.
Jó az állaga, nem nehéz, jól kenhető, a bőröm szinte azzonnal felveszi, nem hagy ragacsos, fullasztó érzést. A bőröm simább.
Sosem fordult még elő, hogy testápolót arcra is kipróbáljak ezelőtt, megtettem, tetszett.
Egyszerű tisztaság illata van. Finom.
Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Nagyon megkedveltem.
Egyszerű tisztaság illata van. Finom.
Ajánlom.

alivia

2019. május 13.

Nagyon jól hidratál, és a viszkető bőrön is segít! Jól szívódik, nem kell túl sok krém belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Nicu

2019. április 14.

Késő ősztől kezdve használtam, nyárra még nem próbáltam. Száraz, viszketésre hajlamos bőröm van. Az illatát kellemesnek találtam, tisztaságillat. Nem kellett sokat masszíroznom, hogy beigya a bőröm. Nem irritált, nem viszkettem tőle, nem hagyott kellemetlen réteget sem a bőrömön. Jól hidratált, másnap reggel sem éreztem száraznak a bőröm. Sérült, epilált bőrfelületen képes csípni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

balazskrisztii

2019. február 16.

Ez A testápoló. Régóta a kívánságlistámon volt, de valamiért mindig más került elő. Öröm és boldogság, hogy végre egymásra találtunk, tökéletes, hamar beszívódik, van, hogy csak két naponta használom, annyira hidratál. Viszonyításképp, eddig bármit kentem magamra este, reggel már húzódott a bőröm. Amíg gyártják újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

tric

2019. január 18.

Sokáig tart amíg beszívódik, az illata is néha zavaró, de jól teszi a dolgát. Gyakorlatilag 1 éjszaka alatt véget vet a szárazságnak a kézfejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

timi1989

2018. november 23.

Nagyon zsíros. Fuldoklik alatta a bőröm. Télen valószínűleg el fogom használni kézkrém gyanánt, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

tchibo

2018. november 14.

Egyáltalán nem hittem benne, de már ezelőtt is kidobtam rengeteg pénzt az atópiás ekcémámra javasolt gyógyszertári krémekre, amiknek 5-6 ezer forint körül mozog az áruk tubusonként és mégsem segítettek, így úgy voltam vele, 700 forintot igazán megér egy próba. Egy csoda!!! Nagyon sokat javult tőle a bőröm, pedig fájdalmas, száraz és viszkető ekcémám volt. Még egy hete sem használom, de drasztikus javulást értem el vele. Az összetevői sajnos nem nagyon tetszenek, de ennyi csalódás után egy ilyen jól működő krémet nem akarok emiatt lepontozni. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak