Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea Med termékeket kifejezetten az érzékeny, allergiára hajlamos bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki: pH-bőrsemlegesek, kíméletesen ápolják és védik a bőrt.

musztafa

2012. február 28.

A legjobb kézkrém, amit eddig használtam. Sajnálom, hogy megszűnik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

A legjobb kézkrém, amit eddig használtam. Sajnálom, hogy megszűnik!

Morzsa

2012. január 30.

Nagyon szerettem, illatmentes volt, és tényleg kellemes hidratáltságot adott. Most akartam megint venni, a DM-ben azt mondták, már nincs és nem is lesz :-(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 30.

pozsi

2011. július 28.

Ez az egyik legjobb kézkrémem, ami valaha volt, nem túl híg, nem is ragad, pont úgy szívódik be, ahogy kell, és komfortos érzetet hagy, ennél már csak LUSH jobb, csak éppen sokkal drágább is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

csillag1219

2011. május 8.

Megláttam ezt az újdonságot a dm polcain, és rögtön lecsaptam rá. Gondoltam kipróbálom, mivel a kezeim nagyon érzékenyek és igénylik a hidratálást. Nem csalódtam. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és tényleg kíméletes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin