Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. május 5.

Kiszerelés:   300ml
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea med krémes olajos tusfürdőt kifejezetten a száraz és érzékeny bőr ápolására fejlesztették ki. A hatékony összetevők segítenek a bőr hidratáltságának megőrzésében és segítik a bőr sav-védőrétegének megfelelő működését. Az értékes mandulaolajat tartalmazó szappanmentes formula intenzíven ápolja a bőrt és gondoskodik a sima bőrérzetről.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják,ph-bőrsemleges.

Kiszerelés: 300 ml.

flóri

2012. június 26.

Nem szárította az amúgy száraz,érzékeny bőrömet.Ennek nem,de a másik tubusos változatnak olyan műanyag illata van.Valóban nem habzik túl erősen,de mivel én eddig alverde tusfürdőket használtam,(amik szintén nem habzanak túlságosan) ez nem zavart.Egynek jó,de még mindig nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 26.

Heléna

2012. június 23.

kellemes krémes, tejes, tisztaság illata van, nagyon jó árban van, és az összetevői is elfogadhatóak. szeretem:)

update: mivel nagyon híg és alig habzik, gyorsan fogy..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 23.

update: mivel nagyon híg és alig habzik, gyorsan fogy..

szilvi

2012. május 24.

Egész jó tusfürdő nagyon jó áron. Diszkrét illata tisztaságérzetet kelt, ami sajnos nem igazán marad meg tudolás után a bőrön. Finom es elég sűrű habot képez. A krémes állagát szerettem, én semmi olajosat sem fedeztem fel benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.