Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2012. május 20.

Kategória:   Szappanok

Szappanmentes, pH-bőrsemleges

natasa

2014. október 16.

Fejfájdítóan büdös. Ez kímélő??? Ilyen erős, szintetikus szaggal??? Még órák múlva is érzem a kezemen, nagyon idegesítő. Nem tudom, mennyire szárítana, mert az erős szaga miatt nem biztos, hogy hosszú távon használatban lesz. Ehhez képest meg drága. Ötszázvalamennyi....Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

PAncsi79

2014. április 9.

Mióta leszoktam a számomra szárító Baba szappanról, ezt használom és nagyon bevált.
Van egy hülye ideám, hogy igazán tiszta a szappantól leszek, nem a tusfürdőtől, ezért kerestem egy kímélő szappant, ami tisztít, de nem szárítja a bőröm.
Szokatlan, de jó érzés, hogy nem kell már minden zuhanyzás után testápolóznom, ha ritkábban teszem, akkor sem fog pikkelyes-szárazzá válni a bőröm.
Selymes habja van, kiadósabbnak tűnik, mint a régi Baba szappan, nagyon megkedveltem!
Azt viszont nagyon sajnálom, hogy a Med kategória ellenére ott van az illatanyag benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Villango

2014. február 11.

Én főképp az arcomra használom :) mert hámlasztok, és direkt azért vettem hogy a hámlasztások előtt ezzel mossak arcot.
Előtte próbálkoztam savas lemosókkal, de nemcsak hogy sokkal gazdaságosabb egy ilyen szappan, de jobb is, mert a BHA/AHA "marja" eléggé az arcomat, nem kell hogy még a lemosó is ezt tegye.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, most úgy tűnik elég lesz vagy fél évig.....biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

AngEy

2013. szeptember 13.

hajmosásra is alkalmas:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

hajmosásra is alkalmas:)

Kiscsillag5

2013. június 30.

Nagyon szerettem. Ennél jobb szappannal még nem találkoztam. Egész testre használtam az arcomat kivéve. Nem szárít jobban mint egy tusfürdő, sőt. Az illata egyszerű, de kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Panthenol