Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illatanyagot, színezékez, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket. Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

sarzita

2013. június 5.

Én is sminklemosáshoz használom, de csak az arcomra, a szememre nem. Azt vettem észre, hogy sokkal hidratáltabb lett a bőröm, mióta használom. Elégedett vagyok vele, az árával is, ráadásul, a dm-ben akkor éppen 25% kedvezmény volt az arcápolási termékekre, így még kedvezőbben jutottam hozzá. Meg vagyok elégedve vele, nem csodaszer, de az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

pamacs23

2013. május 11.

Én smink eltávolítására használom. Nekem nagyon jó! Könnyen leszedi a sminkemet,nem csípi a szemem. Ezelőtt az Avon-os sminklemosót használtam,nagyon marta a szemem,ha véletlenül belement.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

angeltear

2013. április 12.

Szerintem nem rossz, attól tartottam kicsit, hogy irritálni és szárítani fogja az amúgy is extra érzékeny bőrömet de nem így történt. A szemsminket meg sem próbáltam vele leszedni mert egyik barátnőmnek adtam belőle egy kicsit, hogy lemossa a szemfestékét és nagyon csípte a szemét. Az alapozót szépen leszedte és finom puha lett a bőröm a használata után. Az illata tök semleges ami tetszett és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Kiscsillag5

2013. március 25.

Én arclemosásra használom. Bedörzsölöm, majd lemosom. Talán valamivel kevésbé szárít, mint a másik Balea arctej, amit szintén nagyon kedvelek. Sminket még nem próbáltam vele leszedni. Majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

kovacsmonikk

2013. február 5.

Nekem nem jött be, csípte a szemem. Vízálló sminket gyatrán szedi le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Nekem nem jött be, csípte a szemem. Vízálló sminket gyatrán szedi le.

sammy

2013. január 11.

Nem irritál, de nem érzem semmi áldásos hatását, arcmosás után rögtön krémeznem kell, úgy érzem szárít. Ennél sokkal jobban szerettem az AA help lemosóját.

A parffinolaj kontra természetes összetevő témához: mint nagyon érzékeny, vagy inkább allergiás bőrrel rendelkező, az előbbivel nekem sokkal kevesebb gondom akadt eddig, semmi. Hogy függőség alakulna ki az ásványi olaj miatt, én azt nem tapasztaltam. Sőt, sokkal ritkábban kell arckrémhez nyúlnom megfelelő, illatanyag mentes, ásványi olajat tartalmazó készítmény használata mellett. Van összehasonlítási alapom, kb. 2 évig használtam kizárólag natúrkozmetikumokat. Bio termékektől kaptam olyan allergiás reakciót több alkalommal is, hogy ihaj, vagy nem hidratáltak eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

kozmetikum.mánia

2012. november 29.

Én már annyi arctejet próbáltam köztük ezt is. Nekem nem vált be :( Most a WELEDA mandula arctisztító tejet használom. Szuper! És sokkal szebbek az összetevői mint ennek. Ajánlom próbáljátok ki a WELEDA-t ha szép arcbőrt szeretnétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Márti22

2012. november 5.

Nagyon kellemes lemosó. Nem ragad a bőröm utána,jó az illata, és használat után tiszta és puha a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

dorykaa

2012. november 5.

2 hete vettem. 900ft volt a nyíregyi dm-ben..a hozzá tartozó tonik is ugyanennyibe kerül.reggel és este használom arctisztitáshoz.egészen megbarátkoztam vele.nagyon gáz bőrtípusom van.zsíros, de a felső rétegben hámlik is. amióta ezt használom szép puha a bőröm.napi arctisztitáshoz ajánlom,viszont és sminklemosónak nem hiszem h beválna.arclemosónak 5ös,de vki írja át ezt a szöveget.sminklemosónak NEM használható...ui:egyszer próbáltam sminklemosónak...inkább ne beszéljünk róla:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

n.eszter92

2012. szeptember 3.

Nem sminklemosáshoz használom. Reggel szoktam arcot mosni vele, vagy nyáron este, ha érzékenyebb a bőröm a strandolás miatt, vagy mert megkapott kicsit a nap. Este mást használok általában. Szeretem, és a használat után tiszta és puha az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).