Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illatanyagot, színezékez, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket. Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Dorcsa

2012. július 10.

Én az esti arctisztításnál használtam. Letöröltem vele az arcomról és a szememről a sminket (persze, ha erősebb szemsmink volt rajtam akkor ahhoz külön lemosót használtam), aztán szappanos arcmosás és tonik. Így biztosra leszedtem minden cuccot az arcomról, de hát szerintem ha magában használom, akkor nem jártam volna ilyen sikerrel. Sokszor volt olyan érzésem, hogy csak elkenem vele az arcomon az alapozót, de nem szedi le rendesen, a szememet pedig csípte. Én nem veszem újra, nekem nem tetszett. Nem volt jó érzés áttörölni vele a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. július 3.

Nagyon szeretem. Olcsó és jó. Gazdagon szoktam felkenni, nem spórolok vele, alaposan áttörlöm többször az arcom. Szépen leszedi a szemsminket is, nem irritál. Mivel zsíros a bőröm, a maradékot el szoktam távolítani Alverde habos lemosóval (szintén szenzitív). A kettő együtt nekem tökéletes a zsíros és érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 3.

szilvi

2012. május 24.

A többi tej állagú lemosóhoz képest tényleg folyékonyabb, hígabb. Amit nem szeretek, az az, hogy amiután lemosom vele a szememről a sminket, csíp és könnyezik a szemem, pedig hát speciálisan érzékeny bőrre javasolt. A sminket jól eltávolítja. Hát, nem tudom ha újra megvenném...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

mandarin

2012. május 3.

Nagyon folyékony állagú és nem igazán hatékony. Szempillaspirál lemosásához teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 3.

h.boree

2012. április 20.

Amióta kipróbáltam én is ezt használom. Meg vagyok vele elégedve. Nem csíp, nem irritál, leszedi a sminket és kellemes az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 20.

RedDemon

2012. február 8.

Érdekes, de nekem irritálta a szememet, és valahogy kellemetlen "szaga" van. Egyáltalán nem éreztem, hogy tisztított volna, kellemetlen érzés maradt utána a bőrömön. A sminket úgy-ahogy eltávolítja, de különben semmi extra. Ilyen olcsón nem is vártam többet tőle, két flakonnal használtam el, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

judit.petes

2012. február 5.

Nagyon kellemes arctisztító, egyátalán nem irritál, a szememet se csípi, ha lemosom vele a szemfestéket, ami nálam nagy szó :) Nem húzódik utána a bőröm,és olajos se lesz tőle. Ha jól emlékszem,akciósan 500 Ft volt a 200 ml-es kiszerelés, tehát árban is korrekt, maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Emily

2011. december 16.

Amióta kipróbáltam mást nem is szeretnék használni. Egyszerűen tökéletes az érzékeny, allergiára hajlamos bőrömnek. A sminket is elég jól eltávolítja, tökéletesen tudja mindazt amit elvárok egy arctisztítótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

mellesleg

2011. november 7.

Nemrég kezdtem el használni ezt a termékcsaládot. Sok minden kiüti a bőrömet, és sok készítmény csípi is, ilyen hideg időben pedig még érzékenyebb is az átlagnál, és a szárazságra is hajlamos. Úgy érzem, ez a lemosó teljesen megfelel az elvárásaimnak. Tényleg teljesen illatmentes. Nem irritálja a bőrömet, és szerintem szépen leszedi a sminket is. Igaz, én ezzel áttörlöm az arcomat, és utána még mosdókenőccsel is lemosom, így teljesen ok. Nem zsíros állagú. Hajlamos vagyok kipattogni dolgoktól, de ennél -lekopogom-egyelőre még nem tapasztaltam ilyet. Az egyetlen negatívuma, hogy a szemem nem bírja, ha ezzel távolítom el a szememről a sminket, utána könnyezni kezd, és valamennyire csípi is. Úgyhogy azt külön, olajos lemosóval szedem le. Ettől eltekintve szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Metta

2011. november 5.

Nekem ebböl a fajtából a tonik van meg. Nekem nagyon érzékeny a böröm. Ezért kerestem egy illatanyag mentes, kíméletes valamit. Elég jól bevált. Használat után nem lesz vörös az arcom, és nem viszket. Ami nagy eredmény nálam. Összegezve: nem egy csoda termék, de az érzékeny bőrüeknek lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).