Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz illatanyagot, színezékez, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket. Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Lorelai

2011. november 1.

Amióta megvan, nem gondolkodom más arctisztítóban: kíméletesen tisztítja az érzékeny arcbőrömet, a sminket is szépen leszedi, és nem hagy "zsíros érzetet". Nálam ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 6.

Használtam már, és elégedett voltam vele. Nem irritálta az érzékeny bőrömet, tényleg szenzitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 6.

Mayyy

2011. szeptember 10.

Megvettem, mert valami krémes arctisztítót szerettem volna a száraz bőrömre, ami eléggé érzékeny is. Így habozás nélkül levettem a polcról. Itthon amikor este mostam vele az arcomat nagyon csípett és le se szedte a piszkot. Ennyit erről...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 10.

Morci

2011. augusztus 3.

Nekem sem tisztított eléggé, ha nem sminkel valaki, egy simra arcmosáshoz elég lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

scarred_

2011. július 13.

Jól tisztít és az én érzékeny bőröm sem pirosodik ki használat után:) azért kap mégis négyest, mert kőolajszármazékot mégis tartalmaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

UnVraiAnge

2011. június 19.

Nagyon szimpatikusnak tűnt ez az "ultra szenzitív" család, így gyors be is vásároltam belőle. Nem jártam azonban sok sikerrel, mert a sminket olyan 40%-ban hozta le kétszeri alapos arcmosással. Nem éreztem utána tisztának a bőrömet, sem pedig puhának. Nem irritált, ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 19.

nicimeli

2011. március 9.

Ha fáradt vagyok akkor szoktam használni a smink eltávolítására.Nem irritálja a szemem ill. a szem körüli bőrt.Jól tisztít a gyengédsége ellenére.Nem zsírosítja a bőrt.
Nagyon kedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

Nagyon kedvelem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).