Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Dokamercedesz24

2020. szeptember 27.

Kérlekszépen soha ne vonják ki a forgalomból! 🙏 Mint ahogy az arclemosó párját se. Csodálatos összetevők, csodálatos áron. Iszonyat jó illata van, pedig nincs benne illatanyag elvileg. Be is szereztem belőle egy párat rögtön. Minden napos használatban van reggelente és teszi a dolgát, ami nálam annyit jelent hogy a zsíros bőröm puha, és nem tocsog a zsírban, de nem is ég az alkoholos tonikok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Szeretem a Baleás termékeket. A szép összetevői miatt vettem meg, nem vettem eszre tőle különösebb valtozast, tonerként hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

cintialaura

2020. augusztus 27.

Semmi felesleges összetevő, nincs benne parfüm és olcsó, szóval ez az új tonikom. Csodát nem várok tőle sem - mint ahogy a tonikoktól nem is lehet - ha feszül a bőröm 3 rétegben teszem fel tenyérbe öntögetve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

WorkingClassGirl

2020. augusztus 8.

Nagyon jó kis tonik, sokszor újra vettem. Becsapós neve van, de nincs benne semmilyen felületaktív anyag, nem lemosó, nem micellás vízről van szó.
Őszintén semmi extra, pozitív hatása sincs, én vattalapon szeretem használni, arclemosás után áttörölni az arcom, mivel jól esik. Nagyon sokat öblögetem arcmosás után az arcom, hogy ne maradjon rajta lemosó maradvány, ennek a kicsit túlzó öblítésnek a folytatása ez a tonikos áttörlés is, az utolsó tisztítószer molekulát is el akarom távolítani :D ha hasznos összetevőket, erős hidratálást vagy egyéb extrát keresel egy tonikban, nem ezt javaslom, de nekem éppen megfelel a fent leírtakra: nem árt, olcsó, szép és minimál incivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

szanii

2020. augusztus 8.

Nagyon szep összetevők, példát vehetne róla több cég is. Jó ár! Elfogyott a bioderma sensibio vizem és gyorsan kellett valamit vennem. Hát, a kettőt összehasonlítva eg és fold, a bioderma sokkal jobb, így én azt fogom ujravenni. Szemtust és szempillaspiralt nem viszi le tökéletesen, enyhén pandamaci szemeket csinal, ilyet eddig nem vettem eszre más vizeknel. Jó, nem írja hogy micellas víz lenne, de jajj. Ez nekem kevés. De egy próbát megért, el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

zsokence

2020. július 27.

Pozitív csalódás!!! Okosszepseg hatására kezdtem el használni, jó döntés volt.
Tiszta, kellemes érzetet ad a bőrömnek, akár reggel akár este is. Nagyon kedvező az ára és sokoldalúan használható. A legutóbb egy balatoni nyaraláson megkapott a nap kissé, sajnos nem volt nálam semmi erre az esetre (mivel fényvédőt is használtam) kivéve ez a vizecske. Ezzel kezeltem a dekoltázsom, gondoltam a pantheol tartalma miatt segített. És láss csodát reggelre lehúzta a feszítő vörös érzést.
Azért mostantól már rendeltetés szerűen használom 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Pozitív csalódás!!! Okosszepseg hatására kezdtem el használni, jó döntés volt.
Azért mostantól már rendeltetés szerűen használom 😄

virumiru

2020. július 27.

magáról a termékről csak jó dolgokat tudok mondani: olcsó, gyönyörű minimál incivel, ritka az ilyen drogériában🤗 de nem tartom alapkelléknek. ha csak nem egy alkoholos borzalommal mos arcot az ember, akkor nem kell ph-t visszaállítania, olyan plusz hatóanyagot meg nem tartalmaz, amiért megérné felkenni. igazából kicsit"kötelesség tudatból" használom, de mindegy, nem sok vizet zavar😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

little.shana

2020. július 16.

A Balea med termékcsalád utolsó nem próbált tagjaként muszáj volt hazavinnem, amikor elkezdett újra megjelenni a DM polcain. Én nagyon szeretem, kellemes érzést hagy maga után. Nem nélkülözhetetlen szerintem, de jó érzés áttörölni vele az arcot akár a napközbeni melegben és alapvetően kevésbé problémás most a bőröm, lehet, neki is köszönhetően

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

tti

2020. június 15.

Nagyon jókat olvastam róla, az ára is kedvező, így gondoltam megér egy próbát. Sajnos két használatot kovetoen melloznom kellett, mert ragacsos érzetet hagy maga után. Lehet később még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

cseszter99

2020. május 27.

Már a többedik flakonnal használok el ebből a termékből. Szép INCI, nincs utána ragadós hatás, jól tisztít, ha maradt még valami szennyeződés az arcon, nekem nagyon bevált. Szemre nem merem használni, de a szemkörnyéket nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.