Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Ár: 900 , Eladó: peppi
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Candy21

2021. szeptember 19.

Imádom ezt a terméket jól hidratáló gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nem okozott semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Betti1113

2021. szeptember 17.

Nem használtam még szérumot ezért nem tudom máshoz hasonlítani, de nekem összességében beválik. Sokkal szebb lesz tőle a bőrkép, kevés is elég belőle és szépen el lehet oszlatni a bőrön. Nem hagy maga után ragacsos érzést, gyorsan beszívódik. Az illata elsőre kicsit furcsa volt, de igazából nincsen vele különösebb probléma, nem túl erős,nem bántó nem zavaró. A pipettájának a használata nekem kicsit furcsa, de az is lehet hogy csak én vagyok hozzá béna 😅 Kellemesen nyugtatja a bőrömet, enyhíti a pirosságot ha van.
Kicsit aggódom mert mintha jobban pattanásosodna az arcom,de remélem hogy nem ez a termék okozza.
Összességében elégedett vagyok vele, ami a legjobban tetszik az a bőrképre gyakorolt hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

izabella73

2021. szeptember 12.

Szeretem a balea med termékeket, de ez valahogy nem igazán vált be. Nehezen szívódik be, fehér réteget hagy elég sokáig, és kissé ragacsos is marad a bőröm.
Inkább egy híg krém, mint szérum, hidratáló hatását sem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Inkább egy híg krém, mint szérum, hidratáló hatását sem érzem.

pakbak

2021. szeptember 2.

Nagyon szepen helyrehozza az égő, viszkető foltjaimat a fejemen, és pihe puha lesz töle a bőröm. A végefelé már tényleg nehéz kiimádkozni az üvegcséből, de addig nem volt problémám a pipettával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

MariannamariA

2021. augusztus 30.

Nagyon jó nem tapad és nem ragad mint sok más krémes termék szépen ivodik a bőrbe és tényleg hidratál is főleg száraz bőrnek nagyon jó lehet .Ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

pont

2021. augusztus 18.

nem vártam túl sokat egy 1500 forintos 'szérumtól' de teljesen rendben van ennyiért. igazából a hidratáláson és nyugtatáson kívül mást nem nagyon tesz, de szeretem, mert szépek az összetevői és mindennel kompatibilis, szóval ha épp nem tudom, mit kéne még az ütősebb szérumok mellé felpakolni, akkor simán érte nyúlok. én a krém/fényvédő és szérumok közé kenem, szebb és hidratáltabb lesz tőle a bőrkép, de nyilván önmagában csodát nem tesz.

mondjuk a pipettának meg a szérum elnevezésnek semmi értelmét nem látom az épp aktuális trendek meglovaglásán kívül, mert ez inkább egy folyósabb állagú basic hidratáló, sokkal több értelme lett volna egy pumpás kiszerelésnek, mert ez a pipetta ehhez az állaghoz szörnyű. de tök jó, hogy drogériás kínálatban lehet ilyen jó terméket kapni ilyen olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

maxblack

2021. augusztus 8.

Nagyon szeretem a Balea Med arclemosóját és a tubusos krémet, ezért vásároltam meg ezt a szérumot. Nekem nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, ugyan nem szokott érdekelni a csomagolás "milyensége", de ez csinos kis üvegcse.
A krém pont jó nyárra, nagyon zsírosodik az arcbőröm a melegben, egy nagyon könnyű állagú hidratálót kerestem, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Bogiw

2021. augusztus 2.

Update: valaki később megosztotta velünk, hogyan kell értelmesen használni egy pipettat :D Mea culpa, teljesen jól használható, már viszem is fel ötcsillagosra.

Olyasmit kerestem már egy ideje, ami nyáron kellemesen hidratálhat esténként. Nagyon laza krém, hívhatjuk szérumnak, nem értem miért :) Ez egy könnyed krém, érzékenyebb bőrűeknek tökéletes, se parfüm, se alkohol, se levendulaolaj.
Én előtte csak egy hialuronsavas szérumot kenek, azzal teljesen jól elvan, mindkettő megy a nedves arcra és ez nyárra szerintem mindenre elég lesz.
Az mínusz egy csillag a nyomi csomagolás. Pipettával lehet felszívni a cuccot, de jesszus... úgy pumpálom már, mintha nem lenne holnap és még mindig nem sikerült két cseppnèl többet felszívni. Engem ez nagyon zavar, esküszöm gondolkodom rajta, hogy atontom egy pumpas adagoloba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

tamara428

2021. július 21.

Nagyon megkedveltem ezt a kis szérumot. Az esti rutinomban a hidratálókrém előtti utolsó lépés. Az állaga olyan, mint egy nagyon híg hidratálóé, a szaga elég fura, de nem bánom, mert illatmentes-párti vagyok. Reggelre nagyon szépen lenyugtatja a mostanában állandóan piros bőrömet. A reggeli rutinba nem tudtam beilleszteni, mert a fényvédővel együtt már sok az enyhén zsíros bőrömnek és kicsit mintha kukacosodna is.
Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Biztosan újraveszem. :)

KisHeni

2021. július 19.

Amikor egy picit elkezd száradni az arcom a szám és az orrom körül (szerencsére nyáron ritkábban) akkor szoktam este bekenni vele. Meglepett, hogy ez nem egy szérum csak az üvege enged erre következtetni, de egyébként ez inkább egy könnyed arckrém, amit gyorsan beszív a bőröm és másnap reggelre szép puha és hidratált lesz. Nem okoz irritációt, nagyon szeretem használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0