Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Ár: 900 , Eladó: peppi
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

CoolMyMc

2021. július 18.

Lehet nekem van szerencsém de számomra nem furcsa az "illata". A pipetta kicsit érdekes, de meglehet szokni. Nagyon jól teszi a dolgát, nem csíp, nem irritál. Nagyon jól hidratál és az ára sem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

sandreax

2021. július 17.

A kedvences videó hatására vettem meg és nagyon kellemesen csalódtam. Az illata valóban nem kellemes, viszont érzem a hidratáló hatását. Véletlenül jöttem rá bénázások után, hogy pipettát úgy kell használni, hogy amikor összenyomod, akkor ne érjen bele a krémbe, majd összenyomva tartva belenyomod a krémbe és elengeded az összenyomást. Így szívja fel jól a krémet a pipetta. :)
Ár érték arányban ez egy nagyon jó kis termék és más hidratáló termékekkel kombinálva is jól működik. Én este használom, nekem bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

Winkleragi

2021. július 15.

A jo összetevőlista és az ár miatt vettem meg, jo választás volt. Hidratálónak használom , szemkörnyékre is megfelel. Tényleg nyugtatja a bőrt, könnyű a textúrája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Emma23

2021. július 13.

A pipetta nagyon rossz de hozzá lehet szokni az illata valóban furcsa. De nagyon nagyon szereti a bőröm. Biztos mindig lesz belőle itthon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

edit1015

2021. július 13.

A pipetta tényleg nem a legjobb, és kicsit fura az illata, de a hatása tökéletes, A vízhiányos, olajos bőrömre a nyári időszakban pont elég, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, lehet rá sminkelni. Mindenképp újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

failedstardoll

2021. július 13.

Ez a pipetta borzasztó. De maga a "szérum" (trutymó) annyira jót tesz a bőrömmel, hogy így is újra fogom venni. Annyira szépen nyugtatja a bőröm. A szagát már megszoktam, ha itt nem olvasom a többi véleményt, eszembe se jutott volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

clark

2021. július 7.

fura illata van valóban - de szerintem felesleges kényeskedés ezzel foglalkozni bővebben, a pipetta tényleg nehézkes, de szerintem 1-2 használat alatt el lehet sajátítani az állagához praktikus használatot. Többi: nagyon jó érzést adó, könnyű, hidratáló hatású termék, Én zsíros bőrre nem ajánlanám, de érzékeny bőrön jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 7.

Makk Zsuzsó

2021. július 4.

Teljesen felesleges ez a pipettás körülményeskedés, ezt bele kellett volna tölteni egy sima tubusba és hidratálókrémként árulni. Ennyit tud kb. Csak este tudom használni, mert azért van utána zsíros érzet. A szaga pedig olyan, mint amikor az ember úgy érzi, lassan cserélni kéne az olajat a fritőzben. Egynek elment, engem nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Nyuszi

2021. július 3.

Remek kis plusz hidratálás azokra a napokra, amikor úgy érzem, hogy valami nem oké. Abszolút nem szagos, pedig nekem elég érzékeny az orrom, így nem értem, hogy aki büdösnek érzi, az mit érez. A pipetta nem a legjobb, de ha megtalálja az ember a módszert, akkor simán működőképes. Viszont nem annyi kell belőle, mint egy normál szérumból, hanem sokkal kevesebb. Max. két csepp elég az egész arcra. Senki ne várjon tőle mást, ez csak egy plusz hidratálás, nem több. Arra viszont egész jó. Egyébként a pipettás kiszerelés mindig a leghigiénikusabb, így kifejezetten jó, hogy így csinálták meg. A tégelyeket mindenkinek érdemes elfelejtenie, a tubus és a pipetta a jó választás, ha nem akarunk tömény bacikupacot kenni az arcunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

Catana

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2021. július 2.

Szerintem ez nem szérum hanem krém...
Maga a krém jó, de ez a kiszerelés nekem használhatatlan, biztos hogy nem veszem újra :(
Ha egy tégelyben, tubisban lenne, még gondolkodnék a 4-5 csillagban, de így még jóindulattal is csak 2.
Nem tudom ki gondolta ezt a pipettás megoldást jónak, és hogy ez hogy lett egyáltalán jóváhagyva??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Szerintem ez nem szérum hanem krém...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0