Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingus23, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Allantoinnal és panthenollal
  • Intenzív nedvességet biztosít az érzékeny bőr számára
  • Enyhíti a feszültség érzését
  • Enyhíti az irritációt és a viszketést
  • Parfüm, parabének, színezékek nélkül

Ár: 900 , Eladó: peppi
Állapot: 2 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Pipex77

2021. július 1.

Még egy ilyen büdös és jó krémet ?!.. Imádom sajnos, csak addig nem veszek levegőt ameddig be nem szívja a bőröm. Nem bántja a szemem, a bőröm tőle finom puha, hidratált. Nagyon nagyon kedvelem.. csak hát a mindenmentesnek ára van. Büdi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Lovascsajszi

2021. július 1.

Gyönyörű INCI, nagyon kellemes érzés a bőrömön, babapopsi sima lesz tőle az arcom egyszerűen, újravevős! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

dfruzsi

2021. június 24.

Könnyű, tejes színű/állagú folyékony hidratáló, nem csíp és nem hagy ragacsos érzetet az arcomon, se maszk szerű réteget, ami hatalmas plusz pont ebben a melegben! Eddig még nem morzsolódott le róla se a napvédő, se a smink (bár csak nagyon kevés korrektort használok és folyékony arcpirosítót, úgyhogy egy fullos smink esetén nem tudom, hogy állná a helyét), nem éreztem, hogy túl sok lenne a napvédő+smink kombó alá. Este az Ordinary-s Niacinamide szérumomat használom ezelőtt, és teljesen jól megvannak egymással! Van valamiféle icipici "illata", de az tényleg csak az a "med" féle gyorsan elillanó összetevő illata lehet, ami nem kavar sok vizet. Nagyon élvezi a bőröm, eddig nem dugultak el a pórusaim és új pattik se nőttek miatta - a száraz, csúnya hegek viszont simábbak, és nem húzódnak/viszketnek. Nagyon vágytam már egy ilyen könnyen beszerezhető, bőrbarát folyékony hidratálóra és hálistennek rátaláltam! A pipetta tényleg nem a legjobb, de találkoztam ennél ezerszer használhatatlanabb csomagolással, ééés maga a termék pedig csodás, úgyhogy megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Pajzs

2021. június 22.

Szerettem volna nyárra egy könnyed hidratálót, és mivel a Balea Pflege Kick! szérum az egyik kedvenc arcápoló termékem volt (egy ideje nem találom már a közeli dm üzletekben), gondoltam, körülnézek a baleás szekciónál; a dobozon lévő leírás és a krémmániás információk alapján megtetszett ez.
A pipettája borzalmas, nem illik ehhez a szérumhoz: lutri, hogy épp felszív-e egyáltalán valamit, kinyomni is nehéz. Vannak a napok, amikor elsőre sikerül a megfelelő mennyiséget felszippantani, máskor meg küzdeni kell vele. Maga a flakonja masszív, strapabíró.
Nem szokott kipirosodni az arcom, hacsak az esetleg felbukkanó piros pattanásokat nem számítom ide, de allergiás időszakaimban a viszketéstől/ vakarózástól bepirosodik néha a bőröm a testemen, főleg a lábam, erre kipróbáltam, és nyugtatólag hatott rá. Borotválkozás után csípte az új testápoló a hónaljamat, ezt is orvosolta. Szerelmem nyaka bepirosodott a szakálla alatt, este bekentük, reggelre nem szüntette meg, de lényegesen lejjebb vitte. Egyébként gyógyulófélben lévő pattanásokra is jó volt. Nyárra nekem elég a hidratálás, amit nyújt, de folyósabb állaga ellenére is magában szeretem használni csak egy kicsi adagot este nedves bőrre kenve, vagy nappalra csak fényvédővel, mert más termékkel keverve hajlamos apró pattanásokat okozni az arcomon. Tehát inkább a nap végi arcápolási rituálé része nálam, reggelente nem minden nap nyúlok érte. Egy-két kisebb nyomás a pipettából elég szokott lenni arcra, nyakra, plusz egy pici a dekoltázsra. Ugyan nem azonnal, de hamar és maradéktalanul beszívódik. Sima, puha érzetet hagy maga után, nem kukacosodik, nem ragad, és hagyja lélegezni a bőrt. Szemkörnyéken sem irritál, hidratáló hatású. Ritkán használok alapozót, nyáron még annyira sem, de más sminket (pl. korrektor) teljesen bír, napvédő sem morzsolódik le róla.
Összességében szívesen használom, de még szívesebben kenném fel, ha könnyebben kinyerhető lenne az üvegcséből az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

KingOfCreams

2021. június 21.

Borzalmas. Sajnos le kell pontoznom, nagyon-nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen rémálom. Az összetevők alapján azt hittem, hogy fantasztikus lesz, ám szörnyű. A csomagolása, a pipettás kiszerelés ennél a már-már emulziónál olcsó és gagyi hatást kelt, gusztustalan réteget hagy maga után, ami még órákkal a felkenés után is egy maszkhoz hasonlatos, fátyolszerű hatást/érzetet kelt, szinte érzem, hogy fuldoklik alatta a bőröm. Mindezek mellett valami borzalmas módon csíp, irritálja a bőröm és teljesen kivörösödök tőle. Undorító illata van és kb. 2 liter faggyú termelődik egyetlen óra alatt tőle az arcomon. Nem gyűlölök annyira egyetlen embert sem, hogy ajándékba adjam neki, így a veszélyes hulladék kukába dobtam volna legszívesebb a gyógyszertárban a sima kuka helyett.

És ha mindez nem lenne elég, gusztustalan pattanásokat okozott a homlokomon, mivel más új termék nem volt a rutinomban, pasiként a hormonális változás nem játszik, az étkezésre odafigyelek, így csak ez a csodaszer okozhatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Gabriell

2021. június 20.

Én nagyon szeretem ezt a szérumot, tényleg olyan mint egy fehér színű, folyékony hidratálókrém. Pont egy ilyen védőréteg erősítő panthenolos szérum hiányzott a készletemből, hiszen tökéletesen kiegészíti a rétegzős rutinomat. A The Ordinary NMF hidratálójával vagy pedig csiganyálas hidratálóval együtt használom egy rutinban és tökéletes!! Engem nem zavar a furi illata sem, hiszen mire beszippantja a bőröm, már nem is érzem. A pipettája sem zavar, hogy nem tökéletesen szippantja fel a szérumot, hiszen már a második használatnál rájöttem, hogy ha kétszer egymás után nyomom össze a pipettát, nekem rendesen felszívja azt a mennyiséget, amire szükségem van. Biztosan újraveszem ha elfogy, szerintem nagyon jól összerakták ezt az alap hidratáló szérumot egy drogériás márkához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Qwerty

2021. június 16.

Ha egy átlagos pipetta miatt két csillagot levonok úgy általában, ennél hármat kellene. Legalább. Miféle beteg agy gondolta azt, hogy ez így jó? Már megint valami, aminek feltétlenül "szérumnak" kell látszódnia, még akkor is, ha ettől teljesen használhatatlan. Itt is hangsúlyoznám, hogy ez a megoldás nem feltétlenül higiénikus. Ezt is töltögethetem át nyomós üvegbe, mint előttem is írták, nem egyszerű: nagyon kicsi az üveg nyílása, ahhoz képest a cucc elég nyúlós. Fura szaga is van, mint valami kevert patikai kenőcs, esetleg tapétaragasztó? Engem annyira nem zavar, nem is érezni sokáig.
Könnyen beszívódik, de mintha csípne, és hártyaszerű réteget képez a bőrön, de lemosni nem lehet. 1-2 óráig éreztem a hatását, önmagában hidratáláshoz nekem kevés, rákrémezni ilyen melegben nem fogok. Tegyük hozzá, hogy az én bőrömet szinte semmi sem tudja rendesen hidratálni. Bőrnyugató hatása biztos van, a szétvakart szúnyogcsípésem látványosan megnyugodott tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Audrey80

2021. június 9.

Éjszakára nekem tökéletes, nappalra már sok. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Alap hidratálást várok csak ettől a lötyitől és hogy ne üsse ki az arcom semmi ragya tőle. Eddig jól teljesít, de a csomagolása nagyon bosszantó, hogy nem szívja fel a cuccot a pipetta rendesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

horakeni

2021. június 9.

Könnyű, hamar beszívódik én a bioderma víz sprayre szoktam rákenni, jónak tűnik viszont a csomagolás miatt muszáj levonnom egy csillagot mert szörnyű, 1 használat után átöntöttem másba (és még az se vollt egyszerű, fél napig folyattam át a tartóba).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

i.napcsi

2021. június 8.

Nekem bejött ez a szérum,végre valami száraz bőrre van és nem megint egy vizes himi-humi szérum!Azt mondanám olyan hígabb lotion állaga van,kevert bőrre egy könnyű krémnek is ok,nyugtat,hidratál és a szem körül is jól használható,van egy fura műanyag szaga de ez csak addig érzed amíg rá nem kensz valamit,soha nem dobnék ki valamit azért mert a természetes illata nem semleges, ezért nem húzom le mert nem érdekel kizárólag a hatás!!!Ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0