Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ficuskinky30, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. augusztus 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kardvirág

2015. július 31.

Jól hidratál, megnyugtatja a bőröm. Egyszerű olcsó kis hidratáló, de tényleg büdös. Legközelebb a Balea Med Q10-es éjszakai krémet próbálom ki helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Csicseri

2015. június 15.

Egy kicsit nehéz, de jól oszlik, nagyon kevés is elég belőle éjszakára. Szépek az összetevői, de nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. június 10.

Szerettem volna olyan egyszerű hidratálót éjszakára, amiben semmi divatos csodaszer (retinol, hyaluronsav, stb.) nincs, csak szimplán nyugtat és hidratál, és emellett szépek az összetevői. Szüksége van már a bőrömnek egy kis pihentetésre a csodakrémek, -maszkok, -szérumok világában. Ezért választottam ezt a krémet hosszas hezitálás után. Az összetevői rendben is vannak, nem irritálja az érzékeny bőröm, de sajnos nagyon nehéznek, fullasztónak érzem. Emellett a hidratálása sem az igazi. Az ára viszont nagyon rendben van, ha valakinek bejön ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 10.

rose

2015. május 22.

Update: Végül csak egy-két hétig használtam, egyáltalán nem vált be, kézkrémként fogom elhasználni. Nem hidratált eléggé, és pattanásokat is okozott.

Nem rossz, de nem is ájultam el tőle. A korpás szeborreás-rozaceás bőrömre nem egyszerű krémet találni, mert a legtöbb szó szerint csíp, ez nem irritálja, ami plusz pont, viszont pattanásokat okoz. Kétszer kell krémeznem a kellő hidratáltságért, valószínűleg ez már sok a bőrömnek. Az ár-érték arány miatt 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

KlaudiaZs

2015. február 28.

Egy ideig az egész arcomat bekentem vele éjszakára, de nem szerettem, túl nehéz volt, pedig azt vártam volna, hogy nem lesz az, azért is esett erre a választás. Olyan, mintha egy maszkos réteget képezne, úgyhogy inkább csak a kifejezetten száraz részekre kentem fel mikor kellett, így viszont bevált. Hidratált ahol kellett, de nem lett a kedvencem, pedig az összetevői is egész jók, és parfümmentes, aminek külön örülni szoktam. Annak tudom elképzelni, akinek teljesen száraz a bőre és nagyon szüksége van intenzív hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

leba

2015. február 1.

Nekem nagyon bevált, jól hidratál. Jól beszívódik a bőrbe, és engem a szaga sem zavar. A pórusaimat sem tömíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

szamira

2014. november 12.

Ha valaki el tud vonatkoztatni attol, hogy este macskahugy-szagu arccal bujik be a parja melle az agyba, akkor nagyon fogja szeretni. Szepen beszivodik, nem hagy zsiros erzetet vagy filmreteget az arcon. Nem fenylik ki es nem is huzodik a borom, ha ezt hasznalom. Szepen lehet ra sminkelni. De az a szag....jezusom, valami iszonyatosan budos. Csak engem zavar ennyire?
Szoval...nappalra hasznalom, alapozo ala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Szoval...nappalra hasznalom, alapozo ala.

Napsugár

2014. szeptember 29.

Up-date: kipróbáltam a teljesn arcomon is, elkezdte igényelni a zsíros bőröm az éjszakai hidratálást, valószínűleg a BHA-AHA-azelain sav mellett már kell egy kis mindenmentes "kényeztetés". Ezzel az új tapasztalattal ki is érdemelte ez a krém az ötödik csillagot, mert nem okozott mitesszereket, gyorsan beszívódik, nem marad utána sem fényes, sem ragacsos réteg. Nekem egy borsónyi mennyiség elég belőle, szerintem van egy kis nyugtató hatása is, ezért az árért pedig tökéletes.

Nincs egyszerű dolgom az arcbőrömmel, mert alapvetően zsíros, és aknéra, mitesszerekre hajlamos, ugyanakkor a szemkörnyéken száraz, nem tudom ugyanazt a hidratálót használni mindenhova. Az anti-aging megoldva szérummal, az arcomon általában ennyi elég is, nem kell hidratáló, de szemkörnyékre keresnem kellett valamit. Mivel az elvárásom csak a hidratálás, alkohol, illatanyag és egyéb irritáló össztevőktől mentesen, nem akartam drága krémet venni, a kis 15 ml-s szemkrémeket pedig átverésnek tartom (ugyanazok az összetevők, mint egy normál krémnél, csak sokkal drágábban). Ez a Balea Sensitive megfelelt az összes kritériumnak, és a gyakorlatban is teljesen jól teljesít. Kicsit nehezebb krém, de valóban jól hidratál, én mintha némi bőrnyugtató hatást is érzékelnék. Csodaszernek nem nevezném, de határozottan jó krém. Az egész arcomon nem próbáltam, mert nincs rá semmi szükség, de pl. Akneroxid kúra mellett jó lehet szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

cicuka

2014. szeptember 25.

nagyon jó kis krém, éjszakára használom, a szemkörnyék kihagyásával, mert sajnos ott felkenés után kb. fél percig csíp. próbáltam nappalra is, de úgy soknak bizonyult, pár óra után fénylett az arcom. pattanást, mitesszert nem okozott nekem. gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, csak puhaságot, jól hidratál. szerintem van 1 pici édeskés illata, de nem zavar. azért nem adok 5-öst, mert a szemkörnyékemet picit csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Lisien

2014. augusztus 16.

Eddig nagyon tetszik. Szimpatikusak az összetevői és nem pattogok ki tőle, ami manapság igen ritka, mert kb. ránézek egy termékre és már attól tele leszek pattanásokkal és mitesszerekkel. Jól hidratál, hamar beszívódik és reggelre nem néz ki úgy a fejem, mint egy zsírosbödön. Biztos, hogy sokáig elég is lesz, mert nem kell a fél tubust rányomni a képemre, hogy érjen is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak