Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ficuskinky30, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2015. augusztus 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

ágica

2014. július 1.

Nagyon problémás, kényes bőröm van, hiába zsíros néhány területen, a hidratálást azért igényli. Szerintem elég jól teljesíti a feladatát, pihe-puha lesz tőle a bőröm.
Különösen fontos számomra, hogy ne okozzon mitesszereket/pattanásokat a hidratálókrém, és ez abszolút igaz erre a termékre. Irritációt sem tapasztaltam, sőt, inkább enyhén megnyugtatja a bőrt.
Éjszakára jobb választás zsírosabb bőrűeknek, mert csillog tőle a bőr (bár korántsem annyira, mint egy átlag "mattító" krémtől), de reggelre is használom, mert szépen mutat felette a smink.
Nekem nagyon megérte ez a krém, 1200 Ft-ért egy szép összetevőjű, korrekt kence:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

PAncsi79

2014. június 5.

Érzékeny és enyhén vízhiányos bőröm van, amire igen nehezen találok olyan arckrémet, ami nem hagy maga után olajos, fénylő réteget viszont kellőképpen hidratál.
A termékcsalád intenzív krémje számomra túl nehéz volt, a Q10-es ránctalanító nem rossz, de az is fénylik kicsit a bőrömön.
Ez viszont gyorsan beszívódik, nem fénylik a bőrömön, nagyon jó kis krém!
A nagy kedvenccel, a Paula' Choice Skin Recovery krémmel nem veszi fel a versenyt, de nem is egy kategória a kettő. A maga árkategóriájában ötös termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Ez viszont gyorsan beszívódik, nem fénylik a bőrömön, nagyon jó kis krém!

Lora

2014. június 4.

Nem gondoltam volna, hogy a Biodermát is le fogja körözni, de így lett. Muszáj volt az évekig használt Nivea kencéimet lecserélnem kímélőbbekre, mert az arcbőröm teljesen tönkrement. Ár-érték arányban nagyon ott van a szeren (körülbelül egy ezres). Ami még meglepő volt, hogy ez az első olyan arckrémem, ami nem hernyósodik, hanem gyönyörűen beszívódik! Ezt a krémet tényleg élvezet használni. Nem irritálta a szemkörnyékemet sem, oda is bátran kenegettem. 50 ml-s kiszerelésű, nekem kereken kettő hónapig volt elég napi használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Csillagpor123

2014. március 29.

Számomra tökéletesen megfelelt. Irritációt nem okozott. Nyugtatta a bőrömet. Semmi pirosság nem volt utána. Teljesen pozitív csalódás volt, hogy ennyi pénzért így teljesített! Nagyon gyorsan fogyott!

Végül nem vettem újra, mert szeretek új termékeket kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Végül nem vettem újra, mert szeretek új termékeket kipróbálni.

Cu2tka-baba

2013. november 30.

Nekem vegyes bőröm van, most egy mintát kaptam és 2 napja használom éjszaka de nagyon tetszik, gondolkodom h veszek egyet a nappalival nem merek próbálkozni, de az éjszakait bevállalnám:) Mennyiért lehet jelenleg kapni?:) Nem tud valaki pontos árat?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

mellesleg

2012. február 2.

Nemrég kezdtem el használni ezt a termékcsaládot. Sok minden kiüti a bőrömet, és sok krém csípi is, ilyen hideg időben pedig még érzékenyebb is az átlagnál, és a szárazságra is hajlamos. Úgy érzem, ez a krém teljesen megfelel az elvárásaimnak. Tényleg teljesen illatmentes, könnyű állagú krém. A bőröm emellett hajlamos olajosan fényleni, a nehéz, zsíros krémeket nem viseli el. Ez a krém a nappali változatánál valamivel testesebb, tovább fényes tőle a bőröm, de ez este, otthon abszolút nem zavar. Érezhetően ápolja a bőrömet, finom, puha lesz tőle. Emellett az összetevői is egész szépek.

UPDATE: Kicsit kiegészíteném a véleményemet, mert bár minden igaz, amit leírtam a krémről, sajnos le kellett állnom a használatával, mégpedig a komedogén összetevők miatt, mint amilyen pl. az Isopropyl Isostearate, mert ez nekem nagyon nem gyere be. Úgyhogy akinek nem hajlamos a bőre pattikra, mitesszerekre, annak továbbra is ajánlom, de mivel nekem igen, ezért magamnak nem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

csadri

2011. november 25.

Én is teljesen elégedett vagyok ezzel a kencével. Érzékeny a bőröm, de ez sem allergizált, és jól hidratál. Könnyen beszívódott, lehet, hogy száraz a bőröm, de nekem semmilyen zsíros, fényes réteget nem hagyott krémezés után. Nappalra is használom, mert jó alap smink alá. Gyakorlatilag a Bioderma Sensibio Light - hoz hasonlítanám, mind állagában, mind hatásában. Megkockáztatnám, hogy a két krém hatóereje azonos, de túl rövid ideje használom mindkettőt. A Biodermát nappali krémnek vettem, a Baleát éjszakainak, de ez utóbbi is legalább olyan jó, mint az előző, és még nappalra is bevált :) Összességében véve pozitív a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

Metta

2011. november 9.

Ebböl nekem a nappali változat van meg. Tényleg jó arckrém. Nagyon érzékeny a bőröm, így nehezen találok megfelelő krémet. De ez gyorsan beszívódik, nincs viszketés és vörösödés.
Többet ér a másik arckrémemnél, ami elég "márkás" és háromszor ennyibe került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 9.

Többet ér a másik arckrémemnél, ami elég "márkás" és háromszor ennyibe került.

ficuskinky30

2011. június 27.

éjszakára szerintem teljesen príma ez a krém és jó az összetétele is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 27.

éjszakára szerintem teljesen príma ez a krém és jó az összetétele is!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak