Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napsugár, Módosítva: 2018. december 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló száraz, érzékeny bőrre

Illatanyag-, tartósítószer- és szinezékmentes

Nicy011

2017. december 16.

Nagyon érzékeny bőrre vettem egy másik korábban jól bevált drágább termék helyett. Szinte ugyanazt a hatást értem el vele. Kellemesen selymes bőr irritáció nélkül. Az illata is tetszett. Nagyon testes, sűrű krém, ennek ellenére könnyen beszívódik. Sajnos nem lehet minden DM üzletben kapni. Arcra nem használtam, mivel pattanásra hajlamos a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Petrappp

2017. november 10.

Sajnos nagyon nehéz krém, nem szívódik be teljesen. Más bajom nincs vele, szépek az összetevők, csak azt hittem, hogy sokkal könnyedebb állagú. Nemsokára elfogy, újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

kataaaa01

2017. július 8.

Nagyon jól hidratál és selymessé teszi a bőrt mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Nagyon jól hidratál és selymessé teszi a bőrt mindenkinek ajánlom.

Babika20

2017. június 17.

Eddig nagyon kis fancy illatosított testápolókat használtam, de kipróbáltam ezt és bizony szívesebben nyúlok ez után. Testes, viszonylag tömör krém, akinek ezzel nincs problémája szeretni fogja. Kicsit nehéz is kinyomni a tubusból, a végét nem tudom hogy nyerem majd ki... nem irritál kicsit sem, igaz borotválás után a lábamra picit csíp de ez hamar enyhül. Az állaga ellenére hamar be is szívódik és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Saria

2017. május 13.

Nagyon "tömörnek" találtam.
Néha, amikor igazán száraz a bőröm, akkor nagyon klassz, de igazság szerint nekem már meg van A testápoló.
Lassan szívódik fel, ragacsos érzetet hagy maga után és néha ki is pattanásosodtam tőle.
Elhasználom, ha már megvan, de nem hiszem, hogy újra megvenném...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Nagyon "tömörnek" találtam.
Elhasználom, ha már megvan, de nem hiszem, hogy újra megvenném...

Anada

2017. április 12.

Sajnos nekem nem vált be. Persze, szépek az összetevői, de nekem lassan szívódik be és nem is hidratál, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

konyareka

2017. április 2.

DM Boxban volt benne, nem rossz testápoló, de használtam már jobbat is. Egyszer jó, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Audreylicious

2017. március 13.

Az ekcémám miatt vettem meg, bár csak a kezemen van, nyilván semmi illatosított testápolót nem tudok használni. Nagyon szép az INCI-je, valóban nem irritál, hidratál is elég szépen, viszont én már nem bírom elviselni az "illatát". Valami gyógyszertári-műanyagos akármicsoda, tényleg gyomorforgató számomra. Elsőre sem voltam odáig érte, de ekcémásként az ember nem válogathat a finomabbnál finomabb illatok között, így tűrtem, ameddig bírtam. Muszáj leszek mást keresni :(!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

random

2017. február 5.

Akciósan vettem, mivel a nemrégiben előjött pikkelysömöröm miatt le kellett cserélnem az imádott illatos testápolóimat. Az állaga elég sűrű, de nekem nincs problémám a beszívódásával (igaz tusolás után használom) és megfelelően hidratál. Persze kivéve a lábszáramon, de ott még semmi nem használt, ha nem turbóztam fel valami olajfélével. Szóval, well done. Mivel niacinamide is van benne, szerettem volna arcra is használni, de a myristyl myristate-ot csak itthon vettem észre. Egyszer próbáltam, amikor nem volt más kéznél, ennyiből nem is lett baj, de nem ajánlom. Testre viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

im

2017. január 10.

Nagyon akartam szeretni, de szerintem hamarabb le fog járni a szavatossága, minthogy elhasználnám.

Pozitívumok:
- Nem értek különösebben az INCI-elemzéshez, azért vettem meg ezt a terméket, mert láttam, hogy nincsenek benne kerülendő, irritáló összetevők.
- Nagy mennyiséget kapunk jó áron.
- Könnyen beszerezhető.

Negatívumok:
- Csak kenegetem-kenegetem a bőrömön, de rémesen lassan szívja be. Nem bírom kivárni.
- Nagyon sűrű, nehéz kinyomni a flakonból.
- Mire beszívódik, nem is érzem a hatását: alig lesz tőle puhább, hidratáltabb a bőr, mint felkenés előtt. Vagyis a nagyon száraz bőrön (nekem a vádlim, könyököm) nem segít, de valójában még szinten tartásra is kevés.

Összességében:
Másnak biztos jobban beválik, hiszen az összetevői jók, de valahogy nekem nem az igazi, mert a használatnál megbukik, így csak áll a polcon, mert nincs kedvem magamra kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Pozitívumok:
- Nagy mennyiséget kapunk jó áron.
- Könnyen beszerezhető.

Negatívumok:
- Nagyon sűrű, nehéz kinyomni a flakonból.

Összességében:

Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.