Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Német Allergia-és Asztma Szövetség ajánlásával: optimális ellátást és védelmet nyújt a különösen érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek. A tisztító hab az arc és a test egész területén gyengéden tisztít a különösen enyhe összetevőknek köszönhetően.

Sindy6

2014. szeptember 14.

Én is 99 Ft ért vettem a mini terméket, kipróbálásnak tökéletes. Hiába illatanyag mentes, nekem olyan mintha egy könnyed tejes habkrémet kennék az arcomra, ezért nekem nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

a kicsit vettem meg, ami a pénztár előtti polcokon található, de meg fogom venni nagyban is, csak azok mindegyikéből folyik az anyag és az egész flakon ragacsos. szépen tisztít, nem szárít, pedig a habos tisztítók általában szoktak. egyszerű vele az arctisztítás, a tonikomnak nem sok dolga marad, ha ezt használom. nagyon örülök, hogy illatmentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

gioia

2014. július 18.

Intim mosónak vettem, mert eddig bármilyen illatosított terméktől érzékennyé vált a bőröm. Három nap használat után elmondható, hogy működik, nem irritál.
Ha így is marad, akkor jövök újabb csillagosztásra!

Update: még mindig tökéletes és nem irritál. Mikor olvastam itt, hogy már nem gyártják, első dolgom volt elrohanni a dm-be, ahol megtaláltam és vettem gyorsan még kettőt! 2016-ig eláll, úgyhogy el vagyok látva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

Ha így is marad, akkor jövök újabb csillagosztásra!

vds

2014. április 12.

én ezt nagy méretben zuhanyzáshoz, kis méretben munkahelyi kézmosóként használom. teljesen meg vagyok vele elégedve. nagyon szeretem, nem irritál, csak egy kicsit szárít. ugyan elvileg illatmentes, de nekem mégis van egy kevés édes illata (tán a sorbitol miatt?), olyan érzés, mintha tejszínhabbal mosnám magam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Dana1983

2014. március 23.

Én kézmosónak használom, de elsősorban a flakonja miatt vettem meg. :-) A flakon tök jó, ha elfogy belőle a "folyékony szappan", majd töltök bele szenzitív babatusfürdőt. Amúgy a termék nem rossz, szépek az összetevői, csak kicsit szárít. 900 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

Milka

2014. február 13.

kéz- és arclemosónak használom, mintha kicsit szárítana, de nem vészes formában. kipróbáltam sminklemosónak is, arra nem a legjobb, igaz, nem is arra találták ki. tény, hogy műanyag illata van, de engem ez nem zavar. a kisebb verziót vettem, nem kizárt, hogy alkalmasint újravevős lesz, tekintettel arra, hogy irritációt nem tapasztaltam és a tisztító hatása is megfelelő.
up: irritálja az arcom, konkrétan lángban áll tőle a fejem, / nemcsak a rozáceás részeken, sajnos / viszont kézmosónak még mindig tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

mstindigo

2013. december 16.

Mi kézmosásra használjuk, és jelentem, nagyon bevált! A párom ekcémás kezére kerestem valami szappanmentes kézmosót, de mindben SLES volt vagy illat. Erre a célra tökéletesen be is vált. Azóta rájöttem, hogy egy kímélő babatusit is áttölthettem volna egy nyomós flakonba, de szeretjük, az ekcéma határozottan visszahúzódott, az Emolium krémmel nagyon jó párost alkotnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

cirmok

2013. december 12.

Majdnem tökéletes: kézmosásra és tusolásra használom, és nagyon szeretem. A hab tényleg olyan, ahogy mások már leírták, is az illata/szaga is tetszik (valamilyen perverz módon), a repülőterek kézmosóira emlékeztet. Egyáltalán nem szárít, én nagyon kíméletesnek találom. Samponként is kipróbáltam, úgy azért nem vált be. Egyetlen dühítő hibája van a terméknek, az, hogy a csomagolása szerintem gyártási hibás, vagy nem tudom, de alig találtam olyat, amelyik nem folyik az oldalán, a pumpa és a flakon illesztésénél. Ez a kicsi és a nagy kiszerelésre egyaránt jellemző, a múltkor megszámoltam a boltban, hét flakon közül csak egy volt hibátlan. Gusztustalan. Ez amiatt is nagy gáz, mert a kicsi kiszerelés a tökéletes útitárs lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Salalla

2013. december 12.

Kifogyott. Kézmosásra nagyon jó,párszor mostam vele arcot is,amikor nem aludtam otthon,arra nem annyira vált be. A flakonja tényleg jó máshoz is,mindent felhabosít:)

2013.11.06. Én is vettem kézmosónak (ekcéma miatt),suliban is nagyon jól jön,nem szárít ki. Kuponnal veszek nagyot is,hátha fürdeni is jó lesz vele. Finom puha habja van,ami olyan krémes lesz kicsit. Nincs illata,de nem fura szagú :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

hedgehog

-kellemes reggelente ezzel arcot mosni
-sokáig elég lesz

Nem szeretem benne:
-iszonyúan büdös műanyag szaga van a habjának

Valószínűleg elhasználom ezt a nagy kiszerelést, de nem veszem újra. Már megvásárlásnál is nagyon csábító volt, amit korábban írt valaki, hogy bármit felhabosít. Ha kifogy ezt feltétlen kipróbálom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Szeretem benne:
-lágy, mégis tömör a habja