Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Német Allergia-és Asztma Szövetség ajánlásával: optimális ellátást és védelmet nyújt a különösen érzékeny és allergiára hajlamos bőrnek. A tisztító hab az arc és a test egész területén gyengéden tisztít a különösen enyhe összetevőknek köszönhetően.

piperepozitív

2013. november 12.

Arclemosóként használom.
Illata semleges, de nem bánom, mert örülök, hogy nincs benne illatanyag.
A habja nagyon finom, van tartása, selymes. (pl. az Alverde Sensitive Reinigungsschaum Seide-nak sokkal hígabb a habja)
Könnyen le lehet mosni, és nem hagy semmilyen zsíros vagy olajos réteget a bőrön.
Nem húzódik utána a bőröm, de nem is zsírosítja.
Engem meggyőzött.
Remélem hosszú távon sem lesz negatív hatása (pl. több mittesszer), illetve még a tisztító hatását nem teszteltem alapozó és BB krém esetében.
Update: szerintem megfelelő a tisztító hatása, nekem jól lehoz minden piszkot!
Reggeli és esti lemosásra is tudom használni a tulajdonságai miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Arclemosóként használom.
Illata semleges, de nem bánom, mert örülök, hogy nincs benne illatanyag.
Nem húzódik utána a bőröm, de nem is zsírosítja.
Engem meggyőzött.
Update: szerintem megfelelő a tisztító hatása, nekem jól lehoz minden piszkot!
Reggeli és esti lemosásra is tudom használni a tulajdonságai miatt.

mrs.bravo

2013. október 19.

jobb híján beneveztem egy kis méretűre,hátha megszűnik a hámlás és nem okoz pattikat sem,nagyon bizakodó vagyok,alverde tonikokkal megjártam. ez illatmentes,sminket babakendővel szedem le előtte,úgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

Lunita

2013. október 5.

A száraz kézbőröm miatt vettem én is táskába egy kicsit. Eddig jó. Olyan,mint egy kímélő szappan habja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 5.

huncutka

2013. szeptember 17.

Nagyon szeretem, táskámban van, kézmosásra használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Nagyon szeretem, táskámban van, kézmosásra használom.

bandita

2013. szeptember 6.

Olyan könnyű arctisztító hab ez, mint a tollpihe.
Sajnos, bár meglepően hatékonyan tisztítja a bőrt, az én vakolatszerű sminkemet nehezen képes megbontani.
Mégis azt mondom, hogy bele tudnék szeretni, feltéve, hogy találok olyan kedvező árú micellás sminklemosót, amivel együtt tud működni.
A kíméletességéért, szép összetételéért mindenképp öt csillagot érdemel, mert arról nem tehet szegény, hogy ő nem sminklemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Olyan könnyű arctisztító hab ez, mint a tollpihe.

kisorso

2013. szeptember 4.

Kipróbálom a sampon, tusfürdő és testápoló mellé, amik már beváltak, és update-elek :)

Update:
Reggel és este használom arcmosásra. Nagyon elégedett vagyok, egy hét alatt az arcomon már látható változások vannak :-O A gyulladt pattanások, mitesszerek elhalványodtak, a gyulladás lement. Simább, fénytelen, zsírmentesebb arcbőröm lett. Nem csíp, nem viszket, és ahogy nézem, bőségesen elég lesz hosszú időre. Hát, eddig tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Update:

Nicu

2013. augusztus 18.

Zsíros, allergiára hajlamos bőröm van. A szaga valami borzasztó szerintem. Egyelőre bevált, remélem ez lesz az igazi.
Update: A szagát már megszoktam, de nekem is szárít, nem akárhogy. Eltömíti a pórusaim, pattanásaim, mitesszereim lesznek. sokszor vörös vagyok a használata után. Sajnos le kell húznom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

médea

2013. augusztus 13.

Nagyon szeretem a habállagú arctisztítókat. Ez teljesen illatmentes, talán egy kicsit a flakon műanyag szagát lehet érezni, de azt is csak ha közelről megszagolom. Engem szerencsére nem szárít, pedig már kb. 1 hónapja használom reggel és este. A sminket is nagyon könnyen és gyorsan lehozza, (sosem használok vízálló sminket, azzal nem tudom, hogy működne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 13.

ivy

2013. augusztus 9.

Első látásra tudtam, hogy én ezt bizony arcmosásra fogom használni. És bejött nagyon, akárhányszor megmoshatom vele az arcom nem fog túlszárítani, viszont kíméletesen, de alaposan tisztít. Nyilván egy zsíros arcbőrre kevés, de szerintem minden másra remek lehet. Semmi allergizáló nincs benne, illata annyira nincs, hogy én konkrétan a műanyag adagoló flakon illatát érzem rajta. És így, csak arcra használva, valószínüleg egy örrökkévalóságig elég lesz.

Érdekes, hogy többen írják, hogy szárított, én elvileg vízhiányos vagyok, és mégsem sikerült túlszárítani magam vele....

Elfogyott, jó volt, viszont ha esetleg valakit érdekel, a flakont nem dobtam ki, az adagolója könnyen lecsavarható, és ezáltal tölthető bele bármi, amit esetleg habosított formában szeretnénk használni. (mert habosít mindent:) Én hígítva samponnal próbálom most éppen, mert abból hajlamos vagyok egy fél litert önteni a tenyerembe, de jó lehet tusfürdővel...bármivel....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Audrey80

2013. július 25.

Sminklemosásra vettem, igaz, csak púdert és korrektort kell többnyire eltávolítania, nekem bevált. Ára megfelelő, tisztít rendesen, de utána krémeznem kell, pedig csak egy pumpányit használok és full zsíros bőröm van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Caprylyl Glycol