Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: agi0922, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lábápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

simonanett91

2015. október 22.

Tegnap vásároltam és használtam is.Melegítő érzést én sem tapasztaltam,viszont nagyon jól hidratálja a lábam első tapasztalat alapján.Az illata fogott meg először igazán,de ha beválik,azt hiszem újravásárolom. :)

up.: Harmadik használat után elkezdte csípni a kezemen a bőrt,kipirosodott és viszketett.Azt hiszem most kicsit hanyagolom,mert ápolni sem nagyon ápolja a lábamon a bőrt.Pedig ilyenkor igazán nagy szükségem lenne rá ősszel,a folyamatos cipőbe zártság miatt.Le kell vonnom tőle 2 csillagot,mert az illata még mindig nagyon kellemes és fürdés után felkenve nagyon jó puha a lábam,de nem tart túl hosszan ez az érzés. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Dancy08

2014. október 2.

Az illata isteni, viszont nem melegít nekem konkrétan az első használat után jég hideg volt a lábam, viszont jól hidratál.

Update: észrevettem, hogy az enyém amit Ausztriába vettem parabén-mentes, ez érdekes mert itt szerepel benne rendesen! Használgattam tovább és tényleg nem mindig melegít bár néha érezni némi bizsergést, de ha bundás meleg zoknit húzok rá elalvás előtt hihetetlen puha lesz a lábam! Ezért kap még egy plusz csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Demonshadow

2014. január 20.

Fogalmam sincs, hogy dőlhettem be neki, talán a hihetetlenül rossz vérkeringésem az oka, ami ellen hiába harcolok. Az egyetlen pozitívum mellette, hogy az illata nagyon kellemes, viszont melegíteni egyáltalán nem melegít, bármennyit is kentem belőle magamra. A hidratálásból se sokat éreztem, annál többet ér nálam egy testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

csengemandula

2013. december 25.

imádom az illatát és nagyon jól hidratál, én se éreztem különösebb melegítő hatást, de ettől függetlenül szerintem újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

sihaya

2013. szeptember 22.

Marha jó gyümölcsös édeskés illata van, hidratáló hatása is sokkal jobb, mint egy ilyen kategóriájú krémtől várható. Melegítő hatást én se tapasztaltam, de ha elfogy és látok még, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

andrej

2012. október 6.

Melegítő hatást nem nagyon vettem észre, viszont a hidratálással tökéletesen elégedett vagyok! Este pedikűrözés után bekentem ezzel a lábam, zoknit húztam rá és reggelre pihe-puha lett a bőröm, nagyon jó! Miközben kenegettem a krémet, egyre inkább olajossá vált, így a téli hónapokra tökéletes, jó zsíros krém, nyáron ezt érdemes kerülni. Viszont figyelmetlen voltam az összetevőkkel kapcsolatban, csak lekaptam a polcról, elolvastam "mit tud", és vittem is. Az összetevők miatt csak 4 csillagot adnék, de mivel nagyon finom illata van és nagyon szépen rendbe hozta a lábaimat, 4,5 csillagot tartok reálisnak, de egye fene, legyen 5! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

molnarnikolett1983

2012. április 7.

Az illata tényleg jó. Nagyon hideg a lábam. Én azt vártam tőle, hogy jobban melegíteni fogja, viszont jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Tutu23

2012. március 5.

Imádom! Olyan jól melegíti a lábam és még ápolja is. Rendszeres használat mellett nem repedezik a sarkam. persze időnként le kell reszelni.
szeretem az illatát és az állagtát is. Ebből szoktam a könyökömre is kenni, mert ott is hamar kiszárad. Nagyon szépen rendbehozza a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

vrita90

2011. december 8.

Első használatnál kb égette a lábam, ezt is reméltem tőle, mert nagyon hideg általában szegény lábfejem xD
A hatása nem tart sokáig, az illata nagyon jó. Ápoló hatást különösebben nem éreztem, de annyira nem kemény már a bőröm.
Mostanában lefekvés előtt kenem be közvetlenül, reggel még meleg szokott lenni (használata nélkül nem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.

eszter

2011. július 8.

Allergiás lettem tőle, piros pöttyök lettek a kezemen és a lábamon is!Ki kellett dobnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.