Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea Men borotvagélt az érzékeny férfi arcbőr számára fejlesztették ki. Gyengéden a bőrbe masszírozva a gél felhabosodik és felpuhítja a szakállat, így alapos borotválást tesz lehetővé. Felfrissíti, hidratálja és megnyugtatja a bőrt. Aloe verával.

bandita

2012. június 12.

2012. 03. 31
Ez egy univerzális termék. A páromnak vettem, aki az érzékeny arcbőréhez használja, és nagyon bevált neki. Azonban kíváncsiságból én is kipróbáltam láb, hónalj, intim terület borotválásához, és nagyon jól működik! Enyhe, szinte nem érezhető illatú, így tökéletes szerintem. Meg vagyok lepve, hogy ez a termék jobban működik, mint gondoltam volna eredetileg.
2012. 06. 12
A második flakonnal vásároltuk, javarészt az én javaslatomra, talán én gyakrabban használom, mint a párom, és amikor elfogy, majd szeretném a továbbiakban az ő igényeit is kielégíteni, tehát kipróbálunk másikat is, hátha azt is szeretni fogom, bocsánat FOGJUK. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 12.

2012. 03. 31
2012. 06. 12

TerraNostra

2012. május 1.

Kiváló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Kiváló! :)

matsek

2012. április 29.

Én is a páromnak veszem, de el szoktam lopni, ha elfogy az enyém. Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Én is a páromnak veszem, de el szoktam lopni, ha elfogy az enyém. Teljesen jó.

gerbaud

2012. április 10.

A férjemnek ezt veszem már évek óta. Maximálisan elégedett vele, nem irritálja a bőrét, ezért maradt ennél. Az ára is nagyon korrekt. Az összetétele lehetne szebb, de mivel más csúnya összetételű cuccot nem használ, ennyi szerintem még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.