Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

SOS bőrnyugtató és hidratáló fluid aloe verával és B5-provitaminnal,érzékeny és irritált bőrre.

A Nordic Cotton formula megerősíti a bőr természetes védekezőképességét a környezeti hatások ellen és gyorsítja regenerációját.

Kiszerelés: 50 ml

moncsi29

2013. február 25.

Uramnak megkaparintottam egy utolsó dobozt.
Szegénynek nagyon érzékeny rozaceás bőre van,sokszor ég neki,pláne ebben az időben.Ez nagyon szépen lenyugtatta az arcát.
Én is kipróbáltam,mert hasonló az én bőröm is,nekem is nagyon jó volt.
Sajnálom hogy megszüntették,mert tényleg hatásos,és ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

Uramnak megkaparintottam egy utolsó dobozt.
Én is kipróbáltam,mert hasonló az én bőröm is,nekem is nagyon jó volt.

brizsitke

2013. február 19.

Tegnap sikerült a Dunakeszi Tesco melletti dmben az utolsó darabot leemelni a polcról, a lejárata 2013/4. Azért vettem mert emlékeztem, hogy sokan dicsértétek, és elolvasva tetszett az aloe a legelején, no mondom jó les ez még. Utána láttam micsoda diskurzus folyt itt arról, hogy kivonják..:( kár érte, mert tetszik a dolog. Láttam az utódját is, de mivel erre emlékeztem ezt választottam.
Eddig 2x kentem magamra, és tényleg elnyeli a bőr szabályosan. Most épp eléggé fényes a bőröm, de ez betudható vagy a BBmnek, vagy a reggeli arckrémnek amit fölé kentem. vagy hogy a 3 nem szereti egymást, még teszt üzemmód van.

update: Naggyon jóóóó. IMádom.:) Reggeli arckrém helyett vele kenekedek már csak. Kár h akkor jövök rá mikor kivonják:S. DE legalább egy tubust a magaménak tudhatok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

bolero

2013. február 14.

megvettem nagy reményekkel, az egész arcom ég tőle vörösen, ha meg célzottan egy pattanásra kenem, akkor mellette még kijön másik három.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

terke29

2013. február 5.

Idekint már nem is kapni. :( Ma berongyoltam a DM-be,végignéztem a polcokat:nincs.Kérdeztem az egyik eladót,aki ékes Bayer tájszólással előadta,hogy már kivonták a forgalomból.Bahhh..!Arról semmit sem tudott mondani,hogy termékfrissítés/új csomagolású újrakiadás lesz-e belőle.Két hét még mire hazamegyek,remélem tudok még venni otthon belőle.Mindketten szeretjük a Drágámmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

yvie

2013. február 5.

Maximálisat érdemel. Nem tudok hozzátenni, mindent elmondtatok már előttem. Az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrőmre csoda ebben a hidegbenm, és nem zsirosít egyáltalán.
A megszüntetéshez csak annyit, hogy én is a 2013/04 lejáratúhoz jutottam hozzá. Nem hiszem el , a DM minden jó dolgot kivon. :S Kezdte a 2in1 sminklemosó balzsamjával :S Most meg ez is. Ajánlom hogy a nappali krémje ennek a fluidnak ne szünjön meg, mert petíciót fogok indítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

vador

2013. január 30.

Amolyan szérumként kenem, éjszakára, a megszokott arckrémem alá. Bíztam benne, hogy a sok nyugtató, gyulladásgátló összetevő jót fog tenni a pattanásra hajlamos, zsírosodó, de emellett vízhiányos bőrömnek, és valóban, pillanatok alatt lehúzza a kisebb pirosságokat, hosszútávon pedig a száraz foltok is eltűntek. Nagyon szeretem, hogy maradéktalanul beszívódik, nem nehezíti el a bőrt, szinte biztos vagyok benne, hogy nyáron befogom nappali krémnek.
Szóval akinek hozzám hasonló bőrtípusa van és szeretne valami pluszt a bőrápolási rutinjába vinni, ezzel a termékkel csak jól járhat.
Amúgy az eredeti célközönség is nyugodtan használja, a kedves borotvától meggyötört pofijára csodaszernek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

bandita

2013. január 27.

Természetesen megvettem én is:)
Néhány napja már oroszlánrésze van a napi arcápolási rutinomban. Mindazt a sok jót, amit eddig írtatok róla, én is megerősítem. Nyugtat ezerrel-erre azért bevallom, nem számítottam. Sejtettem, hogy jó lesz, de nem, hogy ENNYIRE!!!
Sminkelni csodásan lehet rá, mivel nyomtalanul felszívódik és kiválóan hidratál.
Ma arcgőzölés, nyomkorászás után vetettem be pakolásként, egy órán belül már emberek közé tudtam volna menni az arcommal, ami egy ilyen művelet után nálam még nem fordult elő.

Hogy a Helia D BB-vel is kompatibilis, ez már csak hab a tortán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

Természetesen megvettem én is:)

Hogy a Helia D BB-vel is kompatibilis, ez már csak hab a tortán :D

titus

2013. január 17.

Nő vagyok, de nekem ez a kis krém egy csoda! Végre valami, ami működik az én törvénytelen bőrtípusommal is. Vegyes, hámló, hatalmas pórusok, mindenféle pattanás és mitesszer. De ez a kis drága olyan szépen leviszi egy nap alatt a göböket, hogy csak ámulok, és mintha kevesebb csúnyaság jönne ki, mióta használom. Részemről 100 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

CherryBlossom

2013. január 4.

Na, végre sikerült egy utolsó darabot levadászni a polcról! Szerintem teljesen rendben van ez a krém!:) Hamar beszívódik, kellemes, sima és puha érzetet hagy maga után. Nekem mintha még mattítaná is az arcomat, anélkül, hogy szárítana. És valóban jól nyugtatja a bőrt. Az én esetemben icipicit hidratálhatna jobban, de így is nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg illatmentes, és semmi irritációt nem okoz. Úgy érzem, hagyja lélegezni a bőrömet, nem nehezíti el.
Férfikozmetikumokra vetemedő nőtársaim pedig nyugodtan megpróbálkozhatnak vele, mert sminkelni is lehet rá. Önmagában is megállja a helyét, de krém alatt is jól szuperál. :)
699.-ért szerintem igazi kis csoda így télre.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

699.-ért szerintem igazi kis csoda így télre.:)

Guttmann Natasa

2012. december 27.

Uplifting írásán felbuzdulva mentem a drogériába életem első -de úgy néz ki, nem utolsó- Balea termékét megvásárolni. Szinte teljesen magamra ismertem a leírásban, mert engem és a bőrömet is megviseli a szélsőséges, jeges és hideg időjárás. Bioderma, La Roche-Posay termékeket végigpróbálva jutottam el a pontra, hogy egy kicsit se zavarjon férfikozmetikum léte. Semmi bajom az előbb felsoroltakkal, csak úgy éreztem, valami hiányzik a repertoáromból. Ebben az illatanyagmentes fluidban találtam meg az egyszerű tökéletességet. Hófehér gél, amit szérum és krém alá kenek vagy különlegesen borzalmas esetekben pakolásként hasznosítom. Minden nyugtató, regeneráló cseppje óriási kincs nekem, mert szinte teljesen megszűntette a hámló, piros foltokat és határozottan olyan, mintha erősítené is a bőrt. Szerintem ragad egy kicsit, olyan negyed óra kell, hogy elmúljon ez az érzés. Egyéb problémám nincs vele, nagyon megszerettem.
A gyógyszertárban kapható termékekkel kombinálva mármár csodával határos dolgokat produkál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.