Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csökkenti a duzzadt könnyzacskókat, szemkörnyéki karikákat és ráncokat. Parfümmentes formulája vitalizálja a fáradt, kimerült bőrt, és hosszan tartó hidratáltságot biztosít. A kanolaolajat és sheavajat tartalmazó krém érett, érzékeny bőrre is alkalmas, és kontaktlencsét viselők is használhatják.

Vegán

Loona

2019. július 9.

Nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a krémet, könnyen elérhető és jó árú drogériás krémhez képest ez egy tök jó összetevőlista - lenne, sajnos nekem azonban nem vált be.

A kiszerelése a légmentes zárás miatt jó, azonban nem szeretem, hogy nem látszik, mennyi van még benne, így utazásra egy idő után nem merném magammal vinni. A pumpa jól adagolja a krémet, könnyű részben lenyomni, ha kevesebb krémet szeretnénk kinyerni belőle, és csak olyankor jön belőle krém, amikor nyomom. A krém maga könnyű, könnyen oszlatható, de nekem sajnos valahogy nem ivódik be rendesen: érzésre nem hagy különösebben zsíros érzetet, viszont érezhetően nehéz lesz a szemem délutánra, ha ezt használom. Először nem voltam benne biztos, hogy ez a krém a ludas, ezért kíváncsiságból felváltva csak az egyik szememen használtam pár napig, a másikon pedig másik szemkrémet, és ekkor már biztos lett... Én szintén nem szerettem az eveartstar által említett enyhe bizsergetést sem, amit én is éreztem (bár nem mindig), azonban én ezt nem pozitívumként, hanem irritációként éltem meg, szerintem egy szemkrém (meg szinte semmilyen más krém se) ne csináljon ilyesmit... amit viszont csinálhatna (de nem teszi), az némi tekintetébresztés, ez a krém viszont semmi észrevehetőt nem tesz a szememmel. Ezek miatt én sajnos biztosan nem fogom újravenni, és az elhasználással is gondban vagyok, nem szívesen nyúlok érte. Próbáltam éjszakára is, azonban itt is gondot okozott a teljes beszívódás hiánya: reggelre zsíros szemhéjakkal ébredek, és ha nem jutok el időben az arcmosásig, akkor ez a zsíros réteg a szemembe folyva csíp is. Lehet, hogy elteszem most egy időre, és előveszem hidegebb időben, ha pedig úgy sem lesz jobb, akkor kipróbálom arcra, hidratálóként - éjszakára, mert a beszívódás hiánya a zsíros arcbőrömön nappal ugyanúgy problémás lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

eveartstar

2019. május 7.

Szuper kis hatóanyagokkal teletömött ez az új csomagolású krém.
Teljesen illatmentes, és könnyen beszívódik.
Az adagolójából, egész picit is ki lehet nyomni.
A szemem alatt finoman bizsergetett, mikor felkentem. Egyenlőre hosszútávú hatásairól nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

Szuper kis hatóanyagokkal teletömött ez az új csomagolású krém.
Teljesen illatmentes, és könnyen beszívódik.
Az adagolójából, egész picit is ki lehet nyomni.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Mannitol, Acetyl Tetrapeptide-5, Glycogen, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak