Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malyvah, Módosítva: 2019. december 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea MEN borotvahabot a kifejezetten érzékeny férfi arcbőrre fejlesztették ki. Kímélő formulája alapos és gyengéd borotválkozást tesz lehetővé, és meggátolja a bőrirritációt. Jótékonyan hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• vegán
  • parfüm- és színezőanyag-mentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

melanie500

2016. február 13.

Igazság szerint a barátomnak vettem, de szükség esetén én is rájárok. Tetszik, hogy krémes, illat és alkohol mentes. Jól siklik a borotva rajta. A barátom bőrét sem csapta ki. Borotválkozás után kevésbé piros pöttyös, mint mondjuk a drágább, márkás társaitól. Hatalmas mennyiséget kapunk potom kb 5-600 Ft-ért. Biztos, hogy fél éve megvan már és ha elfogy, újravevős egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

marktn

2016. január 13.

Nagyon jó, nem pattogok ki tőle borotválkozás után, és jól csúszik a penge is. Eddig a legjobb borotvahabom. (20/F)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

vl

2015. december 30.

Bevallom őszintén én nő létemre magamnak vettem meg. Teljesen illatmentes, a dolgát tökéletesen végzi, nagyon sokáig elég volt.
A dupla ennyibe kerülő, de fele ekkora női borotvahabok meg mondjanak le :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

A dupla ennyibe kerülő, de fele ekkora női borotvahabok meg mondjanak le :) :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.