Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Szépen eltávolítja a sminket (szempillaspirált nem, de szerintem azt mindegyik micellás vízzel/arclemosóval kicsit dörzsölni kell), nem irritálja a bőröm, szemem. Utána én is vízzel lemosom az arcom, nem hagyom rajt. Olcsó és még a hajfestéket is szépen leszedi a bőrről ;)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

TahinZsofi

2020. július 2.

Szépen eltávolítja a sminket, nem irritálja vagy szárítja a bőröm. A szempillaspirállal is megbírkózik, nem elsőre, de 2-3 áttörléssel lejön. Mondjuk én nem dörzsölöm, csak 'áztatom' :D
A leírás szerint maradhat bőrön, nekem az kellemetlen, ragadós érzés, kevés vízzel szoktam leöblíteni és utána használom az arclemosóm. Tökéletes 1. lépés az esti rutinomban. Olcsó és szerintem sose fog elfogyni. Lehet újraveszem, de szeretnék mást is kipróbálni, ami esetleg ápolja is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

lenochka

2020. június 30.

Olcsó és jó, könnyen eltávolítja a sminket. Nem irritálja a bőröm és a szemem se, kíméletes. Gyorsan beszívódik. Enyhén hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Szabina82

2020. május 3.

A sminket szépen leszedi, bár a szememet kissé irritálja. A bőrömet picit olajosnak éreztem tőle, de mivel használok utána arclemosót, ez a probléma megoldódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

wildrose

2020. április 18.

Sminklemosásra ugyan találtam jobbat is, és egy picit tényleg habzik, de illatmentes, nem irritál, így reggeli áttörlésre tökéletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

lkitti2019

2020. április 12.

Nekem szépen leszedi a sminket,nem csíp,nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Nekem szépen leszedi a sminket,nem csíp,nem ragad.

adra

2020. április 12.

Büdős, csíp, ragadok tőle, minden egyben amit nem akarok egy micellás víztől. Nem is tudtam teljesen elhasználni, azóta 1-1 sminkigazításhoz használom fültisztító pálcikákra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

JVica98

2020. április 12.

Majdnem mindig ezt veszem már pár éve.. igazából semmi pluszt nem tesz a bőröm kinézetéhez, de nem is rongálja, nem csípi a szememet sem. Reggelente szoktam főleg használni, illetve ha alapozózok napközben, akkor ezzel szoktam a nagyját leszedni, szerintem a sminket is viszonylag jól eltávolítja 🙃
Összességében szerintem nem rossz termék, meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Összességében szerintem nem rossz termék, meg vagyok vele elégedve

ponnytail

2020. március 2.

Olcsóbb volt mint a Nivea, eddig mindig azt vettem.
Nem rossz, de nem is volt húha érzésem, próbáltam már Garniert, Niveat igazából elég sok micellás lemosót, de még mindig s Nivea (érzékeny bőrre, vagy száraz bőrre) a nyerő nálam. Az abszolút nem irritál, nem csíp, nem szárít annyira.

A Balea sajnos a szemem is nagyon megcsípte, az illata igazából engem nem zavar.
Viszont az hogy így csíp.. az elég kellemetlen volt, de legalább a dolgát tette, lemosta a sminket, de nehezebben mint a Nivea, nem hiszem hogy újból veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Olcsóbb volt mint a Nivea, eddig mindig azt vettem.

Banyika

2020. február 19.

Szerintem nagyon jó! Bevált. Ez volt az első micellás vizem, szépen lehozza a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin