Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

viki0322

2017. május 23.

Első micellás víz próbálkozásom, akkor nagyon jónak tűnt (kezdő sminkesként) de most már a Garnier és az Yves Rocher termékeit használom és azok messze lekörözik ennek a tudását. De arra hogy itthon bohóckodjon vele az ember, annak elmegy. Swachok lemosása, ecsetek tisztítása. Bőrre valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

nyaff88

2017. május 13.

Reméltem, hogy kiválthatom olcsóbbra a bioderma Micellás vizet de nem jött össze. Ragacsos érzetet hagy maga után és a bőröm sem kedveli... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

2017. május 8.

Jajj, nagyon utálom szegényt...habzik, ragacsos ahogy az előző véleményező is írta, ragacsos utóérzetet hagy, és még keserű is ha véletlenül használat után megnyalom a szám szélét. Bár én a micellás vizet csak a visszafogottabb smink eltávolítására használom és utána mindig használok habzó arclemosót is, még így is nagyon zavarnak ezek a tulajdonságai, kicsit több mint fél flakont használtam el, egyszerűen nem bírtam rávenni magamat hogy tovább használjam, úgyhogy megvettem a Mixa-t, hát fényévnyi különbség van a kettő között minőségben (árban viszont nem sok). Alapvetően a legtöbb Balea termékkel elégedett szoktam lenni, de ez most nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Stellaa

2017. május 7.

A sminket nem távolítja el a legtökéletesebben, habzik és ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Kittus2000

2017. április 30.

Jól levíszi a sminket viszont kicsit szárít és ragacsos érzete hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Jól levíszi a sminket viszont kicsit szárít és ragacsos érzete hagy.

Theresia

2017. április 28.

Most fogyott el a teljes flakon, jó pár hónapig elég volt, és olcsó is. Szempillaspirál maradványait egész jól eltávolította, én másra nemigen használtam. Nem szárított, de nem is hidratált. Egy-egy alkalommal csípte a szemem, ha bénáztam, és belement a szemembe. Szépek az összetevői és könnyen beszerezhető. Ami nekem a leginkább zavaró volt benne az az, hogy habzik.
Nem azt mondom, hogy rossz, vagy hogy tuti sose fogom újra venni, de nem a legjobb micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

minamani

2017. április 22.

A szempillaspirállal egy, kicsit nehezebben birkozik meg de ezen kivűl nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

meivllaa

2017. április 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kb 2-3 törlés alatt leviszi a sminket, a szem környékén is kíméletes, hidratál és a bőröm ph-ját is egyensúlyban tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

ssteff15

2017. április 20.

UPDATE: Még mindig nagyon szeretjük! Én is és a párom is napi rendszerességgel használjuk, ő napi minimum kétszer, én egyszer este sminklemosáshoz. Még mindig tökéletesen szedi a sminket, és nagyon sokat javított a barátom bőrén, egész kevés idő (1hét) alatt. Nos mióta megvettük azóta még mindig az első flakon tart, nem is emlékszem pontosan, csak arra, hogy január elején vettem, és már április közepe, lassan vége van, ám még mindig akad bőven a flakonban ilyen gyakori használat mellett is. Minket nagyon meggyőzött, kevés kell belőle, nem szárít, nincs benne alkohol, jól tisztít, jól lemossa a sminket és mintha adna egy minimális feszességet a bőrnek. ( zárójelben jegyezném meg, hogy nem egy hétköznapi és patyolat tiszta munkát végez a párom, mindig tiszta por lesz az arca és azt is maradéktalanul eltávolítja ez a kis víz) Telitalálat, ötcsillagos csodaszer! :)

Nagyon szerettem a garnier micellás vizét, de az árát kicsit túlzónak találtam, nem szeretnék, és nem is tudok mindig ennyit költeni a pipere termékeimre, kétszer vásároltam meg, 40%-os kuponnal, azért az árért mindig azt venném újra, de olcsóbb alternatíva gyanánt kerestem egy olcsóbb kategóriás terméket, és erre esett a választásom. Elolvastam az itteni véleményeket a vásárlás előtt, többször is, és láttam, hogy nagyon megosztó itt a véleményezés. Elkeseredtem egy picit, így hetekig még nem mertem megvásárolni a terméket. Aztán mérlegeltem, gondolkodtam, többet tudtam félrerakni és gondoltam ha nekem sem válik be tanulópénznek még elmegy és lehet hogy a testvéreim, vagy édesanyám el tudja használni, ők pedig csak örülnének neki. Nagy boldogan megvettem, és siettem is haza vele, bár még a boltban vaciláltam, hogy ezt válasszam, vagy a kombinált bőrre valót, ugyanis az enyém kombinált, végig olvastam az összetevőiket, és mikor a másiknál megláttam az alkoholt, biztos voltam benne, hogy ez fog velem jönni, ugyanis ennél nem láttam. Tetszik hogy ugyanúgy 400ml a táskámban mégis könnyebben elfér ha utazom valahová, kisebb helyet foglal, mint a garnieres társa, erős műanyag flakonban van és nem nyitódik ki magától, így nem tud kiömleni sem. Az adagolását ki kell kísérletezni, valóban habzik egy picit, de engem nem zavar, nem hagy fura réteget az arcomon, és puhábbnak is érzem utána a bőröm, bár való igaz egy óra múlva lefekvéskor kell a hidratáló krémem mellé. A sminkemet, hatékonyan, és maradéktalanul leszedi, bár én nem vagyok egy sminkmester, nagyrészt csak az yves rocher sexy pulp szempillaspirálja és a lovely egyik matt nude árnyalatú folyékony rúzsa van rajtam, illetve a nehéz napok környékén némi alapozó mely egy essence és egy alverde termék keveréke. A reményeimet beváltotta, és úgy gondolom maradok ennél a terméknél, esetleg egyszer a kombinált bőrre valót is kipróbálom, de az alkohol miatt még nem biztos. Ami külön meglepett, hogy a párom is a termék után nyúlt, mostanában nagyon csúnya lett a bőre, és elég sokszor kipattogott. Ám mióta ezt a micellás vizet és egy érzékeny bőrre való arclemosót használ napi kétszer elég hamar javulni látszik a probléma, és kezd elégedett lenni a röbid időn belül elért eredménnyel. Nekünk teljesen megfelel, és úgy tűnik mindkettőnk bőrének csupa jót tesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Pdrea

2017. április 19.

Nem rossz, de van ennél jobb micellás víz. Ecset tisztításra viszont remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Nem rossz, de van ennél jobb micellás víz. Ecset tisztításra viszont remek.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin