Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

kockasfulu

2017. április 18.

Tisztítás annyira nem megy neki, kicsit szárítja az arcom. Emellett a sminket sem szedi. Kissé kellemetlen érzés az arcon, az illata semleges számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

dreka98

2017. április 18.

Leárazva vettem, de utólag megbántam. Kiszárítja és irritálja a bőröm. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Bernadett1976

2017. április 12.

Egyszer nem volt más, hát megvettem. Megbántam. Ragacsos, rossz szagú. Fele sminkem nem jött le. Meg kell utána mosni az arcom, annyira kellemetlen érzés. Biztos nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

Viky0123

2017. március 30.

Habzik, ragacsos érzetet hagy, de ha utána vízzel is arcot mosok, semmi gond nincs. Jól tisztít, nem irritál, vízálló sminket is könnyen lehozza (a szememet sem irritálja).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Noncs

2017. március 27.

Nem rossz, de jó sem. Egész jól tisztít, de tényleg habzik és hagy egy ragacsos réteget. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

BridgeK88

2017. március 27.

Nekem teljesen bevált, jól tisztít, a vízálló sminket is teljesen jól leviszi és a többi micellás vízhez képest nagyon jó az ára. Bár nem nagy kiszerelés, mégis sokáig elég. Csak azért nem adok 5*-ot, mert valóban igaz, hogy egy picit ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

szazsani

2017. március 22.

Ez volt az első micellás vizem, ár érték arányba nem rossz választás de mikor elfogyott és vettem egy másikat kipróbálásképp, na akkor jöttem rá hogy van ettől jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

cicc

2017. március 21.

Habzik,nem tisztít megfelelően,és fura ragacsos érzetet hagy maga után. Nekem nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

drzhczk

2017. március 14.

novemberben vásároltam, és még azóta is alig fogyott belőle, pedig minden nap használtam, szerette a bőröm. ezidáig. nem tudom mi történt, de ragad, nem tisztít, így a pattanásokat sem előzi meg. :( nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

gardosivi

2017. március 12.

Ez az első micellás vizem és nekem egészen bevállt, bár nem csaj ezzel szoktam tisztítani az arcom, de a sminkem ezzel mosom le és nekem maradéktalanul lehoz mindent. Az egyetlen negatívum, hogy utánna nagyon ragacsocs marad a bőröm, és még muszáj megsmosnom az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin