Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

horzso

2017. március 8.

Ez nem egy jól sikerült terméke a Balea-nak, csípi a szemem és az arcbőröm. A sminket lehozza, de nem kellemes érzés használni. A Nivea és a Garnier sokkal jobb szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

messalinam

2017. március 4.

Sajnos egyáltalán nem vált be... Szemre egyszer-kétszer próbáltam amikor épp elfogyott a szemfesték lemosóm,de gyakorlatilag csak elmaszatolta a festéket,nem szedte le,viszont masszívan csípte a szemem. Valami fura réteget is hagyott az arcomon,illetve habzott amint a vattakorongra adagoltam. A felét használtam el kb.,aztán feladtam és megváltam tőle,visszatérve egy kipróbált,bevált termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

hesychia

2017. március 4.

A Garnierből kifogyva kerestem valamit gyorsan a DM-ben, és mert csóró is vagyok meg igénytelen is, őt vettem meg. Nekem be is vált, sminket leszedi (azért nyilván nem egy húzásra miközben lágy zene szól és rózsaszirmokat dobálnak körülöttem), nem irritálja a szememet. Használat után meg úgyis áttörlöm az arcomat vizes törölközővel és általában további arcmosások követik a folyamatot, így nem sok lehetősége van tartósabban megismerkedni a bőrömmel. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem használok semmi vízállót a szememre, tust meg például félévente egyszer, így azért annyira nem kell megfeszülnie a lemosómnak - ezekre a ritka esetekre inkább kétfázisúakat vetek be, amúgy a Garnier sem bírt el velük egyedül. Ápolásra, hidratálásra, tonizálásra meg egyéb csodákra nem számítok tőle, bár így zárójelben azt azért durva csúsztatásnak érzem, hogy "táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt", ha csak ez nem arra eufemizmus, hogy "nem nyomtuk tele alkohollal hogy örüljé".

Hozzám hasonlóan akinek minden mindegy és valami csak gyorsan vigye le a festéket, plusz nem tud arról, hogy bármi különösebben irritálná szemét-bőrét, annak szerintem ár-mennyiség szempontjából tök jó lehet, olyan "a célnak megfelel" kategóriás termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

petoandika

2017. március 1.

(nov.19.)Hát ez valami borzalom, soha többet! Gondoltam kipróbálom, páromhoz amúgy is kell egy sminklemosó, meg hát olcsóbb is, mint bármi más. Ilyen rosszul még nem döntöttem. Már kb a felét elhasználtam, gondoltam jó lesz ez, kihúzom addig, hadd ne kelljen már kidobnom. Most úgy érzem eljött az a pillanat, hogy mégis inkább kidobnám. Már az elejétől kezdve csípi a szememet. De nem úgy, hogy direkt beledörzsölöm a szemembe, hanem ha csak simán szeretném lemosni a szemsminkemet. Arról nem is beszélve, hogy nem is hozza le teljesen. Az elmúlt két alkalommal mikor használtam, mindkétszer begyulladt szemmel ébredtem reggel. Inkább fizetek kicsit többet egy jó termékért, minthogy kevesebbet egy ilyenért.

UP: na szóval..a helyzet az, hogy azóta se jött rendbe a szemem, még mindig be van gyulladva, már két dokinál is voltam vele, kaptam is rá kenőcsöt meg szemcseppet, de valamiért nem jött még helyre. Pedig nem mondanám érzékenynek a szememet, mert eddig semmi baja nem volt, sőt, napi szinten sminkeltem is a szememet. Mostmár azóta nem sminkeltem, mióta ez a baleás cucc elintézte a szemem, és azt hiszem egy darabig nem is fogok. Nincs bajom a dm-es termékekkel, de aki teheti, az ne vegyen ilyet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

nius

2017. március 1.

Lassan egyéve használom, és még mindig nem tudom eldönteni, hogy valójában tetszik -e.
Olyan nagyon jó biztos nem lehet, mivel fél év után is lötyög az aljában egy jó kis mennyiségű cucc, de azért olyan rossz sem lehet, mivel gyakran nyúlok ez után egy erősebb szemsmink esetén.
Én speciel egy nagyon enyhe, nem zavaró illatot érzek csak rajta, viszont valóban habzik. A szememet hol csípi, hol meg nem.
Mindent egybevetve, azt hiszem, maradok a rózsaszín Garniernél. Azt valahogy jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Avalionia

2017. február 25.

Ragacsos érzetet hagy maga után, és teljesen kivagyok a szagától, körömlakklemosóra emlékeztet! Nem tudom, hogy ez másnak feltűnt-e, de engem nagyon zavar. Nem szívesen érek az arcomhoz valamivel, ami acetonra emlékeztet. Valamint tényleg habzik, ami szintén zavaró. Kap 2 csillagot, mert vészhelyzetben segített rajtam, és olcsó, de alapjában véve csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

goldgirl

2017. február 23.

Az elején nem volt feltűnő, most azonban engem is borzalmasan zavar, hogy habzik, egy micellás víz legyen víztiszta, nem ragacsos. Majd ellögybölöm, ecsetet tisztítok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

csakaaa

2017. február 22.

Ő volt a kis kitérőm a Garnier után és a Bioderma előtt. Már nem is emlékszem, hogy mikor vettem, de még több, mint a fele megvan. Nem tudom, hogy mikor fogom elhasználni, mert nem szívesen nyúlok utána. Habzik, ragad, nem szedi le rendesen a sminket, szerintem szárítja is a szemkörnyéket. Illetve gyanítom, hogy pattanásokat is okoz, de az lehet, hogy az éjszakai krémtől van, igazából nincs kedvem kikísérletezni, hogy melyik lehet. Lehet, hogy elajándékozom, hátha valakinek jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Pofike

2017. február 14.

Használat után ragacsos érzetet hagyott, szempillaspirállal nem tudott mit kezdeni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Orsipka

2017. február 9.

A Garnier micellás vizét jobban szereti a bőröm, tonizálás előtt szoktam micellás vizet használni, de nekem ragacsos érzetet hagyott maga után. Teafaolajat csepegtettem bele, így viszont már el tudom használni, igaz, ha így teszek, utána nem tonizálok, csak arckrémet rakok fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin